Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

man tai laikrodukas patiko bigsmile.gif thumbup.gif
o remeliai, tai manau sesutem laaaaaabai patiks mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Ačiū, 88888888 4u.gif
O tavo darbeliai tai tokie jau dailiai dailūs, kad mmmm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2008 06 29, 21:17)
geras kibiriukas, kaip tik šiandien turguje po septynis litus tokisu fainus čiupnojau smile.gif

toks mažas patarimas,po gėlelėm reiktų padažyti baltai,kad tas mėlynumas nepersimuštų.


Jo po to kai padariau irgi taip pagalvojau - ačiūsmile.gif

---

*coliukeee* - super dėžutė


----
QUOTE(aurelija_ma)
fainiai liabai, tik paskesta tos gelytes tame melynume, bet siaip fainiai vien del to kad kibiriukas thumbup.gif (pati esu nusiziurejus prie kibiriuko rankas prikisti) rolleyes.gif


4u.gif


Na kita kart bandysiu kitaip smile.gif nes esu nusimačius tokius kiirukus gal vietoj vazonų naudot, nežinau dar.

Na bet pirma koki kitoki daiktą pabandysiu padaryt - norėčiau veidrodį su plačiu rėmu. O tada vėl kibirą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivaj @ 2008 06 30, 22:05)
Ačiū, 88888888 4u.gif
O tavo darbeliai tai tokie jau dailiai dailūs, kad mmmm wub.gif

ir tau ačiū
aciuks.gif
friends.gif
Atsakyti
Sveikutės, auksarankės bye1.gif

Visų pirma, DIDELIAUSIAS AČIŪ visoms už pirmojo kūdikėlio įvertinimą 4u.gif (dėkoju tik dabar, nes tiek reikalų, kad nebeužtenka laiko su kompiuteriu pabendrauti unsure.gif )

Ekspromtu gimusi "sesutė" pirmajai dėžutei (turbūt jau atsibodau su vienodos formos papuošalinėmis, bet kad jos man tokios mielos ir smagios dekoruoti, kad kol visų draugių namuose neapsigyvens, tol jas dekoruosiu ir dovanosiu doh.gif ) Vidus jau prieš tai matytas, bet ir čia neblogai žiūrisi rolleyes.gif Veidrodėlis dar nevalytas, nes ką tik užbaigiau.. ax.gif Nuotraukų kokybė vėl tragiška, bet gal ką nors įžiūrėsite lens.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
rainiaake grazuuuuu thumbup.gif
Atsakyti
aha, grazu bigsmile.gif
o as tai uzstrigus prie dezutes vienos ir tiek ieskau paveikslelio ant virsaus, kad nusisauk. ir taip ir taip ir niekas man netinka frusty.gif o norisi I D E A L I A I biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(supersandryte @ 2008 06 30, 07:19)
o kokia itaka gali but? blogiau matosi, ar kaip?
Papildyta:
dar vienas klausimuks, nagrinejuos as cia ta technika dekupazo ir nesuprantu truputuka, gal kazka svarbaus praleidau...
tarkim noriu zydru rmeliu su tamsiai rudais ornamentais, be sendinimo, be skilinejimu. tai jei nudazai remelius baltais akriliniais dazais is pradziu, tada klijuoji ornamentus ir lakuoji rema, kada reiketu ivesti melyna spalva  blush2.gif

Taip, blogiau matosi, nes antirefleksinis stiklas turi grūdėtumo ir vaizdas praranda ryškumą, tačiau kai kuriais atvejais tai suteikia savito grožio, jaukumo.
Ant žydrų rėmelių rudi ornamentai...svarbu, kokia paveikslėlio medžiaga. Jei servetėlė, tai, sakyčiau, būtinas baltas fonas po ja, o jei, pvz., dekupažinis popierius, tada fonas iškart žydras gali būti.
Servetėlės atveju taip pat svarbu, kiek jos bus santykinai ploto atžvilgiu. Jei - nedaug, tai rėmą dažyčiau žydrai, o tik po servetėle - baltai. Jei motyvo daug, tuomet visą rėmą - baltai ir tik po motyvo užklijavimo laisvi nuo motyvo plotai - žydrai.
Kiekvienu konkrečiu atveju pasirenkamas optimalus veiksmų planas, nieko universalaus ir būti negali, nes reikia įvertinti visus pasirinkimo argumentus.
Dėl dažų...
Svarbiausia ir pirmiausia, ko reiktų, - išmokti spalvų maišymo, kas yra visai nesudėtinga. Pigmentai, maišomi su baltais dažais, visada duoda tik pastelines spalvas - tai švelnios, balzganos spalvos.
Skaidrias spalvas galima gauti pigmentus maišant su kokia nors skaidria baze.
Gatavų dažų pirkimas, manau, geras dalykas tiems žmonėms, kurie nesigilins į atspalvius - ką nusipirkai, tą turi.
Tačiau įvaldžius spalvų maišymą, atsiveria neribotos galimybės dirbti su aibe atspalvių, pritapymo, šešėliavimo malonumas.
Manau, kad tokiu būdu dekupažas, skirtas žmonių, manančių, kad jie nemoka piešti, suvokimui, kad tokių žmonių apskritai nėra. Taip išviliojama iš seklių netikėjimo vandenų į nuostabias galimybių gelmes. mirksiukas.gif

srauni_upe, Smagus, vasariškas, ryškus kibiras... 4u.gif
*coliukeee* Graži dovana mirksiukas.gif
88888888, labai dailūs darbeliai 4u.gif
rainiaake, net jei ir visąlaik tokia pati forma, - kas čia tokio? Beje, ir aš turiu savo pamėgtąją dėžutę ir visai nesukdama galvos su ta pačia forma draugauju blush2.gif Tavoji dėžutė nėra paprasta dekoravimui - tiek visokiu užkaborėlių mirksiukas.gif Dekoruota, mano skoniu, nuostabiai 4u.gif Visada ypatingai žaviuosi baltais darbais, nes pati jų nedarau...nemoku...neprakalbinu baltos spalvos, tažiau kitų darbuose tai labai patinka wub.gif





Atsakyti
QUOTE(bite @ 2008 07 01, 14:34)
Gatavų dažų pirkimas, manau, geras dalykas tiems žmonėms, kurie nesigilins į atspalvius - ką nusipirkai, tą turi.

Na, čia taip labai jau skambiai pasakyta... sutinku, kad meno daugiau su pigmentais žaidžiant, bet čia gi klausė žmogus, kuris pirmą kartą bandys ir aš tai laikausi tokios nuomonės, kad neverta per daug užversti jį milžinišku kiekiu informacijos...laikui bėgant pats atsirinks, kas jam priimtiniau. Ir nieko blogo nematau jau paruoštų spalvų pirkime - jei turi noro, tai ir iš jų gali kiek tik nori atspalvių prisimaišyti ax.gif
Bet labai ačiū už tokią išsamią informaciją 4u.gif Manau, kad daug kam ji tikrai pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti