Įkraunama...
Įkraunama...

Ketaus ("špižinės") keptuvės

QUOTE(inguzekal @ 2009 03 13, 12:45)
mes pirkome štai tokia  http://www2.senukai....50/50617501.JPG  bet minusas kad žuvį kepant joje ji būtinai prisvyla ir atrodo nepatraiukliai lėkštėje  blush2.gif

Bet jau kokia grazi.. wub.gif "senoviskai" atrodo..
Va jau susiradau kokios noriu,
http://www.skeppshul.../product/0250T/
tik reik avanso palaukt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inguzekal @ 2009 03 13, 12:45)
mes pirkome štai tokia  http://www2.senukai....50/50617501.JPG  bet minusas kad žuvį kepant joje ji būtinai prisvyla ir atrodo nepatraiukliai lėkštėje  blush2.gif


Reikia pilti daugiau riebalu ,negu kepant teflonineje,tada neprisvils,tikrai..Bet joje kepta zuvis skanesne,ar ne?Aplamai sitos keptuves megsta,kad pilti daugiau riebalu,kepant zuvi ir kiausiniene..
Atsakyti
Kadangi esu dirbus su keptuvem, galiu pasakyt viena dalyka.. Patarciau pirkt WOLL firmos..Cia titano keramikos padengimas, storas sloksnis, kuris yra atsparus karsciui, nesideformuoja, nesibraizo.. Didelio kiekio rebalu nereikalauja.. Nepridega neprisvila ..tarnauja ilgai ir 'nuobodziai' ..is tos serijos neuzmusiamu.. Vienas dalykas, aisku imanoma ibriezt, jeigu per jega..Bet, tas sloksnis nenusilups, kaip tefloninis...Keptuves yra brangiuos, nuo 179 lt, bet jos yra kokybiskos..
Kas naudojo, zino..
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 03 13, 14:25)
Bet jau kokia grazi..  wub.gif "senoviskai" atrodo..
Va jau susiradau kokios noriu,
http://www.skeppshul.../product/0250T/
tik reik avanso palaukt  blush2.gif

Ar jau naudojat? Kaip sekasi?
Man keistas jos matmuo - 25cm. As ipratusi naudoti 28cm. Sitai tektu papildpmai pirkti dangti.
Atsakyti
QUOTE(DJUDY @ 2009 03 15, 01:53)
Kadangi esu dirbus su keptuvem, galiu pasakyt viena dalyka.. Patarciau pirkt WOLL firmos..Cia titano keramikos padengimas, storas sloksnis, kuris yra atsparus karsciui, nesideformuoja, nesibraizo.. Didelio kiekio rebalu nereikalauja.. Nepridega neprisvila ..tarnauja ilgai ir 'nuobodziai' ..is tos serijos neuzmusiamu.. Vienas dalykas, aisku imanoma ibriezt, jeigu per jega..Bet, tas sloksnis nenusilups, kaip tefloninis...Keptuves yra brangiuos, nuo 179 lt, bet jos yra kokybiskos..
Kas naudojo, zino..


Taigi,kad naudojau ir zinau..Ji uz teflonines geresne nebent tuo,kad maziau bijo ibrezimu,gal nekenksminga ir kokiais metais ilgiau naudojama..Su laiku apkepa sonai ir vidus ,su niekuo neisvalysi ,o man ir pradejo prikepti,pvz.zuvis.Ir visai jai netinka posakis-"neuzmusama".Sakysit,nemokejau naudotis,bet taip atsitiko ir mano draugei blink.gif
Nusipirkau spizine-jokiu problemu thumbup.gif Visa seima patenkinta(ypac vyras)-nereikia jokiu taisykliu laikytis:irankiais galima naudotis kokiais nori,isplauni su siltu vandeniu ir viskas.Na,tik tik tiek ,kad sunki,labai,bet WOOL juk irgi sunki..
Atsakyti
gavau špižinę keptuvę dovanų - teta pirko Baltarusijoj, mokėjo apie 50 lt. nu gėėėėris thumbup.gif tefloninė seniausiai į kampą nukišta.

bandžiau ir be aliejaus kepti - niekas neprisvilo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(donnabona @ 2009 03 18, 10:20)
Ar jau naudojat? Kaip sekasi?
Man keistas jos matmuo - 25cm. As ipratusi naudoti 28cm. Sitai tektu papildpmai pirkti dangti.


