Įkraunama...
Įkraunama...

Vyras dirba...

QUOTE(Hmmm... @ 2008 11 26, 13:49)
1. Tai jau taip smile.gif Vienam pažįstamui žmonos viršvalandžiai - asmeninis įžeidimas biggrin.gif <...>

Kasdieniniai višvalandžiai vadovui, tai ženklas, kad darbai paskirstyti netolygiai, kad per daug yra prisiimama atsakomybės ir veiklos sau.

QUOTE(Hmmm... @ 2008 11 26, 13:49)
Prieš gal metus kokius vienam vyriškiui, besiskundžiančiam kaip jis sunkiaaaaaiiiii dirba ir kaip jo žmona nesupranta,<...>

Saviškiui nesiūlau, bijau, kad gali ir susitvarkyti blink.gif Tik jis iš rinkos greičiau iškris, nei aš unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 11 26, 13:49)
2. Matyt todėl Medinis ir išsigando  biggrin.gif

Aš neišsigandau. Bet būtent todėl aš ir nesutikčiau. Tai blaivus situacijos vetinimas.
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2008 11 26, 13:58)
Saviškiui nesiūlau, bijau, kad gali ir susitvarkyti  blink.gif


Aš saviškiui siūliau, kai jam "tapatybės krizė" buvo užėjusi biggrin.gif Mandagiai atsisakė ir daugiau nei vieno priekaišto negirdėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 11 26, 14:55)
Aš saviškiui siūliau, kai jam "tapatybės krizė" buvo užėjusi biggrin.gif Mandagiai atsisakė ir daugiau nei vieno priekaišto negirdėjau biggrin.gif

Mums siūlytis nereikia, mes pamainom kur nors išlekiam. Tik diedulis vis didina nuotolius smile.gif O vat jei aš informuoju mamą, kad sekančią savaitę būsiu kažkur ten, susiruošusi yra atvažiuosi pas mus, nes vyrai prapuls, nusibadaus, namų nesusitvarkys. Kažkaip šitas dalykas ateina iš senų laikų.
Dėl viršvalandžių - pabandykite susisiekti su EU "senbuvėmis" po darbo darbo reikalais g.gif Ispanija, Vokietija, Danija, Prancūzija, Suomija, Švedija... jei įmonė nedirba su greitai gendančiomis prekėmis - BEVILTIŠKA. Ir tuo pačiu Rusija, Latvija, Lenkija ir kt. - skambinkite ir naktį, megėjai dalinti mobilius telefonus, plius garantija, kad partneris ir jums paskambins ne tik savaitgalį, bet ir naktį.
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2008 11 26, 14:49)
Aš neišsigandau. Bet būtent todėl aš ir nesutikčiau. Tai blaivus situacijos vetinimas.

Biški ne kas, ane? Kai pagalvoji...
Atsakyti
QUOTE(Nakviša @ 2008 11 26, 15:04)
1. Mums siūlytis nereikia, mes pamainom kur nors išlekiam.
2. Dėl viršvalandžių


1. Oj ne, išlėkti tai mes irgi pamainom "lekiam". O vyras neturi galimybės "prapulti", biggrin.gif Aš jam siūliau susikeisti kai vaiko priežiūros atostogose buvau, nes vieną dieną jis sugebėjo pareikšti, kad man su vaiku labai lengva ir gera namuose, o vat jam tai darbe bais sunku cool.gif Tai kaip gera ir mylinti žmona, pasiūliau jam prisiimti "sunkesniąją" naštą, o jam perleisti "lengvesnę" cool.gif biggrin.gif

2. Dėl viršvalandžių Jums visiškai pritariu smile.gif
Atsakyti
Tai sudirbot vyra teva ir dar tecio puslapy doh.gif tongue.gif

