Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo pagalvės

nepamainomas dalykas laukiantis - tikrai patogiau išsimiegi su pagalve. Pasisiuvau U formos miegojimui pagalvę besilaukdama, o gimus vaikeliui, persiuvau į 3 dalis ir dabar tarnauja kaip maitinimo ir poilsio pagalvės thumbup.gif
Atsakyti
Turiu zappy pagalve, superine, nes ilga, patogi, galima pasipildyti kada tik issigula, su pirmaja atzala ja naudojau iki gimdymo per visa nestuma, po gimdymo, ypac apsaugot vaikeliui nuo iskritimo is lovos, dabar maniske megsta i ja remtis musu lovoje, pamaigyti, nes turiu lengva, pes uzpildyta, dabar naudoju miegui, kai laukiuos antro nestuke.gif
Atsakyti
Nudojau lininę Zappy pagalvę su EPS. Reikalinga tapo 7-8 mėnesyje, kai nugara pavargusi būdavo, užkeldavau koją ir puikiai išmiegodavau, vyras užpavydėjo pagalvei ax.gif visiškai nešiurkšti schmoll.gif Maitinimui irgi puikus daiktas, naudojau ilgai. Pirkčiau ir antrą kartą (tik nereikės nes turiu pasilikusi, būklė puiki, tik manau reikėtų papildyti EPS granulių nes per 1,5 metų intensyvaus naudojimo sumažėjo užpildas).
Bet jei renkatės tik būtiniausius daiktus, be kurių neįmanoma išsiversti tai pagalvė nebūtina, bet tikrai palengvina gyvenimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egllute: 29 birželio 2013 - 14:57
Sveikos mamytės,
Ir aš planuoju įsigyti maitinimo pagalvę, ir internete radau, kad jų būna dviejų dydžių - viena mažesnė - 140 cm, o kita tokia ilga - 170 cm. Kaip patartumėt, kuri patogesnė? Ir ar geriau su EPS granulių ar grikių lukštų užpildu?
Ačiū už ats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(joan @ 2013 08 08, 08:52)
Sveikos mamytės,
Ir aš planuoju įsigyti maitinimo pagalvę, ir internete radau, kad jų būna dviejų dydžių - viena mažesnė - 140 cm, o kita tokia ilga - 170 cm. Kaip patartumėt, kuri patogesnė? Ir ar geriau su EPS granulių ar grikių lukštų užpildu?
Ačiū už ats smile.gif

Aš naudoju 170 cm su EPS granulėm. Man ji thumbup.gif Neišsivaizduoju savo gyvenimo be jos hihihi.gif Aš rinkausi granules dėl alergijos, nes turiu ją. Bet iš kitų mergaičių girdėjau, kad tos grikių (yra ir miežių pav) yra sunkesnės ir čeža.
Atsakyti
QUOTE(joan @ 2013 08 08, 08:52)
Sveikos mamytės,
Ir aš planuoju įsigyti maitinimo pagalvę, ir internete radau, kad jų būna dviejų dydžių - viena mažesnė - 140 cm, o kita tokia ilga - 170 cm. Kaip patartumėt, kuri patogesnė? Ir ar geriau su EPS granulių ar grikių lukštų užpildu?
Ačiū už ats smile.gif


Sveikos,
jeigu norite nėštumo metu miegoti, tuomet rinkitės 170 cm ilgio, o jei jau tik maitinimui - 140 cm, nes ji kompaktiška ir galite kartu pasiimti išvažiuodamos. O dėl užpildo vėlgi - EPS nealergizuoja (rinkitės, kad granulės būtų kuo mažesnės, tuomet pagalvė nesubliūkšta) ir yra lengvos bei skalbiamos, grikiai - natūralūs ir stabilesni.
Gražaus laukimo!
Atsakyti
o kaip ta pagalve 170 cm paskui tarnauja maitinimui? Ar ji tinka tik maitinant atsigulus ir salia pasiguldzius kudiki ar kazkaip naudojama ir sedint? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pernille @ 2014 01 09, 16:42)
o kaip ta pagalve 170 cm paskui tarnauja maitinimui? Ar ji tinka tik maitinant atsigulus ir salia pasiguldzius kudiki ar kazkaip naudojama ir sedint?  g.gif


170 cm ilgio pagalvė tinka maitinimui tiek atsigulus, tiek ir sėdint. Internete arba ant RELAX pagalvių pakuočių galima rasti nuotraukų, kai būsima mama miega, ilsisi, vėliau maitina įvairiomis pozomis arba paremia kūdikį.
Atsakyti
Aš jau nuo 8sav turiu 170cm pagalvę ir dabar man ji tokia patogi, kad neįsivaizduoju nei aš miego be jos, nei vyras pasisėdėjimo, nei katė pogulio smile.gif
Atsakyti
Tikrai ji nereali, aš turėjau su abiem vaikučiais, pirkau iš specializuotos pagalvių parduotuves www.visospagalves.lt Visoms rekomenduoju užsiprašyti dovanų ar pačiai pasidovanoti artėjančios mamos dienos proga.
Atsakyti
Aš turiu pagalvę su EPS granulėm, kas nepatinka, tai, kad prastai labai "kvėpuoja" tokios pagalvės, pastoviai prabundu suprakaitavusiu veidu, jei sugalvoju ją pasikišti doh.gif doh.gif galvoju, gal su grikiais būtų kiek laidesnės? g.gif
Atsakyti
Žinoma, kad bus laidesnė, nes grikiai yra natūrali medžiaga, o EPS - sintetika smile.gif
Turėjau grikių ir dabar pirkčiau tik grikių: stabili, nesukrenta, gerai vėdinasi.
Atsakyti