Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo pagalvės

va reikia nueiti i ta mamalux parduotuve ir manau gausim visa informacija... kai buvau uzejus, kad brangiausia buvo ta ir miegojimui ir maitinimui 159lt. (ne 200lt.) o grikine 99lt. ir visu uzvalkalas 100% medvilninis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skruzdelyte24 @ 2008 06 14, 17:29)
va reikia nueiti i ta mamalux parduotuve ir manau gausim visa informacija... kai buvau uzejus, kad brangiausia buvo ta ir miegojimui ir maitinimui 159lt. (ne 200lt.) o grikine 99lt. ir visu uzvalkalas 100% medvilninis 4u.gif

Mano pagalve yra is kvieciu lukstu
Svoris - 3,1kg
Atsakyti
QUOTE(hederi @ 2008 06 14, 23:58)
Mano pagalve yra is kvieciu lukstu
Svoris - 3,1kg

irgi gerai...thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės bigsmile.gif

Kol kas esu nestuke.gif tai dėl maitinimo nieko negaliu pasakyti, bet miegoti su tą ilgąja pagalve už 159 Lt yra super dalykas. Nei karto nepagailėjau kad įsigyjom, niekam jos neparduosiu mirksiukas.gif
Tik vat girdėjau tokį dalyką, kad po kurio laiko tie polistirolio grūdeliai susispaudžia ir jų darosi mažiau, tai reiks dapirkti...

Bet daiktas tai geras, visoms nestuke.gif rekomenduoju!
Atsakyti
QUOTE(my_secret @ 2008 06 23, 08:14)
Sveikos mergytės  bigsmile.gif

Kol kas esu  nestuke.gif  tai dėl maitinimo nieko negaliu pasakyti, bet miegoti su tą ilgąja pagalve už 159 Lt yra super dalykas. Nei karto nepagailėjau kad įsigyjom, niekam jos neparduosiu  mirksiukas.gif
Tik vat girdėjau tokį dalyką, kad po kurio laiko tie polistirolio grūdeliai susispaudžia ir jų darosi mažiau, tai reiks dapirkti...

Bet daiktas tai geras, visoms  nestuke.gif  rekomenduoju!



Sveika mirksiukas.gif

jei pirkai pagalve is parduotuves "mamalux" tai kam tau tuos grudelius prikti ? jei nepraejo garantija nunesk ir viska tau sutvarkys ta pacia diena thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stilinga_mamyte: 23 birželio 2008 - 14:32
QUOTE(my_secret @ 2008 06 22, 23:14)
Sveikos mergytės  bigsmile.gif

Kol kas esu  nestuke.gif  tai dėl maitinimo nieko negaliu pasakyti, bet miegoti su tą ilgąja pagalve už 159 Lt yra super dalykas. Nei karto nepagailėjau kad įsigyjom, niekam jos neparduosiu  mirksiukas.gif
Tik vat girdėjau tokį dalyką, kad po kurio laiko tie polistirolio grūdeliai susispaudžia ir jų darosi mažiau, tai reiks dapirkti...

Bet daiktas tai geras, visoms  nestuke.gif  rekomenduoju!

polistirolio grūdeliai ? tai taip brangiai mokate uz sintetika? naturalia pirkit su grudais, mano net kvepia grudeliais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hederi @ 2008 06 25, 00:01)
polistirolio grūdeliai ? tai taip brangiai mokate uz sintetika? naturalia pirkit su grudais, mano net kvepia grudeliais smile.gif

Aisku pirkciau, bet pvz. grikiu lukstu labai sunkios pagalves...
o kokiu dar grudeliu buna?
Atsakyti
QUOTE(Saulutė.K @ 2008 06 09, 15:26)
as lankiau kursus baltijos amrikos klinikoj pries gimdyma, ten mums dave isbandyti maitinimo pagalves, is karto nusprendziau pikrti, nes labai patogus daikciukas  smile.gif
Radau babycentre. Labai lux buvo  thumbup.gif

Galedavau net valgyti abiem rankom, ir tuo tarpu zindyti su ta pagalve, nes maniskis labai ilgai valgo - po 30-40min ant kruties kabodavo, tai as ir pavalgau pati, ir paskaityti sugebu  biggrin.gif

Dabar suneliui keli menesiai, tai jau nelabai tinka, nes didelis jau  ax.gif
zadu pardavineti artimiausiu metu, galit kreiptis


o gal kur nors galima paziuret kaip atrodo? gal foto turi?
Atsakyti
QUOTE(spalvota @ 2008 06 29, 19:11)
o gal kur nors galima paziuret kaip atrodo? gal foto turi?


speju,kad mergynos kalba apie toki daikta:

http://www.amazon.co...ref=pd_sbs_ba_4

user posted image

arba toki

http://www.amazon.co...-...2680&sr=1-4

user posted image
Atsakyti
Mane domina, pirma karta toki daikta aplamai matau, na ir tamsuole as doh.gif Tad, Keja, jeigu tau nesunku, tai noreciau issamesnes informacijos apie sias pagalves. Is anksto dekui 4u.gif
Atsakyti
sveiki, mane domina maitinimo pagalvėlės.
kokios jos ir kokia jų kaina?
Atsakyti
Visas nestuke.gif besidominancias pagalvemis, prasom uzsukite i nauja tema, Skelbimu lentoje "Besilaukiancioms ir maitinancioms" 4u.gif
Atsakyti