Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Glamor @ 2008 09 25, 16:55)
na labai abejoju, ar siais laikais dar liko naturaliu majonezu biggrin.gif
Papildyta:
labai abejoju, ar stiprios arbatos itrinimas tinka sviesiaplaukems schmoll.gif  g.gif



as tai girdejau kad stipri arbata sausina plauksu todel nebandziau..nors cia reiktu stengtis nekontaktuoti su plaukais ,grynai i oda..
Atsakyti
Kur Kaune isigyti SP ENERGY SERUM,WELLA? Akropoli, Ametistejoj lyg nemaciau, nes perku ten Wella SP priemones g.gif
Atsakyti
Būtent, aš irgi ten nemačiau. Dar grožio salonas 'Pjesė' prekiauja Wella SP,gal ten būtų g.gif .Tik labai ydomu kiek jis efektyvus? ax.gif
Atsakyti
gal dar butu prekese kirpyklom? Mickeviciaus gatveje,ten seip turi viska wella sp ir gerokai mazesnem kainom
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 09 25, 15:06)
keistas man tas dzintars aliejukas kazkoks, i alieju nelabai panasus, gelsvas skystimelis, keisto kvapo, atrodo kaip grynas chemikalas, nezinau, gal bloga nusipirkau  g.gif  siaip prilasinu as i ta dzintars dar rozmarinu, levandu, arbatmedziu, eukaliptu eteriniu alieju, istepus laikau per nakti, o galus kitu aliejum tepu. nezinau, ar auga, nes dar neilgai naudoju. o gal cia tik placebo efektas toks  g.gif

o padeda /
Atsakyti
QUOTE(vilikaa @ 2008 10 04, 20:37)
o padeda /


Man Dzintars aliejukas ir balzamas tikrai padeda, plaukai gerokai greičiau auga.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2008 09 25, 13:19)
varnalesu aliejaus trinimas i saknis, striprios arbatos trinimas i saknis kas vakara,babuska afgaji aliejai, antpilai,plauku tonikas, cemerycios....
rozmarino eterinis aliejus..
Galvos pilingai kad oda busu svari ir priimtu visus tuos "stebuklus"

nagi nagi, koks čia stebuklas su arbata? kokią geriausia pasirinkt - žolelių, juodąją, žaliąją? Ar tai neriebina/nesausina plaukų?
Atsakyti
QUOTE(panele zuika @ 2008 10 04, 22:55)
nagi nagi, koks čia stebuklas su arbata? kokią geriausia pasirinkt - žolelių, juodąją, žaliąją? Ar tai neriebina/nesausina plaukų?



rase kad lb stipria juoda arbata trinti kiekviena vakara saknis. Esu girdejusi kad arbata sausina plauka todel nebandziau...
Atsakyti
Gal arbata ir sausina, bet jei karta ar du i savaite palepinsi plaukucius, tai manau blogiau tikrai nebus schmoll.gif . Be to, dziovintuvas daug daugiau sausina.
Atsakyti
QUOTE(mazuute @ 2008 10 04, 23:21)
Gal arbata ir sausina, bet jei karta ar du i savaite palepinsi plaukucius, tai manau blogiau tikrai nebus schmoll.gif . Be to, dziovintuvas daug daugiau sausina.



"gal sausina..... jei palepinsi..." pati sau priestaraujate, koks lepinima sjeigu tai plauka sausina? blink.gif g.gif
Norint sulaukt rezultato rekomenduojama kiekviena vakara saknis itrinti,juk cia naturali priemone taigi ir is reto naudojimo naudos teigiamos nebutu.
O plauk uskalavimas juoda rabata siulomas tik kai tamsiaplauke snori suteikti vienkartini rausva atspalvi
Atsakyti
Siaip tai, kas per daug tikrai nesveika. Jei kasdien naudosi, plaukai pripras ir tada tikrai jokio poveikio nebebus. As dilgeliu arbata naudoju karta per savaite ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Pantagor padeda thumbup.gif Išgėriau vieną pakuotę per du mėnesius ir rezultatus matau. Anksčiau plaukus dažydavau kas 1,5-2 mėnesius, o dabar jau po trijų savaičių dažyti poreikis atsirado. Po mėnesio visai baisu. Kiti nepatogumai atsirado lotuliukas.gif
Atsakyti