Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

QUOTE(Tropic@~ @ 2008 06 09, 10:18)
o ka man su tais keikais daryt?.. persodint juos atskirai ar taip ir palikt?.. didesne gelytes foto turetu atsidaryti cia, tik reikia ja atsidarius puslapiui pasididinti..

nieko kolkas nedaryk schmoll.gif lai auga g.gif

QUOTE(gekoniuke @ 2008 06 09, 10:24)
tik reikia vandenuką, ir pjūvį kas pora dienų atnaujint
gal kuri žino kas galėtu patarpininkaut nusipirkt tą stebūklingą tepaliuką kur keikių auginimą stimuliuoja nestuke.gif

sito tepaliuko ir as noreciau ax.gif tik, kad zinau, kad jis lb brangus ir sake ten to stimuliatoriaus daug, tipo vienai neapsimoka pirkt, nes nebus kur jo kisti, geriau tipo pirkt susimetus ir issidalint g.gif siaip yra pirkus mamaegle, dabar as jos sm nebematau, o RS tikrai zinau, kad ji sedi sanpaulijose ir orchese, ji yra pirkus ir per susitikima ji buvo atsinesus to stimuliatoriaus smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
o kaip išsiaiškinti dėl šaknų būklės ? Man tai jokių klausimų nekilo, nes viskas su tom gėlytėm lyg ir gerai, lapai bujoja, žiedus krauna, bet pasiskaičiau apie puvinius ir išsigandau g.gif Bet gal kol jokių blogų požymių nematau ir nelįsti prie šaknų ? g.gif
Beje kam aktualu tai šestadienį buvau Vilniaus Ermitaže, tai nenukainuotų gėlyčių labai daug, o jau nukainuotos tai tokios nabagės, lapai visų kaip svogūnų laiškai nuleipę doh.gif , ten be šansų tokią gėlytę atgaivinti verysad.gif Beje ir tų nukainuotų kainos nemažos 14-17 Lt.
To substrato už 12 litų neradau verysad.gif paėmiau kažkios žemės orchidėjoms, pačiupinau per maišiuką tai man pagal struktūrą pasirodė, kad turėtų būti tas pats kaip ir dabartinėse gėlytėse, ar į tokią žemę geriau nesodinti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SoJa: 09 birželio 2008 - 09:42
QUOTE(aneizza @ 2008 06 09, 09:18)
dar karta gerai apziurek saknis, kad puvinio nebutu, nes karstas dusas padeda saknims (jei yra puvinys) greiciau suputi  ax.gif



nu saknys kai kurios padziuve , tai net nzn ka dabar daryt ...
Atsakyti
skim, patarkit, ar tinka persodintą gėlytę pamalonint jūsų parduodamu simbioziniu grybuku? jinai man labai nenori rodyt kaip atlaikė persodinimą prieš du mėn. Stovi ir nė krust, laimei mirt irgi nesiruošia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SoJa @ 2008 06 09, 10:41)
To substrato už 12 litų neradau  verysad.gif paėmiau kažkios žemės orchidėjoms, pačiupinau per maišiuką tai man pagal struktūrą pasirodė, kad turėtų būti tas pats kaip ir dabartinėse gėlytėse, ar į tokią žemę geriau nesodinti ?

jei gelei nieko nesidaro ir auga gerai, tai ir saknys jos yra puikios, tai ner ko ten ir lysti prie jos, o jei jau kas pradeda neaiskaus darytis, vat tada ir pradeda matytis tos saknys, kad ir per vazonika, jos tada nebeauga pabalsta, o ziurek kur nors ir koks puvekas isisukes, na as cia taip manau g.gif
o zinok zemes ir as is Ermitazo buvau nusipirkus, paciupinejau, tai lyg ir nieko, o kai atidariau doh.gif tai iki siolei taip ir stovi g.gif ka su ja reiks daryt, kokius kaktusus ikisiu ir bus gerai tongue.gif siaip is SKM geriau uzsisakyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(vivaflame @ 2008 06 09, 10:45)
nu saknys kai kurios padziuve , tai net nzn ka dabar daryt ...

padziuvusios tai nesupuvusios, taip kad dusa gali drasiai daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 09, 10:32)
sito tepaliuko ir as noreciau ax.gif tik, kad zinau, kad jis lb brangus ir sake ten to stimuliatoriaus daug, tipo vienai neapsimoka pirkt,

kiek tas brangus?
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2008 06 09, 10:50)
kiek tas brangus?

o galvoji as pamenu g.gif doh.gif ta kaina sake ziema, o dabar vasara, o mano atmintis ne kokia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 09, 10:50)

o zinok zemes ir as is Ermitazo buvau nusipirkus, paciupinejau, tai lyg ir nieko, o kai atidariau doh.gif tai iki siolei taip ir stovi g.gif ka su ja reiks daryt, kokius kaktusus ikisiu ir bus gerai tongue.gif siaip is SKM geriau uzsisakyti g.gif
Papildyta:


aš irgi kažkokių buvau nusipirkus, išsijojau, įdėjau angliukų iš šašlykinės truputi putplasčio, keramzito. ir nieko augam. tas mišinuks greičiau pradžiūva nei skim, a kai aš sugebu perlaistyt, tai gal ir geriau toks samadėlkinas g.gif
Atsakyti
nu gerai tada, gelytes jau duse, laukia lietucio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vivaflame: 09 birželio 2008 - 09:59
QUOTE(gekoniuke @ 2008 06 09, 10:56)
aš irgi kažkokių buvau nusipirkus, išsijojau, įdėjau angliukų iš šašlykinės truputi putplasčio, keramzito. ir nieko augam. tas mišinuks greičiau pradžiūva nei skim, a kai aš sugebu perlaistyt, tai gal ir geriau toks samadėlkinas g.gif

tai as irgi mastau ji ten perrinkt, kaip pelene zirniukus lotuliukas.gif ir gal irgi reiks samadielkina koki padaryt tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti