Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Mes svesime Margyje, man ten tai labai patiko aplinka, ta prasme musu sale, kadangi musu bus tik sventine vakariene tai mes darysim ja geltonojoj salej, ten yra didelis apvalus stalas prie kurio tilps visi musu sveciai... as siaip is sventusiu jau ten irgi nelabai ka girdejau, nieko nezinau apie juos. Bet man patiko admin bendravimas su mumis, ir pan. Na ziuresim kaip ten bus... g.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Na, mūsų vestuvių planavimas buvo šiek tiek sustojęs, bet dabar bandau "atnaujinti" ax.gif

Nenoriu tradicinio "baliaus" su sėdėjimu už stalų, muzikantais ir pan. blush2.gif

Mąstau apie kelių valandėlių furšetą...
Kaip manot, ar per vestuves kas nors taip daro? ax.gif g.gif
Jei kas turi tokios patirties, pasidalinkit įspūdžiais bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 07 balandžio 2008 - 20:06
Tomaba gal galetum mazdaug kaina pasakyti kokia jie tau dave ir kiek zmoniu bus? As gyvenu ne Lietuvoje, tai kol kas negaliu apziureti, bandysiu vasara gryzti apsizvalgyti (vestuves tik kitais metais), tai man bet kokia info praverstu. Aciu labai
Atsakyti
QUOTE(rikulia @ 2008 04 07, 23:46)
Tomaba gal galetum mazdaug kaina pasakyti kokia jie tau dave ir kiek zmoniu bus? As gyvenu ne Lietuvoje, tai kol kas negaliu apziureti, bandysiu vasara gryzti apsizvalgyti (vestuves tik kitais metais), tai man bet kokia info praverstu. Aciu labai

mes irgi ne LT bet rudeni buvom gryze tai tada viska ir suderinom, apziurejom, pasirasem sutarti. Zmoniu bus 16, kaip kad minejau sventine vakariene. is tikruju brangokai gausis kai tik ant tokio kiekio zmoniu, kainu tiksliu kaip ir visur nieks niekur nezinojo, nes po nauju metu tipo visur brangs ir pan, tai preliminariom senom plius siek tiek pakeltom kainom, mum vakaras mazdaug kainuos (maistas) apie 3500 tukstancio. nes ta sutartele musu tokia preliminari, tik uztikrinimui, kad tikria imsim sale, kad tikria ja gausim, ir uzstatp palikimo irodymui. Aisku priklausys koki meniu rinksimes ir pan. Saldu stala galim savo veztis, bus daug pigiau sitaip. gerimai pagal fakta, ka uzsakysim, kiek isgersim tiek ir bus. Bandysim dar sneket pries pat vestuves kad bent jau sampana savo galetumem atsivesti. Mes jaunieji liksim ten miegoti, kitus svecius mikriukas isves namo.
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 04 07, 21:03)
Sveikutės,
Na, mūsų vestuvių planavimas buvo šiek tiek sustojęs, bet dabar bandau "atnaujinti" ax.gif

Nenoriu tradicinio "baliaus" su sėdėjimu už stalų, muzikantais ir pan.  blush2.gif

Mąstau apie kelių valandėlių furšetą...
Kaip manot, ar per vestuves kas nors taip daro? ax.gif g.gif
Jei kas turi tokios patirties, pasidalinkit įspūdžiais bigsmile.gif



Na zinai dabar kaip kas ismano taip tas ir daro. Mes irgi darysim viena vakara o paskui isvaziuosim ilsetis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lianuza @ 2008 04 08, 09:41)
Na zinai dabar kaip kas ismano taip tas ir daro. Mes irgi darysim viena vakara o paskui isvaziuosim ilsetis  mirksiukas.gif



Sveikutes 4u.gif jungiuos ir as prie jusu. Mes taip pat darysime vienos dienos vestuves, o jau sekanti ryta islekiame i kelione. Bus tik santuoka uzregistruojama, atvykstame vakarienes, kas kiek nores, tas tiek ir gales baliavoti. Bet mes jau 6 ryte islekiame meducio kopinet lotuliukas.gif vot taip mirksiukas.gif
Papildyta:
Dar norejau tokio dalyko jusu paklausti blush2.gif pas mus dalyvaus nuo 25 iki 30 zmoniu. Ne daugiau. Kaip ten yra per vestuves su ceremonija santuoku rumuose. Ar visi sveciai gali suguzeti i ceremonijos sale ir ziureti. Ar netilps? Ar kaip? Pas mus jokiu poru ar pirsliu nera ax.gif Tik siaip sveciai. Kazkur juos palikti laukti man atrodo nesamone. O MB sako priesingai. Abudu vestuvese pries simta metu buve blush2.gif
Atsakyti
Na, šiaip į santuokų rūmus svečiai nesuguža rolleyes.gif Tik pabroliai ir piršliai... O svečiai tik prie jų ateina pasveikint...
Dažniausiai būna taip, kad svečiai atvažiuoja iškart į šventimo vietą ir ten jau laukia jaunavedžių su svita mirksiukas.gif