Zinoma jus teisios 4u.gif As irgi panasiai galvojau ir dirbau panasiai kaip jis...kol neturejau vaiko. Irgi buvau darboholike smile.gif Tai va. Man pats sunkiausias darbas - vaiko auginimas. Tokio sunkaus darbo dar niekada nedirbau, nes... jis tesias 24val ir vel 24 ir vel... ir visada doh.gif Aisku daug laimes, meiles, atsakomybes ir tt. bet rutina baisi. Mielai keisciausi vietomis su vyru, ir jeigu buciau zinojus ir supratus tai anksciau, buciau likus dirbti 0,5 etato ir vyras galetu dirbti 0,5. Tai butu sazininga. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 11 26, 15:13)
1. Oj ne, išlėkti tai mes irgi pamainom "lekiam". O vyras neturi galimybės "prapulti", biggrin.gif Aš jam siūliau susikeisti kai vaiko priežiūros atostogose buvau, nes vieną dieną jis sugebėjo pareikšti, kad man su vaiku labai lengva ir gera namuose, o vat jam tai darbe bais sunku cool.gif Tai kaip gera ir mylinti žmona, pasiūliau jam prisiimti "sunkesniąją" naštą, o jam perleisti "lengvesnę"  cool.gif  biggrin.gif


Kažkaip kadaise, kai slėpiausi už "didelio darbo kiekio", "viršvalandžiai" ir panašiai, pagalvojau, kad elementariai bėgu nuo naminės - buitinės rutinos, kiekvienos dienos vakarinio išklausymo apie kitos pusės darbines problemas, vaiko mokyklinių problemų, mokytojų, lėkščių plovimo, per mažų kelnių, remonto poblemų ir t.t. Ir niekas man iš namiškių negalėjo paprieštarauti, kad nmo parsivelku be kvapo 3 val. nakties, nes aš DIRBU.
Kai išikapščiau savyje ir santykiuose, mane pradėjo erzinti ir kelti alergiją mobilus telefonas ir jo skambučiai, o tai kad kažkokiai ciocei kažkas nepasisekė su jos vaiku - paaugliu keldavo ne tik erzelį, bet ir pyktį.
Papildyta:
QUOTE(pelkių Monas @ 2008 11 26, 15:24)
<...> Tai va. Man pats sunkiausias darbas - vaiko auginimas. Tokio sunkaus darbo dar niekada nedirbau, nes... jis tesias 24val ir vel 24 ir vel... ir visada doh.gif <...>

Galiu jus nudžiuginti - jie auga ir išauga. Plius, kuo vyresni, tuo didesnę įtaką daro ir antroji pusė, jie pradeda turėti savų paslapčių, savų interesų, savo nuomonę. O jūs. tuo tarou, liekate tik mama, pas kurią reikia ateiti tada, kai labai norisi, kad kas nors galvą paglostytų. Bet ir iš to išaugama. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2008 11 26, 14:34)
Tai vis dėl to atsibodo ar ne nusišnekėti?



Mili, ne iš mėnulio esu iškritusi ir didelė jau esu - suvokiu, ką sakau. smile.gif
Pati, kai vaikui suėjo 9 mėnesiai, išėjau dirbti ir studijuoti magistrantūroje - ir, žinai, tada patapo daug lengviau ta prasme, kad atsirado veiklos įvairovė mirksiukas.gif Žinoma, nuovargis niekur nedingo, bet jis patapo kitoks nei vien būnant su vaikučiu.

O dabar mano vaikis jau ūgtelėjęs - tad vienaip ar kitaip viską vertinu jau iš praeities perspektyvos ir iš artimų žmonių, kurie šiuo metu turi mažus kūdikius.

Šiaip tai kiekvienas turi teisę į savo požiūrį ir nuomonę smile.gif
Kiekvienas turi savo individualią patirtį. Net ir vaikų auginime
Atsakyti
QUOTE(Alegorija @ 2008 11 26, 21:59)
Pati, kai vaikui suėjo 9 mėnesiai, išėjau dirbti ir studijuoti magistrantūroje - ir, žinai, tada patapo daug lengviau ta prasme, kad atsirado veiklos įvairovė  mirksiukas.gif    Žinoma, nuovargis niekur nedingo, bet jis patapo kitoks nei vien būnant su vaikučiu.