bet si keptuve gili, tai manau, kad ji turi savu pliusu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Fixa @ 2009 03 18, 11:51)
gavau špižinę keptuvę dovanų - teta pirko Baltarusijoj, mokėjo apie 50 lt. nu gėėėėris thumbup.gif  tefloninė seniausiai į kampą nukišta.

bandžiau ir be aliejaus kepti - niekas neprisvilo thumbup.gif


gal turite kokiu nors keptuves prieziuros paslapciu? biggrin.gif man tikriausiai spizinej be aliejaus nelabai iseitu kept smile.gif
Atsakyti

Papildyta:
gal turite kokiu nors keptuves prieziuros paslapciu? biggrin.gif man tikriausiai spizinej be aliejaus nelabai iseitu kept smile.gif
[/quote]

Turiu woll keptuve, kepa gerai, tik nei bulvinių, nei lietinių blynų negalėjau iškepti. Vakar nusipirkau Skeppshult žemesnę keptuvę thumbup.gif Pas mane indukcinė viryklė, tai aprašyme parašyta, kad labiausiai jai ir tinka. Vakar jau kepiau lietinius - SUPER, vyras gyrė apsilaižydamas. Kas trečią blynų kepimą patepdavau lašinių gabalėliu (į tešlą buvau įpylus tirpinto sviesto) - blynai nedegė, tik gražiai apskrudo, keptuvė nedūmijo. Buvau vakar užėjus į "Imperiją" paklausti dėl Woll keptuvės - kodėl nekepa blynai - tai pasakė, kad reikia daugiau aliejaus pilt. Tai va, be riebalų net ir woll'e neiškepsit. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 03 18, 10:59)
gal turite kokiu nors keptuves prieziuros paslapciu? biggrin.gif man tikriausiai spizinej be aliejaus nelabai iseitu kept smile.gif


http://giedrius-v.li....com/74127.html

Paruošėm pagal šituos nurodymus naują ketaus keptuvę. Tikrai thumbup.gif
Ne taip gerai, kaip mūsų Boerner su titanine danga, bet tikrai ne 10x, kaip kad didesnė tos Boerner kaina smile.gif

O visokį tefloninį brudą prisimename kaip slogų sapną...
Papildyta:
QUOTE(saules zuikis @ 2009 03 22, 08:00)
Buvau vakar užėjus į "Imperiją" paklausti dėl Woll keptuvės - kodėl nekepa blynai - tai pasakė, kad reikia daugiau aliejaus pilt. Tai va, be riebalų net ir woll'e neiškepsit.  wub.gif

Tai čia aišku. Be riebalų blynų neiškepsi. Aišku, galima be riebalų iškepti, bet tada to gaminio skonis nei iš tolo nebus panašus į blynų smile.gif

Ir išvis, nėra ko baimintis to augalinio aliejaus, reikia tik saikingai naudoti, organizmui juk reikia ir riebalų gauti, negalima jo palikti visiškai be jų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valkata: 22 kovo 2009 - 14:08
thumbup.gif keptuvės ir amžinos ,,nesunešiosim" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2009 03 18, 10:59)
gal turite kokiu nors keptuves prieziuros paslapciu? biggrin.gif man tikriausiai spizinej be aliejaus nelabai iseitu kept smile.gif


jokių biggrin.gif tiesiog niekada neplaunu karštos keptuvės.

o be aliejaus kepu tikrai ne viską biggrin.gif kai kas pridegtų, bet mėsą, kiek esu kepus, tai nenaudojau riebalų rolleyes.gif bet čia ne dėl to, kad bijau aliejų pilti, tiesiog pabandyt norėjau ir.. gavosi thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip smagu, kad ne mano vienos beda svylanti ketaus keptuve. Aciu uz visus patarimus, kuriuos radau cia. Siandien pat "isvirsiu" savo keptuve smile.gif Isigijome visai neseniai SKEPPSHULT keptuve. Pirkome is pigu.lt: http://pigu.lt/preke...130_t?id=205901. Idomumas toks, kad lygiai tokia pati keptuve (kodai ir t.t. - viskas atitinka) parduotuveje kainuoja 350 Lt..... Mes mokejome apie 205 Lt smile.gif Tik buvome sunerime, kad viskas keptuveje svyla. Tikiuosi, kad po siandienos proceduros galesiu gaminti viska. Sekmes visoms sveiko maisto propaguotojoms 4u.gif
Atsakyti