Įkraunama...
Įkraunama...

priemonės skatinančios plaukų augimą

QUOTE(Eveline @ 2008 10 06, 11:25)
itrinti i saknis  ir palaikyti pora valandu. Tik ne ta Nivea su parafinu.
jeigu labai lanbai kas norite pabandyti mano naudojama aliejuka, galiu perleisti (sunaudojau tik 1/3). Kadangi uzvakar perdaziau plaukus, tai jo tikrai nenaudosiu keleta savaiciu, o tik ampules su placenta.
deja, nenaudoto aliejaus kol kas neturiu (bet veliau turesiu, kai i Vilkpede nuvaziuosiu)

Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Meškinija @ 2008 10 06, 16:09)

nes tas parafinum yra naftos atlieka (ar kazkas pan). chemija ten, o ne aliejus. nenaturalus ir tiek tongue.gif
Atsakyti
o kazin balzamas dzintars ar varnalesu aliejus labiau augima skatina? naudojau abudu bet kadangi kaitaliojau juos tai nzn koks kieno poveikis;/
Atsakyti
Pavasarį gėriau NUTRICAP vitaminus plaukam,dėžutės pakanka 2sav,kaina apie 35Lt rolleyes.gif
Bet poveikį jutau ryškiai,plaukai nustojo slinkt(o prieš tai buvo kaastrofa doh.gif ), o kad pasinešė į ilgį thumbup.gif Seniai matyti žmonės net gyrė,kad ilgi plaukai.
Nors manųjų rodės bent porą cm paaugint buvo neįmanoma.Tik reikia gert po 2kaps į dieną ir varyt kursą sąžiningai kokius 2-3mėn mažiausiai,po to kokius 2-3mėn po kapsulę į dieną profilaktiškai.
Aš poveikį pati pastebėjau,tikrai veikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2008 10 07, 11:53)
Pavasarį gėriau NUTRICAP vitaminus plaukam,dėžutės pakanka 2sav,kaina apie 35Lt rolleyes.gif
Bet poveikį jutau ryškiai,plaukai nustojo slinkt(o prieš tai buvo kaastrofa  doh.gif ), o kad pasinešė į ilgį  thumbup.gif  Seniai matyti žmonės net gyrė,kad ilgi plaukai.
Nors manųjų rodės bent porą cm paaugint buvo neįmanoma.Tik reikia gert po 2kaps į dieną ir varyt kursą sąžiningai kokius 2-3mėn mažiausiai,po to kokius 2-3mėn po kapsulę į dieną profilaktiškai.
Aš poveikį pati pastebėjau,tikrai veikia  thumbup.gif

neberdavo odos?
nes man nuo Perfectil taaaip pradejo berti oda, kad nenustojo keleta menesiu.
Atsakyti
QUOTE(Eveline @ 2008 10 07, 11:55)
neberdavo odos?
nes man nuo Perfectil taaaip pradejo berti oda, kad nenustojo keleta menesiu.

Gėriau perfectil, nebėrė,bet poveikio nulis,o kainos mažumėlę pakraupina.Ne viena mano draugė gėrė perfectil,bet irgi sakė jokio poveikio nejuto,nepastebėjo.
O kai užrekomendavau NUTRICAP, dėkingos buvo,kad prirodžiau.
Na padariau išvadą,kad tie papildai tikrai veikia thumbup.gif
Atsakyti
vakar buvau droge, noredama nusipirkti "dzintars". ir ka jus manot, ogi nera, ne vieno buteliuko! blink.gif tai nusipirkau eurokose, "zalotoj solk" aktyvatoriu. paziurejau sudeti, tai ji vos ne identiska "dzintarso" sudeciai ax.gif
Atsakyti
Aš gėriau Perfectil kapsules, bet net nebaigiau gerti, nes man nuo jų taip bloga būdavo doh.gif verysad.gif Ir pavalgydavau normaliai, ne ant tuščio skrandžio taip sakant, bet po kokių 10-15min labai pradėdavo pykinti, vaikščiodavau pabalus į sieną įsikibus. Dvi dienas negėriau, tą patį maistą valgiau - tuomet nieko. Vėl pradėjau gerti, ir vėl tie patys pykinimai, nors niekam nesu alergiška. Tuomet mečiau jas gerti ir niekad nebepirkau.
Nusipirkau O'Rising ampulyčių pakuotę nuo slinkimo, žiūrėsim koks poveikis. Tik neparašyta ant pakuotės, kiek kartų per savaitę naudoti.. Ar vieną, ar du?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjuvena po krūmu: 07 spalio 2008 - 14:06
QUOTE(Pjuvena po krūmu @ 2008 10 07, 15:02)
Aš gėriau Perfectil kapsules, bet net nebaigiau gerti, nes man nuo jų taip bloga būdavo  doh.gif  verysad.gif  Ir pavalgydavau normaliai, ne ant tuščio skrandžio taip sakant, bet po kokių 10-15min labai pradėdavo pykinti, vaikščiodavau pabalus į sieną įsikibus. ...

vat ir man taip pat, nebebuvo skirtumo daug ar mažai pavalgai schmoll.gif puse dėžutės sugėriau, manau mesiu lauk likisias
Atsakyti
QUOTE(Mazoji_s @ 2008 10 07, 19:59)
vat ir man taip pat, nebebuvo skirtumo daug ar mažai pavalgai  schmoll.gif  puse dėžutės sugėriau, manau mesiu lauk likisias


drinks_cheers.gif Mane taip pykindavo, kad jau galvojau, kad nestuke.gif biggrin.gif O kai pora kartu darbe apsivemiau nuo tu kapsuliu, tai nebenaudoju jau seniai mirksiukas.gif
Atsakyti
Apsipirkau siandien bigsmile.gif varnalesu aliejaus, dzintars aliejuko ir dar toki rusiska antpila pazeistiems plaukams cool.gif
Atsakyti
QUOTE(WeGa @ 2008 10 08, 15:42)
Apsipirkau siandien  bigsmile.gif  varnalesu aliejaus, dzintars aliejuko ir dar toki rusiska antpila pazeistiems plaukams  cool.gif

pakomentuok ta paskutini placiau, irgi is Zelionaja apteka Elfos?
Atsakyti