O dabar mano vaikis jau ūgtelėjęs - tad vienaip ar kitaip viską vertinu jau iš praeities perspektyvos ir iš artimų žmonių, kurie šiuo metu turi mažus kūdikius.
Kiekvienas turi savo individualią patirtį. Net ir vaikų auginime


Veiklos įvairovė jums pačiai. Bet jokio gėrio vaikui. Aš nebaru. Tik sakau: vaikui jokio gėrio iš to, kad pasinėrėt į veiklą jį apleisdama. Tiesiog gal tai širdies skausmas. Su trečiuoju vaiku tokių klaidų nebedaryčiau. Man tai yra asmeninės klaidos. Vaikai nepriekaištauja.

QUOTE(Nakviša @ 2008 11 26, 13:44)
Todėl, kad vyrai sau gali leisti dirbi 24 val per parą, o moteriai tai ne prie veido. Bet čia ne apie visus, plius, tarkim, šalia manęs tikrai gali išgyventi tik stiprs vyras, kitu atveju jis bus sunaikintas, visomis prasmėmis.  cool.gif


Na, kas yra „stiprus“ vyras man iki šiol neaišku. Man silpnas yra tas, kuris verkia ir skundžiasi, kaip jam buvo, bus, yra sunku. Mano draugės vyras policininkas, turintis po tris išeiginių dienas, nuolat pabrėžia, koks sunkus yra jo darbas. O ji mane stebina su tuo sutikdama, nors jos darbas mano akimis, žymiai sunkesnis, ir be tokių ilgų išeiginių...

Bet tas, kuris stoiškai atlaiko moters nuotaikų svyravimus ir nesiskundžia – man nėra silpnas. Jis man kažkodėl yra stiprus...

Nakviša, kažin koks stiprus vyras gali išgyventi šalia jūsų... gal kitai kuriai jis atrodys labai silpnas. Bet jums – stiprus. Na, trydalas, žinoma, jums ne prie veido smile.gif O motinai ne prie veido karjera, kai vaikas yr reikalingas jos pačios. Čia mano subjektyvi nuomonė. Vyrui gal ir prie veido. Anam reik šeimą išlaikyt. Aš bevelyčiau grąžint vyrams jų darbus. Man nepasiteisino karjeros darymas.
Atsakyti
QUOTE(Mili @ 2008 11 26, 11:45)
jap, pritariu, kad ir cituojant Vyrą Tėvą dėl elementaruas skalbimo - tipo įmesiu skalbinius ir paspausiu mygtuką. Leisčiau aš jam pabandyti su krūva skalbinių (apytiksliai 10 skirtingo režimo skalbimų) ir lai susitvarko iki galo t.y. iki išdėliojimo į lentynas. Gal tada jo ,,kontraktai" ir sekretorės guodimai labai nesudėtingas reikalas pasirodytų... tongue.gif


