Įkraunama...
Įkraunama...

Dekoracijos/ papuošimai šventei

Su pagalba dariau, bet savo rankom smile.gif

Pirmas gimtadienis buvo namuose, nes apsirgo dukra. Tai ramiai, su balionais ir dekoracijomis smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

O su draugais darėme vaikų žaidimų kambaryje vyšnačių tema smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Auksuole labai grazu, ypac vysnaites 4u.gif ... rasot, kad viska savo rankomis, kaip tas dekoracijas, kaip ismusat lygiai apskritimus, veliaveliu grilianda ? kazkokia speciali programa yra ?

ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 05 05, 15:49)
Auksuole labai grazu, ypac vysnaites  4u.gif  ... rasot, kad viska savo rankomis, kaip tas dekoracijas, kaip ismusat lygiai apskritimus, veliaveliu grilianda ? kazkokia speciali programa yra ?

ACIU  4u.gif

Viska su zirklemis ar maketavimo peiliuku smile.gif Dukra sirgo, nejau i darba tai per pietu miega ir karpiau viska smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2013 05 05, 14:53)
Viska su zirklemis ar maketavimo peiliuku smile.gif Dukra sirgo, nejau i darba tai per pietu miega ir karpiau viska smile.gif

kas per maketavimo peiliukas g.gif man arteja krikstynos, tai labai aktualu ... o tai popieriukas burbulinis ? vysnaites is kur ? ir taip lygiai vingiuoti burbuliukai issipjausto ? aplamai is kur popierius burbulinis, tiek uzkandziu dezutes, tiek jose plonas popieriukas ?
Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 05 05, 18:16)
kas per maketavimo peiliukas  g.gif  man arteja krikstynos, tai labai aktualu ... o tai popieriukas burbulinis ? vysnaites is kur ? ir taip lygiai vingiuoti burbuliukai issipjausto ? aplamai is kur popierius burbulinis, tiek uzkandziu dezutes, tiek jose plonas popieriukas ?
Is anksto dekoju  4u.gif

Maketavimo peiliukas

O popierius paprastas, krepinis smile.gif Visuose prekybos centruose būna (aš pirkau Prismoje).

O rutuliukai - papuošimai ant puodelių paprastai su žirklutėmis iškirpti. Visas dekoracijas man sumaketavo ir atspausdino spaustuvėje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2013 05 05, 20:33)
Maketavimo peiliukas

O popierius paprastas, krepinis smile.gif Visuose prekybos centruose būna (aš pirkau Prismoje).

O rutuliukai - papuošimai ant puodelių paprastai su žirklutėmis iškirpti. Visas dekoracijas man sumaketavo ir atspausdino spaustuvėje smile.gif

supratau, aciuuu 4u.gif
didziausia "vinis" - spaustuve, va is kur idealus piesinukai ir burbuliukai smile.gif
Atsakyti
Pirmasis Dūzgiadienis smile.gif
Dekoracijas ir vaišes gaminau pati.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
LABAI gražus dūzgadienis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2013 05 06, 16:04)
Pirmasis Dūzgiadienis smile.gif
Dekoracijas ir vaišes gaminau pati.



O tie skrituliukai kažkokiu specialiu aparatu išspausti g.gif ? O saldainiukai irgi pačios gamyba? Super viskas thumbup.gif
Ir gal galit pasakyt spausdinot paprastu printeriu ar spaustuvėj?
Atsakyti
MAn ir labai smalsu kokiu budu burbuliukai padaryti ir ant pagaliuku/smeigtukai ... jei ne spaustuve maketavo tai kokia cia programulka sumaketuojama ? smile.gif
Atsakyti
sveikutės,

man atrodo čia bus gatavai parsisiųsti maketukai iš angliškų tinklapių: įvedate norimą pavadinimą angliškai ir prirašot ,,free printable" ir išmeta visokiausių maketukų, kokių tik širdis geidžia smile.gif paskui ir varvini seilę, nes norisi visko iš eilės smile.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sidrulka: 07 gegužės 2013 - 09:16
QUOTE(sidrulka @ 2013 05 07, 10:15)
sveikutės,

man atrodo čia bus gatavai parsisiųsti maketukai iš angliškų tinklapių: įvedate norimą pavadinimą angliškai ir prirašot ,,free printable" ir išmeta visokiausių maketukų, kokių tik širdis geidžia smile.gif paskui ir varvini seilę, nes norisi visko iš eilės smile.gif smile.gif

Gal nuoroda bigsmile.gif .... jetus kaip noretai tokiu niekuciu mergaiciu sventems ir ne tik bigsmile.gif

Papildyta:
radau cool.gif http://www.ebay.co.u...f#ht_965wt_1255
Atsakyti