Įkraunama...
Įkraunama...

Avokadas

O man labai skanu avokadas idarytas krevetemis. Prinokusi avokada pjaunu pusiau,isimu kaula.Nulukstentas krevetes sumaisau su smulkintais sv.krapais,majonezu,trupuciu prieskoniu(druska,pipirai).Tada krevetes dedu ant avokado,bet taip su kaupu,trupuciuka uzspaudziu citrinos sulciu ir valgau su sauksteliu.Na man asmeniskai,tai nerealus skonis.Tik gaila,kad dabar gyvenam ten, kur nera jokiu sansu nusipirkti sv.virtu kreveciu,nes tos uzsaldytos visiskai praranda tikraji skoni.
Atsakyti
Dabar labai pradėjau mėgti sumuštinukus su avokadu ir pomidoru. užbarstai druskytės ir pipiriukų tai pasaka kaip skanu thumbup.gif
Atsakyti
paprastas, bet neprastas sumustinis:)
batona ar formine balta duona patepam sviestuku, griezinelis pomidoro, avokado, siek tiek druskos ir butinai citrinpipiriai -jie suteikia puiku skoni. galima ir ant skrudintos duonos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerule: 03 balandžio 2012 - 20:25
nesu didele megeja avokado, bet vis parduotuvej jo nugriebiu biggrin.gif
pries pora dienu dariau salotas, is keliu salotu receptu pasidariau savo eksperimenta. Man labai patiko, o vyras sake, kad kiekviena diena galetu tokias valgyti rolleyes.gif
Taigi:
1 avokadas
1 obuolys
kepta vistienos krutinele
turputi salotos lapu
kukuruzu
poro
viska aplaisciau citrinos sultimis, idejau druskos, truputi cukraus, pipiru, daug krapu , nes juos megstu ir apliejau padazu , kuri pasidairiau is naturalaus jogurto ir saldaus cili padazo ( apie tris saukstus joguro ir tiek pat cili). Gal kam patiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(feminell'a @ 2010 12 05, 21:19)
Dabar labai pradėjau mėgti sumuštinukus su avokadu ir pomidoru. užbarstai druskytės ir pipiriukų tai pasaka kaip skanu thumbup.gif

o ant juodos ar baltos duonos? rolleyes.gif
Atsakyti
merginos, o kokius citrinpipirius naudojat avokadui barstyti? Ar Santa Marijos citrinpipiriai žuviai tinka? Ten kažkokie su džiovintų daržovių gabaliukais, tai suabejojau.
Atsakyti
Mėgstu užtepą orkaitėje skrudintai duonai: avokadą sutrinu šakute, sumaišau su smulkintomis petražolėmis, pasūdau, pabarstau pipirais ir būtinai įlašinu citrinos sulčių - fantastika.
Atsakyti
Vakar bandžiau paprastą užtepėlę daryti - avokadas, citrinos sultys, česnakas, druska, pipiriukai ir šiek tiek majonezo, visai skanu, iki ryto pastovėjo, kažkaip dar skaniau pasidarė, toks lyg saldumas išryškėjo smile.gif
Ir labai skanu buvo tepti ant to batono prancūziško su česnakiniu įdaru smile.gif tiesa, prieš tai paskrudinau aš dar jį riekutėmis supjaustytą
Atsakyti
Krevečių ir avokadų salotos
http://www.paprastir...du-salotos.html

blush2.gif

user posted image
Atsakyti
man sumustinukai su avokadu thumbup.gif
juoda duona, truputi sviesto, riekele avokado, pomidoro riekele ir daug citrinpipiriu 4u.gif
Atsakyti
Mano visa šeimyna pusryčiams valgo grikių košę su avokadu. Jėėėga, labai skanu ir gaivu. Tiesiog įsidedam į bliūdelius košės, šalia jos šaukštu pasmulkinam avokadą. Jei turim, viską užbarstom daigais. essen.gif
Atsakyti
as tai tokia uztepele:

susmulkinu sakute avokada, virto kumpio smulkiais kubeliais, sviguno laiskai, pipirai/ viska sumaisyt su majonezu ir ant skrudintos bulkos thumbup.gif
Atsakyti