Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkime savo draugėms II dalis

as antra kepuryte neriau tankia tokia, beje, kadangi mano lelyte maza dar labai, ausis saugom, tai ir pirmoji per ausis tokia tankia juosta, kad nepripustu ausyciu rolleyes.gif o kiek pirkau tai jos mane nervina, jei uzsirisa, tai vaikui ant akiu krenta, o ir kokybe schmoll.gif smagu jei kam pavyksta kokia tinkancia, patinkancia kepure nupirkt vaikam, man nesiseka(vyresneliui be jo irgi neerku, nes ne visos tinka, o ir isrankus nykstukas baisiai), gal rinktis nemoka. o kad turguj kepurytes brangios o i ka ziuret nera tai sutinku.
Atsakyti
Siandien dar neisleidau nei lito yess.gif Nes is kiemo isvaziuot negaliu, kelia perkase lotuliukas.gif Beto dar ne vakaras
Atsakyti
o as apsikirpau, antakius susitvarkiau, zodziu, pasigrazinau uz 37Lt, maistas 8.65 ir rubeliai vaikams padevetuose 8Lt. truuti isleidau, bet nieko nereikalingo ax.gif
Atsakyti
o aš planavau i parduotuve neiti bet vyras paprašė kad vaistus nupirkčiau tai vaistai kainavo 24,32lt tai užsukau i parduotuve galvoju tualetinis popierius baigias tai nusipirksiu, dar ir žurnalas krepšelyje atsirado doh.gif doh.gif doh.gif (žurnalu buvau jau puse metu nepirkus) tiek iš nemaisto prekiu kainavo 8,09lt o maistas dešra batonas ir saulegražos 5,60lt. ir viso išleidau 38,01lt ir čia vadinas planavau šiandien be išlaidu apsisukti doh.gif
Atsakyti
Vakar 100 lt maistui (ir ne maistui, Maximon užbėgau doh.gif , kad ją kur galas) šiandien 12 porcijų ledų tongue.gif po 0,49 cnt, kad turėtų vakarais kuo pilvukus palepinti , pagalvojau, kad nebrangiai prasisuksiu, jei nesušlamš greit rolleyes.gif
dar kukurūzų pakis 1,99 su šiltu pienu vakarienė buvo, mažius mėgsta užpilti pienu ir niam niam.
dar šokoladas dukrai į mokyklą, smegenim maistas.
Atsakyti
QUOTE(simba3 @ 2008 06 04, 09:49)
Vakar paziurejau parduotuvej - kepurytes 10 -16 lt ner i ka ziuret. Visgi leksiu i turgu per skuduryna prasinesiu mirksiukas.gif

aš nupirkau ir IKI tokią kaip skarutės tipo, bet ne skarutę - na, kaip baikeriai nešioja už nugaros susirišę bigsmile.gif tai prasisukau už 1,99lt ir dabar mano vaikis vaikšto apsipatenkinęs bigsmile.gif

o dėl užpirkimo pvz. ledų keliems kartams - be šansų schmoll.gif kiek ras šaldytuve, tiek sukimš per vieną -dvi dienas blink.gif tai ir nebeužperku nei sūrelių, nei kokių kitokių skanėstų schmoll.gif geriau jau grįždama iš darbo ką nors skanaus parnešu rolleyes.gif

išsileidom užvakar - pirkom MB ir vaikui batus vasarai, tai spėkit doh.gif 350lt per abu išėjo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2008 06 06, 09:31)
išsileidom užvakar - pirkom MB ir vaikui batus vasarai, tai spėkit doh.gif 350lt per abu išėjo unsure.gif

sveika prazuvele mirksiukas.gif oho brangokai doh.gif o tai sunelis pats ilenda i saldytuva?

mes siandien gariunuose nusipirkom aksesuarus krikstynoms, bet pinigeliai is taupykles tai ir neskaiciuoju islaidu thumbup.gif
Atsakyti
Nelabai lengva ir man kontroliuoti padėtį, kartais sakau nuo dukros tai nors po liežuviu paslėpk, bet bandau derėtis, na jei suvalgys per daug saldumynų-turės atpirkti iš savo dienpinigių-suveikia, bet šiaip kai karšta, ledų leidžiu daugiau suvalgyti.
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 06 06, 13:27)
sveika prazuvele mirksiukas.gif  oho brangokai doh.gif o tai sunelis pats ilenda i saldytuva?

mirksiukas.gif oras per gražus prie kompo sėdėti blush2.gif ir vaikis amžinai į lauką tempia, vos iš darbo grįžtu doh.gif

dėl batų - tai kad tris poras pirkom ax.gif kai išdalini į tris dalis- ne taip ir brangu... bo vyras visai jau basas vasarą pasitiko biggrin.gif tai nusipirko tokias paprastas "basankes" kasdien po miestą vaikščioti ir gražesnius vasarinius batus prie kostiumo ir šiaip pamandravoti rolleyes.gif

ir sūnelis pats į šaldytuvą įlenda, ir MB (nuo pastarojo labiau slėpti skanėstus reikia) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2008 06 07, 02:40)
mirksiukas.gif oras per gražus prie kompo sėdėti blush2.gif ir vaikis amžinai į lauką tempia, vos iš darbo grįžtu doh.gif



ir sūnelis pats į šaldytuvą įlenda, ir MB (nuo pastarojo labiau slėpti skanėstus reikia) lotuliukas.gif


Mano mažasis irgi mėgsta praeiti pro šaldytuvą doh.gif Tai kiaušiniai pirmoj eilėj pasitinka žemę ne patys geriausi taupymo ypatumai hihihi.gif
Atsakyti
labukas mergytes 4u.gif nu ka gavau vel pinigeloius teks vel taupyti alai pastebejau kuo maziau yra saldytuve tuom geraiu maziau vyras suvalgo reisk kuo maziau pirkti blush2.gif tada i vyruoij bus gerai ir man neblogai ax.gif gal taip pavyks sutaupyti kad irs tu 550 lt dar siek tiek ir liktu nes dbtai nelieka verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Nelabai įsivaizduoju, kaip gali iš 550 kažkas likti, juk kainos auga kaip ant mielių.
Atsakyti