Vis dėlto, aš šiuo metu manau, kad skalbimo mašinos darbo režimų apskaičiavimas, įjungimas, džiaustymas, lyginimas - priklauso asmeninės terapijos rūšiai. Netgi relaksui. Taip teigiu todėl, kad ši veikla didžiąja dalimi priklauso nuo paties žmogaus (neišskiriu pagal lytis, tiesiog tai dažniausiai daro moteris). Tarkim, mašinos remontas gali priklausyt vyrui - ir jis gali pasirinkt laiką kada tai atlikt. O sekretorės sutramdymo niekaip negali numatyt... Niekaip negali numatyt ir džiaugtis šefo protrūkiais.. Todėl tai asmeninės terapijos rūšiai nepriklauso. Tai priklauso negatyvui, su kuriuo privalai būt. Nuo kurio negali atsiribot, nors ir kartais, rodos, sprogsi. Tai dabartiniai mano potyriai. Neičiau darban nė žingsnio, jei nebūčiau įsipareigojus... Nu mane "užknisa" tas priklausomumo jausmas... Ta prievolė... Namie būdama galiu blynus kept - galiu kotletus daryt. Galiu ir nedaryt (priklausomai nuo to, ką pati susikuriu). Tai tik nuo manęs priklauso. Ir taip gera dėlto... Ir su saviverte nė kiek nesikerta. Ir smegenai nuo tempo ima valytis, net įstabu! Tas lėkimas užkniso juodai... Vaikas žiūri darganotom akim... Kol mama karjerą padarys... O ir nepadaro, arba nė grašio ji neverta pasirodo. Kišenių į kitą gyvenimą nėr... Nenusineši...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paragintoji: 27 lapkričio 2008 - 02:51
Paragintoji, tiesiog mano mintis cituoji. Man namų ir vaikų priežiūra ne tai kad asmeninė terapija - tai priimtinas ir mielas gyvenimo būdas. Prasmingas. Ir tikrai tuo metu ilsiesi nuo darbo ir jo primetamų rėmų. Taip turi ,,kietą" viršininką - kūdikį, kuris diktuoja dienos ritmą ir veiklos pobūdį, bet kad trūktų veiklos įvairovės, tai ... nu gal fantazijos trūkumu reikia pasižymėti... Arba tiesiog toks požiūris iškreiptas turėtų būti, kad su kūdikiu tai jau va neįdomu (nors jis ir pateikia staigmenų ne tik kad kiekvieną dieną bet ir kiekvieną valandą), o darbas tai jau įdomu ir nėra rutinos.
O dėl vyrų požiūrio, kad jie dirba, o žmona su vaiku namuose ilsisi - tai juk jis iš dalies teisingas. Tikrai ,,ilsiesi" nuo darbo, bet užsiimi kita ne mažiau įtampos ir fizinių bei psichinių jėgų reikalinga veikla. bet tai jiems sunkiau suprast, nebent pabandytų patys. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyras Tėvas @ 2008 11 26, 02:57)
Taip ir norisi atšaukti "Tikrai? O aš šiandien kapojausi dėl 1.5 mln. kontrakto, pravažiavau pusę Lietuvos, turėjau guosti administratorę, kurią paliko vaikinas, susiderinti konfidencialumo sutartį su partneriais Vokietijoje ir sudegiau su projekto pridavimo terminu, dėl ko rytoj mane tarkuos mano šefas. Keičiamės vietomis? Aš mielai įbersiu miltelių ir paspausiu mygtuką "skalbti"."

nu tai puiku - nup psihinio nuovargio ( nes fizinio darbo pagal tavo aprasyma nereadau visiskai - nu nebent labai pavargai adminstratore beguosdamas) labai gerai padeda fizinis darbas, tai kad grizus paimk skudura ir visus namus iskuopk... makaule labai gerai issivalys.

QUOTE(Mili @ 2008 11 26, 12:45)
nu jau kas gi vaiko maitinime taip jau gali varginti fiziškai? Nu paaiškinkit nieko nesugalvoju.  ax.gif
ir tikrai man vaikus auginti buvo ,,lia lia "kaip lengva, palyginti su tuo kad šalia buvo mokslas arba darbas - vat ta dalis tikrai vargino ir fiziškai ir psichologiškai. Todėl visai suprantu vyrų verkšlenimus kaip jiems sunku dirbti palyginus su ,,mamos" darbu. Kaip kad pati sakėt - motinystė yra  natrūralus procesas ir stresai čia natūralus, o darbe gali būti sunkiau, ypač jei jau prisiimi daug atsakomybės.


o man darbe yra zymiau lengviau nei su vaiku sedeti namuose, nes darba as dirbu toki, kuris man patinka. Buna, kad uzknisa, issunkia tiek psichiskai, tiek fiziskai.... bet vis tiek patinka. O va su vaikais namie sedeti buvo kancia - su mielu noru buciau susikeitusi su vyru vietomis, bet jisai kazkodel nesutiko ( idomu kodel, jeigu namie su vaiku sedeti reiskia nieko neveikti palyginus su tuo, kaip vargsti darbe).
Todel nereikia visu mauti ant vieno kurpaliaus.


Atsakyti