Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(uItra @ 2008 04 13, 19:52)
super linkas  drinks_cheers.gif

aha man irgi ypatingai patiko,
sveikos mergaites as irgi pradejau jieskoti sodybos
sventimui tai turiu sudarius saraisuka 6vnt aplink trakus
40asmenu tai kai visas aplankysiu galesiu papsakot gal kam prireiks
Atsakyti
Cia gal nelabai apie Vilniu, bet ka galvojate apie vestuviu sventima Druskininkuose (SPA Vilnius lyg vadinasi)?
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 04 11, 15:07)
jei ne paslaptis, kur darei furšetuką? ax.gif

Kalvarijų 1, prie žaliojo tilto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2008 04 13, 22:20)

sveikos mergaites as irgi pradejau jieskoti sodybos
sventimui tai turiu sudarius saraisuka 6vnt aplink trakus
40asmenu tai kai visas aplankysiu galesiu papsakot gal kam prireiks

http://www.jaunavedz...h...=8&Itemid=9
gal tiks
Atsakyti
Mes sventeme sodyboje Traku rajone, Aldo ir Aldonos sodyba, berods, taip vadinasi. Tikrai kuo geriausi ir nuosirdziausi atsiliepimai ir apie vieta, ir apie seimininkus thumbup.gif Vieta - pakrastys, niekas nepravazineja pro sali, is pusapvales sales puse langu atsiveria i ezera ir miska, seimininkai labai saziningi ir nuosirdus, viska padarys, kad tik tau butu gerai. Kaina, sakyciau, labai padori kaip uz tokia vieta. Mes net ivedeme tradicija tenai svesti musu vestuviu metines thumbup.gif
Atsakyti
Merginos, kurios siais metais uzsake savo sventei BW "Naujasis Vilnius" sale, galite paparsyti kokia kaina zmogui sutaret? nes mes rezirvavom stikline sale, tai kai kalbejom su administratore, tai sake 120 lt. zmogui, o kai jau kita diena kalbejom su direktore, tai ji jau sake nuo 150 Lt...
Atsakyti
Labas. noreciau paklausti ar kas nors svente vestuves Belmonte ar Traku dvarkiemyje?kaip ar patiko , kaip maistas?man labai idomu suzinoti nuomones.
ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasmine @ 2008 04 22, 17:30)
Merginos, kurios siais metais uzsake savo sventei BW "Naujasis Vilnius" sale, galite paparsyti kokia kaina zmogui sutaret? nes mes rezirvavom stikline sale, tai kai kalbejom su administratore, tai sake 120 lt. zmogui, o kai jau kita diena kalbejom su direktore, tai ji jau sake nuo 150 Lt...

Mes neužsakinėjome ten, bet kai kalbėjome su direktore ir mums sakė, kad nuo 150 Lt žmogui... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamytele @ 2008 04 15, 07:30)

kadangi musu biudzetas skirtas vestuves yra ne per didziausias tai bijau kad sis
malonumas mums bus per brangus.
Mes apvaziavome kelias sodybas ir pats pigiasias variantas kuri radome yra sodyva :
http://www.veziakojis.tk/
vieta nuosalyje, man labai patiko namelis ant medzio skirtas jaunavedzams:)
taip pat saleje gali tilpti iki 60asmenu, teritorija yra gan didele ir erdvi:)
ir kaina tinkanti kaip tik musu biudzetui gal kas turit atsiliepimu apie sia sodyba ir ju siemininkus?
Atsakyti
QUOTE(alexejka @ 2008 04 23, 12:30)
kadangi musu biudzetas skirtas vestuves yra ne per didziausias tai bijau kad sis
malonumas mums bus per brangus.
Mes apvaziavome kelias sodybas ir pats pigiasias variantas kuri radome yra sodyva :
http://www.veziakojis.tk/
vieta nuosalyje, man labai patiko namelis ant medzio skirtas jaunavedzams:)
taip pat saleje gali tilpti iki 60asmenu, teritorija yra gan didele ir erdvi:)
ir kaina tinkanti kaip tik musu biudzetui gal kas turit atsiliepimu apie sia sodyba ir ju siemininkus?

hmm kiek zinojau ten lyg ir 4000 lt uz 2 dienas 1 nakti norejo + pirtis. bet tiksliai nezinau ar kainos nepakito.man cia nlb brangu pasirode
Atsakyti
QUOTE(mamytele @ 2008 04 23, 16:15)
hmm kiek zinojau ten lyg ir 4000 lt uz 2 dienas 1 nakti norejo + pirtis. bet tiksliai nezinau ar kainos nepakito.man cia nlb brangu pasirode

mes darysime tik 1 diena, tai mums kainuos 2500Lt be pirties ir 3000Lt su pirtim
Atsakyti
QUOTE(Ivushka @ 2008 04 22, 18:47)
Labas. noreciau paklausti ar kas nors svente vestuves Belmonte ar Traku dvarkiemyje?kaip ar patiko , kaip maistas?man labai idomu suzinoti nuomones.
ax.gif


Aš švenčiau Belmonte, bet ne vestuves, tiesiog buvo pobūvis, tai maistas ir aptarnavimas labai patiko!
Atsakyti