Įkraunama...
Įkraunama...

SOTHYS kosmetika

QUOTE(style18 @ 2012 07 27, 19:31)
spuogu gali atsirast ir nuo kitu dalyku, visai nesusijusiu su kremu, pvz. PMS, nuo hormonu siautejimo, kai ner vyro/vaikino.

sunaudojau ta meginuka - tikrai nuo jo kemsasi poros

Gal Jus labai daug jo užsitepat? nes jau mano oda labai linkusi kimštis, bet šis kremas jos nekemša 4u.gif dar jie turi labai smagiu serumu (tame tarpe yra ir drekinantis, ir purifant - nuo spogu; tai paskutinis - thumbup.gif , tik kainuoja ir jo naudot dažnai negalima, bet jei reikia kažkuriai dienai gerai atrodyt - prieš mėnesį reikia pradėt naudot)
Atsakyti
QUOTE(Julija_15 @ 2012 07 28, 08:17)
tik kainuoja ir jo naudot dažnai negalima,

kodėl?

dėl porų kimšimosi visiems labai individualu. Aš jau rašiau style18, kad bandykit mest kremus ir pradėkit naudot lengvesnės konsistencijos priemones
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 07 28, 17:41)
kodėl?

dėl porų kimšimosi visiems labai individualu. Aš jau rašiau style18, kad bandykit mest kremus ir pradėkit naudot lengvesnės konsistencijos priemones


as naudoju avene vasara lengvus kremus, man tinka, nekemsa poru, bet rudeni ziema man tokie lengvi kremai ir fluidai nieko nedrekina. kai tokiais pasitepi rudeni , po to tempia oda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo style18: 28 liepos 2012 - 18:09
QUOTE(Vitulka @ 2012 07 28, 17:41)

jis yra koncentruotas, tad patariama naudot ne dazniau nei karta i pusmeti. bet buteliuko man asmeniskai uztekdavo 1.5 menesio, tad 4.5 men. turetu but pertrauka wub.gif

o del leto efekto... pastebejau, kad kuo agresyvesne priemone, tuo veikia greiciau, tarkim buvau tam tikra laika naudojusi MAdaros kosmetika, turi jie neprasta drekinanti fliuida, tad efekta pasiekiau tik po kokios 3 savaites, bet jis ir neisgaravo akimirksniu mirksiukas.gif aisku, kai esi jauna ir vos ne kiekvienam pasimatymui reikia idet visas pastangas, tada kitaip vertini priemones. As renkuosi tas, kurios nenuvargina odos, neturi salutiniu efektu, be to visur reikalingas saikas.

Tarp kitko, turejau nerealia beda su oda jaunystej, buvo ilgas kelias iki odos sureguliavimo, aisku ir randai liko. Bet be kosmetikos nemazai reiskia ir mityba. O kadangi dabar visas maistas prikimstas ivairiu E ir hormonu, labai sunku su spuogais kovot vien kosmetikos priemonemis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julija_15: 29 liepos 2012 - 22:33
is Sothys man labai patinka Lift Defence kremine pudra,jos i nieka neiskeisciau,visos kitos priemones,kremai ir tonikai man jokio rezultato ypatingo neduoda:)o sita pudra gali nors ir nakti teptis,susilygina naturaliai:)
Atsakyti
Esu turejusi apsaugini kuno krema nuo saules ir krema po deginimosi. Labai nepatiko tiek vienas, tiek kitas. Reibus, tirsti, sunkiai geresi i oda. Neuzteko kantrybes juos naudoti, tad abu iskeliavo i siuksliu deze doh.gif
Atsakyti
chemija matyt yra jos pagrindas,,pazistama naudodama nemazai bedu prisidare,,,
Atsakyti
QUOTE(super-mergaitė @ 2013 04 16, 22:26)
chemija matyt yra jos pagrindas,,pazistama naudodama nemazai bedu prisidare,,,

Tai kad niekas ir neskelbia, kad tai Eko produktai.
Beje, Sothys maloniai nustebino, atnaujindamas produktu linijas - nebedada parabenu thumbup.gif
Labiau uz Sothysa man Simon Muhler, kaip suprantu vienas gamintojas. Pataisykit, jei klystu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Joan@: 04 vasario 2014 - 22:55
QUOTE(Joan@ @ 2014 02 04, 23:54)
Tai kad niekas ir neskelbia, kad tai Eko produktai.
Beje, Sothys maloniai nustebino, atnaujindamas produktu linijas - nebedada parabenu thumbup.gif
Labiau uz Sothysa man Simon Muhler, kaip suprantu vienas gamintojas. Pataisykit, jei klystu


Kiek ka isbandzius, tai man irgi labiau patinka Simon Muhler, nuostabi kosmetika wub.gif
Kiek suprantu lyg kitas gamintojas, tik Sothys prekiauja... g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti