Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausios (blogiausios) kavinės-restoranai Kaune

Na, aš pakritikuosiu vieną restoraną. Graikų restoranas Metaxa Pilies g. Maistas labai skanus, tačiau aptarnavimas - baisesnį turbūt sunku ir rasti. Kai kurios padavėjos labai geros, tačiau yra vienas vyras padavėjas, tai tas kažkoks siaubas vaikščiojantis - rėkia ant klientų, aptarnauja kada pats nori, o ne kada tu jį kvieti ir pan. Po to laiko, kai jis ten dirbti pradėjo, stengiuosi kuo rečiau ten eiti.
Atsakyti
QUOTE(krikstole @ 2009 01 15, 15:56)
Man kinieciu maistas skaniausias "pas Ali" gertrudos gatveje smile.gif



kad kaune pas Ali skaniausias kinieciu maistas ir dar svarstyklese labai skanus.
daugiau visur kur senamiestyje yra kavinukiu-neskanus.
briedziu medziokleje tragiskas maistas-baisu.
tigrasa, kur dideli cepelinai, tikrai neskanus. ten tik vardas nuo senu laiku islikes.
Atsakyti
Man Pas Ali nepatiko, bent jau dienos pietus. Nebuvo nei sviezia nei skanu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(oregano @ 2008 12 28, 03:29)
Tiesa, gi naujas restoranas atsidarė Kęstučio ir Kanto g-vių kampe ''Bokštas''...

Dažnai einu pro jį, bet vakarop tai kažkaip nei vieno žmogaus ten nesimato, tik padavėjai nuobodžiauja. Matyt kriiizė g.gif
Šiandien išbandėm gruziniškąjį restoraną "Megoje", tai kava (mano mėgiama latte) gera, tik stiproka, kažkodėl mažame puodelyje, tačiau prie jos pridėtas toks super naminis sausainukas, kažkuo gal tinginį primenantis, tikras mažulytis skanumėlis. Dar užsisakėm tokį didžiulį paplotėlį su sūriu (tikrai nepasakysiu tikrojo pavadinimo, bet kaina - 13.99). Dydžio ir išvaizdos kaip nemaža pica, kvepėjo kaip mielinis pyragas, atnešė karštutėlį, tad kibom išsijuosę, realiai net ir būtų tik jo ir užtekę. Šašlykai (maniškis žuvies, o MB - kiaulienos) tokie eiliniai, na mano tik įdomesnis, ne visur tokį gausi, dar padažas tikrai skanus buvo. Žodžiu, įspūdžiai geri, o kadangi sąskaita peržengė 50 lt., tai dar nemokamai gavome "Olialia" kortelę (tiksliau anketą jai gauti).
Atsakyti
QUOTE(Finna @ 2008 08 20, 13:25)
Apsilankėm ir mes su draugėm Olialia picerijoj Akropoly, užsisakėm po picą ir atsigert.
Įspūdžiai tokie: tokio neskanaus picos pagrindo dar neteko valgyti niekur, ingridientus ant picos deda labai skurdžiai blink.gif Ant mano picos buvo uždėti trys permatomi gabalėliai kumpio, trys riekelės agurko, paprikos keli kubeliai ir sūris, draugėm irgi "pasisekė" taip pat (picas ėmėm skirtingas)- skonis buvo tik pagrindo unsure.gif  Maža pica kainavo beveik 15Lt doh.gif Išėjom nei pavalgę, nei atsigėrę. Daugiau kojos ten nekelsiu schmoll.gif

pritariu 100 proc.
Atsakyti
QUOTE(triashne @ 2008 12 12, 23:09)
Sorry, kad tik daba uzhejau smile.gif Didzioji Siena yra Kumeliu g. tik namo nr nezinau... na su tuo ejimu, tai jei eitum Vilniaus gatve ties Katedra, ja reietu apeiti ir ten yra toki varteliai y Kumeliu gatve... bliam, nzn is kokiso gatves galima su mashina y ta Kumeliu pasukti... ten gal Gertrudos prasitesia... nu ta pati ish kurios ir y panda galima pasukti smile.gif tik y prieshinga puse... dar priesh shila... ant kampo yra kitas kinu restoranas irgi nzn pav, tik man ten nlb skanu, nors aplinka nieko...

Ta proga norejau paklausti
Kur Kaune suvalgyti tikrai gera steika?[COLOR=red] Na yra kazhkoks steakhouse'as Vilniaus g. prie senuju Sporto prekiu pardes Retro Bordo berods, bet niekad nebuvau - nebandziau... gal jo jau net nera  g.gif  Negi reiks y Vilniu varyt y koki fajna Steakhouse'a, m? pasidalinkit kas patirtim... asiu  4u.gif



Yra kaune netoli Juzes steiko namai,labai neprasta vieta
Atsakyti
QUOTE(Saulutuke @ 2009 01 22, 21:00)
Yra kaune netoli Juzes steiko namai,labai neprasta vieta

esu buvus, patiko ten:)jauku, skanu
Atsakyti
o man siandie be proto norisi susio,o as jo nei valgius nei kainu nezinau...gal galit parekomeduot pigiai ir skaniai? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 01 28, 17:50)
o man siandie be proto norisi susio,o as jo nei valgius nei kainu nezinau...gal galit parekomeduot pigiai ir skaniai? biggrin.gif

Man tai dieviškai skanu Gan Bei wub.gif wub.gif wub.gif Alpstu net pagalvojus. "Surimi maki" man ir MB skaniausi sušiai bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 01 28, 17:50)
o man siandie be proto norisi susio,o as jo nei valgius nei kainu nezinau...gal galit parekomeduot pigiai ir skaniai? biggrin.gif

Na, jei norisi pigiai, tai galima Maximoje nusipirkti. Visai padorūs, žinoma, ne tas pats, kas Gan Bei.
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2009 01 29, 00:01)
Na, jei norisi pigiai, tai galima Maximoje nusipirkti. Visai padorūs, žinoma, ne tas pats, kas  Gan Bei.

tada jau geriau pačiam susilipdyti, nes skonis tai nekoks tų maximinių, dėl pigumo, tai drinks_cheers.gif , bet jau tada geriau kitokį produktą rinktis. Aišku, gan bei nėra pigu, nu bet kartais galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(martux @ 2009 01 29, 00:01)
Na, jei norisi pigiai, tai galima Maximoje nusipirkti. Visai padorūs, žinoma, ne tas pats, kas  Gan Bei.

Maximiniu pavalgius noras tikrai ilgam praeitu lotuliukas.gif Ziaukciodama isspjoviau ta maximini. wacko.gif Kazkada senai buvom pirke (bet nebuvom tikru dar valge), tai neskanu buvo. Ir dabar ne per seniausiai vel pabandem ten nusipirkt, sakom, gal patobulino biggrin.gif Siaubas, ismetem visus doh.gif
Atsakyti