Įkraunama...
Įkraunama...

Daržas balkone :)

QUOTE(žostautė @ 2009 04 07, 10:10)
Na trąšos ir organinės būna. Gi ridikėlius kai kokiam šiltnamyje sėja tai irgi bent perpuvusio mėšlo pakasa. Aš tai ieškosiu kokių būdų tręšti natūraliai, nes nelabai tikiu, kad tokiam augalui kaip agurkas užteks maistinių medžiagų vazone be papildomos pagalbos. Dilgėlių, sakiau, užsiplikysiu, ar ką...


va dilgeliu gal reiktu ir man eit prisirinkt g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 07, 11:14)
va dilgeliu gal reiktu ir man eit prisirinkt  g.gif

Jei turi kur... Aš vakar vaistinėję du pakučius džiovintų nusipirkau, manau tiks ir tokios smile.gif Siaubas, iš balkono kažkoks košmaras darosi, tuoj dar ir dilgėlių raugas pakvips. Lyg negana užraugtų svogūnų lukštų kiaušiniams dažyti...
Atsakyti
man žemuogės kažko nelenda doh.gif jau beveik mėnesį pasėtos bet nelenda unsure.gif visą kitą jau išpykiavau rolleyes.gif labai gražiai aitriosios paprikos auga, petražolės tai bijau po pykiavimo gali ir neišgyventi nes tokie koteliai gležnūčiai doh.gif tik va viena bėda -musyčių atsirado mažų doh.gif skraido aplink lovelius doh.gif ką su jom daryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 07, 11:51)
Jei turi kur... Aš vakar vaistinėję du pakučius džiovintų nusipirkau, manau tiks ir tokios smile.gif Siaubas, iš balkono kažkoks košmaras darosi, tuoj dar ir dilgėlių raugas pakvips. Lyg negana užraugtų svogūnų lukštų kiaušiniams dažyti...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

as tai irgi biski neapskaiciavusvisko pasodinau blush2.gif tai savaitgali pomidorus ir paprika sisdanginau pas sese, petunijas dar niekam neduodu nes baisiai mazos pas mane, dar gali ir neisgyvent doh.gif

o va prisodinta ppilna loveliu, tik kad naudos jokios ziuriu doh.gif is ridikeliu gausis snipstas, spinatai vel velnias zino, keli tokie nieko, bet kiti tai isstypo irgi baisiai, salotas nuede doh.gif niu ir va, po visu mano auginimu verysad.gif

QUOTE(Rituxx @ 2009 04 07, 12:06)
man žemuogės kažko nelenda  doh.gif jau beveik mėnesį pasėtos bet nelenda  unsure.gif visą kitą jau išpykiavau  rolleyes.gif labai gražiai aitriosios paprikos auga, petražolės tai bijau po pykiavimo gali ir neišgyventi nes tokie koteliai gležnūčiai  doh.gif tik va viena bėda -musyčių atsirado mažų  doh.gif skraido aplink lovelius  doh.gif ką su jom daryti  g.gif


pas mane irgi baisiai ilgai zemuoges dygo, jau buvau nurasius ir zadejau i ta vadoveli kitka pasodint, kai viena ryta atejau ir ziuriu issikale wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūržolė @ 2009 04 07, 09:54)
Siūlau per naują sėti, o tas amaruotas tiesiog išmesti, chemikalais juk nepurkši.

Jeigu tai tikrai amarai ,tai galima purkšti sūriu vandeniu amarai nukris patys.tik purškimus reik kartot,nes jau tų bestijų vislumas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rituxx @ 2009 04 07, 12:06)
man žemuogės kažko nelenda  doh.gif jau beveik mėnesį pasėtos bet nelenda  unsure.gif visą kitą jau išpykiavau  rolleyes.gif labai gražiai aitriosios paprikos auga, petražolės tai bijau po pykiavimo gali ir neišgyventi nes tokie koteliai gležnūčiai  doh.gif tik va viena bėda -musyčių atsirado mažų  doh.gif skraido aplink lovelius  doh.gif ką su jom daryti  g.gif


pas mane irgi zemuoges ilgai nelindo, bet va pies kokias 5 dienas jau po truputi lenda ir tai is viso pakelio kokie 6 daigeliai tik yra
Atsakyti
QUOTE(aistulle2000 @ 2009 04 07, 13:52)
pas mane irgi zemuoges ilgai nelindo, bet va pies kokias 5 dienas jau po truputi lenda ir tai is viso pakelio kokie 6 daigeliai tik yra

Pas mane nemažai išlindo, bet įtariu, jog dalį per daug žemėmis užbėriau, neprasimuša...

Atidariau mums naują temą, nes šita jau psio - 50 puslapių prikalbėjom.
Atsakyti
QUOTE(žostautė @ 2009 04 07, 14:33)
Pas mane nemažai išlindo, bet įtariu, jog dalį per daug žemėmis užbėriau, neprasimuša...

Atidariau mums naują temą, nes šita jau psio - 50 puslapių prikalbėjom.

dabaigsim šią temą ir eisim į kitą smile.gif

o kaip dėl muselių ar jų yra pas jus?ką su jom daryt?
Atsakyti
Prisiskaiciau kaip cia jus viska auginat ir as ridikeliu pasisodinau ax.gif
Jungiuos ir as prie darzininkiu 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti