Įkraunama...
Įkraunama...

Šaltų užkandžių receptai su nuotraukomis

aukselisr, o tu nuo forminės duonos plutelę nupjovei, nes ir man pirmą kartą nesigavo, kai buvau nenupjausčius mirksiukas.gif
Atsakyti
taip nupjausciau, sakau gal duona padziuvus g.gif
Atsakyti
QUOTE(aukselisr @ 2008 09 26, 14:24)
taip nupjausciau, sakau gal duona padziuvus  g.gif

Gal g.gif
Atsakyti
Krevečių salotos tikrai liuxiškos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


Siūlau išbandyti mirksiukas.gif

Ir ačiū už receptuką mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuolat pasiskaitau ir, zinoma, pasigaminu siu puikiu patiekalu essen.gif . Arteja mano vaikuciu gimtadienis, tai suku galva, ka skanau ir grazaus pateikus svetelims. g.gif Cia tiek daug puikiu receptuku, kad tikrai kazka nuostabau pagaminsiu. Todel ir noriu padekoti SuperMamytems, kad nepaliauja stebinti savo isradingumu, idejomis. aciuks.gif
Atsakyti
Gal kas žinot kaip pasidaro lydytas sūris ant keptos duonos kaip kavinėj kad būna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsse @ 2008 09 27, 19:02)
Gal kas žinot kaip pasidaro lydytas sūris ant keptos duonos kaip kavinėj kad būna  blush2.gif


Labai paprastai - bent mes taip darom: ant iskeptos duonos dedam majonezo, uztarkuojam surio ir i mikrobange kol suris issilydo. Arba suri su majonezu ismaisom ir tada ant duonos.
Atsakyti
Sveikutes. Maximoj dar ne taip seniai buvo pardavinejamos virtos vistienos krutineles salotos (apie 15 lt/kg, kainuodavo)su paprika, agurku zaliu thumbup.gif, tai va, problema ta, jog jos jau nepardavineja verysad.gif tai gal kas zino kaip pasigaminti tu salotu padaza? Buciau labai dekinga bigsmile.gif
Atsakyti
Riešutai karamelėje: http://patiekalai.bl...-karamelje.html
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 28, 22:44)

oi kaip skanu..... wub.gif wub.gif mes paskutini karta is Turkijos pora kg parsivezem o dabar ir pati bandysiu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2008 09 28, 22:44)
Riešutai karamelėje


niam niam essen.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 09 27, 21:36)
Labai paprastai - bent mes taip darom: ant iskeptos duonos dedam majonezo, uztarkuojam surio ir i mikrobange kol suris issilydo. Arba suri su majonezu ismaisom ir tada ant duonos.


mes taip pat gaminam šitaip 4u.gif
Atsakyti