Ir aš turiu klausimėlį... Jei mes jau planuojamės, bet pareiškimų dar nenunešėm (tad gal ir nenešim, nes, kiek žinau, vietų nebelabi yra, o man ceremonija santuokų rūmuose neatrodo labai reikalinga), tai galim tuoktis tik bažnyčioje, o po to per kelias dienas atvykti į santuokų rūmus, ane? ax.gif Bet jei mes iškart po "baliuko", pvz., išlekiam į kelionę ir nespėjam per kelias dienas "apsilankyti" santuokų rūmuose, tuomet turėsim dvi vestuvių datas, ane? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomaba @ 2008 04 08, 00:55)
mes irgi ne LT bet rudeni buvom gryze tai tada viska ir suderinom, apziurejom, pasirasem sutarti. Zmoniu bus 16, kaip kad minejau sventine vakariene. is tikruju brangokai gausis kai tik ant tokio kiekio zmoniu, kainu tiksliu kaip ir visur nieks niekur nezinojo, nes po nauju metu tipo visur brangs ir pan, tai preliminariom senom plius siek tiek pakeltom kainom, mum vakaras mazdaug kainuos (maistas) apie 3500 tukstancio. nes ta sutartele musu tokia preliminari, tik uztikrinimui, kad tikria imsim sale, kad tikria ja gausim, ir uzstatp palikimo irodymui. Aisku priklausys koki meniu rinksimes ir pan. Saldu stala galim savo veztis, bus daug pigiau sitaip. gerimai pagal fakta, ka uzsakysim, kiek isgersim tiek ir bus. Bandysim dar sneket pries pat vestuves kad bent jau sampana savo galetumem atsivesti. Mes jaunieji liksim ten miegoti, kitus svecius mikriukas isves namo.




Kai jau atsvesite, butinai parasyk man, kaip pas juos maistas ir aptarnavimas. man cia taip svarbu. Nes musu draugai atskrenda is labai toli ir visi cia labai islepe nuo gero aptarnavimo ir maisto:))) Beje, man atsiunte irgi preliminaria suma, tai oho. Bet man ten taip grazu...kad reiks vyruka spausti (patys mokame uz vestuves).
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 04 08, 15:33)
Ir aš turiu klausimėlį... Jei mes jau planuojamės, bet pareiškimų dar nenunešėm (tad gal ir nenešim, nes, kiek žinau, vietų nebelabi yra, o man ceremonija santuokų rūmuose neatrodo labai reikalinga), tai galim tuoktis tik bažnyčioje, o po to  per kelias dienas atvykti į santuokų rūmus, ane? ax.gif Bet jei mes iškart po "baliuko", pvz., išlekiam į kelionę ir nespėjam per kelias dienas "apsilankyti" santuokų rūmuose, tuomet turėsim dvi vestuvių datas, ane? blush2.gif

po baznytines santuokos reikia per 10 dienu iregistrupoti ja CMB. Kitu atveju, bus dvi datos....

Rikulia butinai pasisapasokiu. O jusu kada data?
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 04 08, 15:33)
Na, šiaip į santuokų rūmus svečiai nesuguža rolleyes.gif  Tik pabroliai ir piršliai... O svečiai tik prie jų ateina pasveikint...
Dažniausiai būna taip, kad svečiai atvažiuoja iškart į šventimo vietą ir ten jau laukia jaunavedžių su svita mirksiukas.gif

Ir aš turiu klausimėlį... Jei mes jau planuojamės, bet pareiškimų dar nenunešėm (



O mano svečiai, kurie baliavos būtinai eis ir į CMB. Kiek buvau vestuvėse, visada taip būdavo. Mama iš pradžių sakė, kad su tėvu neis, bet aš paprieštaravau. Toks svarbus momentas mano gyvenime, tėvai gyvi ir neis? O svečiai jeigu nori baliavoti tai tegu ir ceremoniją pasižiūri. Nors ir banalu, bet 80 lt mokėta. Man tai pačiai būtų gėda eiti tik į balių ir nematyti ceremonijos. Žinoma tie kurie tik sveikins prie CMB, tai į vidų matyt neis.

Man rodos čia ansksčiau taip būdavo, kai į CMB važiuodavo tik jaunieji ir piršliai ar liudininkai. Nes nebuvo transporto, o tėvai stalą ruošdavo.

atsiprašau už OFFTOPICKĄ blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samira: 09 balandžio 2008 - 13:49
Na, čia kaip kas nori, tas taip ir daro biggrin.gif
Aš tris paskutinius metus dalyvavau vestuvėse (bauvau pamergė), bet į CMB tikrai nei vienas svečias nėjo g.gif Prie CMB susirinkdavo tik kokie bendradarbiai ar šiaip draugai, o tie, kurie dalyvaudavo pačiam baliuje, tai tik bažnyčioje būdavo (ir tai ne visi)... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 04 09, 15:49)
Na, čia kaip kas nori, tas taip ir daro biggrin.gif
Aš tris paskutinius metus dalyvavau vestuvėse (bauvau pamergė), bet į CMB tikrai nei vienas svečias nėjo g.gif  Prie CMB susirinkdavo tik kokie bendradarbiai ar šiaip draugai, o tie, kurie dalyvaudavo pačiam baliuje, tai tik bažnyčioje būdavo (ir tai ne visi)...  ax.gif


Na, pas mus giminej irgi taip priimta: tevai ir sveciai lauke jau kavinej jaunuju sugriztant, o prie CMB ir baznycios ateina bendradarbiai, draugai, gimines ir t.t., kurie nedalyvaus paciame baliuje smile.gif
Atsakyti