Įkraunama...
Įkraunama...

Avokadas

QUOTE(Virdzinija @ 2009 03 12, 03:39)
Dar niekad Meksikoje neragavau guacamoles su marinuotais jalapeño, tiesa sakant cia dedami smulkinti zali serrano pipirai (kaip jalapeño, bet dar mazesni ir aitresni)  mirksiukas.gif beje ir aliejaus nededama,pats avokadas kaip riebalas yra  biggrin.gif

Matai, Lietuvoje prisitaikom prie to, ka turim wink.gif O aliejus yra paminetas knygutej, kuria parsiveziau is Kanados. Ne Meksika, bet Tex-Mex patiekalus jie labai megsta thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Otava: 20 gegužės 2009 - 15:06
QUOTE(Nerytė @ 2009 04 06, 07:02)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif labai skanu


skanumelis, apsivalgyt galima essen.gif ypac man su lasisa...
Papildyta:
QUOTE(Šaltmėtė @ 2009 04 05, 17:31)
Man irgi pats skaniausias sumuštinis tai skrudinta juoda duona su avokadu ir sūdyta arba rūkyta lašiša.. thumbup.gif  dar pomidoras ant viršaus labai tinka.

Atsakyti
man patinka tokios salociukes:

smulkiai supjaustau svoguna, saliero stieba, nemaza pomidora, avokado pusele, dedu druskos, siek tiek citrinos sulciu, pipiru, sumaisau viska ir kertu smile.gif
Atsakyti
neperskaiciau visos temeles,gal pasikartosiu,man skanu avokados .....naturalus,jogurtas(tik LT,jis baisia skystas g.gif ),trintas cesnakas,avokados,laselis citrinos sulciu,druskos,ir juoduju maltu pipiru,viskas sutrinti,ir patiekti,prie keptos jautienos laugh.gif nerealiai skanu...dar jei pridetumet orkaiteje keptu bulvyciu su lupena essen.gif good.gif malonumas tongue.gif
Atsakyti
as su avokadu visiska berazume blush2.gif , bet man labai skanu griezinelis avokado uzdeta ant paparasto arbatinio sausainio thumbup.gif , salstelna, o siaip kol prisiruosiu gamint ka suvalgau viena rolleyes.gif
dekui kad pasidalinat receptukais 4u.gif
Atsakyti
o man labiausiai patinka nuluptas ir sutrintas avokadas,laimo citrina,(vienam avokadui,viena laimo cirina ar net daugiau,tinka ir paprasta) ir cukraus pagal skoni (citrina turetu jaustis) ir tepu ant prancuzisko batono,ryciu paploteliu ar tiesiog viska sunaikinu saukstu smile.gif si geri paragau Brzilijoj pas vyro sese,tad dabar kaip tik gaunu alga visad avokadu parsinesu namo ax.gif
P.S. kas ragavo netiki kad si uztepele su avokadu,mano kad mangas ax.gif
Atsakyti
avokadas
pomidoras
suris feta
koks nors gaivus salotu padazas

ir skrudinta tosteryje juoda rugine Gurmanu duona

skanumelis smile.gif
Atsakyti
Esu didelė avokado mėgėja,todėl ieškojau būdų ką galima būtų iš jo dar paruošti.
Nulupu avokadą,pašlakstau citrinos sultimis+ančiuvių dėžutė.
Viską sutrinu elektriniu trintuvu.Gautą masę tepu ant baltos duonos skrudučių,ant viršau labai tinka pomidoro griežinėlis.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
Avokadų kremas
reikės:
pora nepernokusių avokadų,
pora žalių citrinų{tinka ir paprastos}
svogūnas,
druskos,rausvųjų ,juodųjų pipirų,
Paruoštas avokada,šaukštu išskobiameir,tuoj pat apšlakstome vienos citrinos sultimis,kad nepajuoduotų
Suberiame stambiai kapotus svogunius ,pagal skonį pasūdome
Viska sutriname plaktuvu.
Karts nuokarto įlašiname citrinos,bet reikia žiūreti,kad nenustelbtų svogūno ir pipirų aštrumo.
Tinka su skrebuęiais,tortilijomis
Laikome uždengtas maistine plėvele,šaldytuve,
Kad ilgiau išsilaikytų žalios ,įdėkite avokados kaulą,kaip tieksite išimkite.
Skanaus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2009 11 25, 23:15)
Avokadų kremas
reikės:
pora nepernokusių avokadų,
pora žalių citrinų{tinka ir paprastos}
svogūnas,
druskos,rausvųjų ,juodųjų pipirų,
Paruoštas avokada,šaukštu išskobiameir,tuoj pat apšlakstome vienos citrinos sultimis,kad nepajuoduotų
Suberiame stambiai kapotus svogunius ,pagal skonį pasūdome
Viska sutriname plaktuvu.
Karts nuokarto įlašiname citrinos,bet reikia žiūreti,kad nenustelbtų svogūno ir pipirų aštrumo.
Tinka su skrebuęiais,tortilijomis
Laikome uždengtas maistine plėvele,šaldytuve,
Kad ilgiau išsilaikytų žalios ,įdėkite avokados kaulą,kaip tieksite išimkite.
Skanaus 4u.gif

Cia kaip suprantu guacamoles receptukas bigsmile.gif Labai labai megstu thumbup.gif
O del kauliuko tai nezinojau bigsmile.gif Butinai reiks isbandyt thumbup.gif
Atsakyti
Gal klausimas ir pasirodys kvailas bet nezinau ar avokada i misraine deti su zievele ar be ?
Atsakyti
QUOTE(Daiva M. @ 2009 12 31, 13:10)
Gal klausimas ir pasirodys kvailas bet nezinau ar avokada i misraine deti su zievele ar be ?

be zieveles (ir be kauliuko) smile.gif
Atsakyti