Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisius "nusileido"

vaikelio galvyte jau zemai, bet pilvas mano nenusileides schmoll.gif schmoll.gif siandien mum 39 sav. ir 3d. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalytė @ 2007 02 14, 14:58)
vaikelio galvyte jau zemai, bet pilvas mano nenusileides schmoll.gif 


man tai pilvas nusileido maždaug 3 sav iki gimdymo, bet užtat leliukas nebuvo galvytės į vietą įstatęs. Įsistatė tik per patį gimdymą.
Atsakyti
as tai ir nzn ar pilvukas nusileido smile.gif bet manau kad taip nes jau savaite jauciu kad apacioje kaip kazkuri mamyte sake malasi ir kartais juciu spaudima smile.gif tureciau gimdyti poryt smile.gif tai laukiu tos dieneles be galo kada mano dukryte gims smile.gif)
Atsakyti
ėmmm.... unsure.gif

o vat mum tik 29 savaitė... vis vaikščiojau aplink veidrodį ir galvojau, jog man vaidenasi, kad pilvelis nusileidęs... Ir ką, ogi ateinu į darbą, o man panos sako, jog mano pilvukas nuo pirmadienio nusileido blink.gif nius galvoju, ačiū... dar ne laikas. Kaip tik turiu ryt eiti pas akušerę, tai gal nuramins verysad.gif Pirmasis juk gimė visom 9 dienom vėliau, o pilvelis tikrai nenusileido anksčiau, nei keletas savaičių iki gimdymo. Ar kam buvo taip anksti pilvukas nusileidęs?
Atsakyti
o as nejauciau, kad pilvukas nusileido tik mama dae pastebejima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamka22 @ 2007 02 14, 23:11)
o as nejauciau, kad pilvukas nusileido tik mama dae pastebejima 4u.gif

Sveikos,
As skaiciau kad per pirma nestuma pilvelis nusileidzia paprastai iki 32 sav....man jau 34 sav, dar dvi svaites lauks, o po to darys ultragarsa isitikinti ar tikrai neapsiverte...jei ne, tada vers priverstinai.....jei nepavyks bus cezaris.....taip nugasdino...o kaip jums, tai pirmi nestumai?
Atsakyti
QUOTE(Jurga0629 @ 2007 02 16, 21:42)
As skaiciau kad per pirma nestuma pilvelis nusileidzia paprastai iki 32 sav

čia kažką supainiojai g.gif gal vaikas apsiverčia iki 32 sav. ? o jei vaikas apsivertė, tai dar nereiškia, kad pilvas nusileis tuoj. Šiaip kai pirmas nėštumas, tai maždaug 36-tą savaiatę vaikelis "užfiksuoja" galvytę apačioje (o tai reiškia, kad jis užemė galutinę pozą ir ji liks nepakitusi ir pat gimdymo) ir pilvukas jau nusileidžia.
man 37 sav., o dar nenusileido ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mijaka: 17 vasario 2007 - 16:05
QUOTE(Jurga0629 @ 2007 02 16, 21:42)
jei ne, tada vers priverstinai.....

o kas taip sake.. ir kas ta atliks? unsure.gif
papasakok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaunamamyte @ 2007 02 17, 15:09)
o kas taip sake.. ir kas ta atliks?  unsure.gif
papasakok  4u.gif

na, taip ne taip parasiau...vaikelis buna paprastai nusileides galvyte zemyn iki 32 sav. galvojau kad kai vaikelis nusileidzia tai ir pilvas nusileidzia....man jau 35 ir dar nenusileido...tai dar po savaites eisiu i ligonine patikrins, jei dar nebus nusileides, sius i ultragarsa, kad isitikintu kokia jo poza, ar neapsiriko....jei nenusileides tada siulys apversti...viskas ka apie tai zinau yra kad ultragarso pagalba ir suleide vaistu nuo skausmo man jie rankomis apvertines kudiki pilve....kazkaip maigo pilva, ir pagal tai ka mato ekrane per ultragarsa bando apsukti galvyte zemyn...prisiskaiciau cia kad tai rizikinga, visokiu blogu dalyku, kad lietuvoj jau taip nebedaro.....tai labai isigandau....as esu anglijoje....cia jei nekomplikuotas nestumas visa laika nesciasias priziuri pribuveja( butent tame specializuojasi ir tai ismano....nezinau ar ji prilygsta gydytojui...greiciausiai ne...nes jei kas norsa komplikuota tada ji siuncia pas gydytoja....taigi, ta dalyka pasake pribuveja, pas kuria reikia pastoviai lankytis. O apvertima darytu gydytojas. cia pasirodo tai daro...nebezinau ka daryt....ar atsisakyti, ar tai nieko blogo....jei vaistus leis tai manau skauda labai....ir to cezario bijau...noretus kad viskas butu taip kaip reikia...bet nevisada taip buna....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurga0629: 19 vasario 2007 - 10:33
QUOTE(Jurga0629 @ 2007 02 19, 11:27)
...nebezinau ka daryt....ar atsisakyti, ar tai nieko blogo....jei vaistus leis tai manau skauda labai....ir to cezario bijau...noretus kad viskas butu taip kaip reikia...bet nevisada taip buna....

yra kažkokių pratimėlių, kuriuos darydama padėsi vaikeliui apsiverst, sako padeda, gal pasidomėk unsure.gif
Atsakyti
Mano pirmo nestumo metu pilvas aukstai buvo iki paskutines dienos, o va per antra nestuma 7men. pilvas taip pasmuko zemyn, kad maniau jau tuoj gimdysiu, ir isvaiksciojau su tokiu pasmukusiu pilveliu iki pat 9men nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(SANDRI @ 2007 02 20, 15:21)
Mano  pirmo nestumo metu pilvas aukstai buvo iki paskutines dienos, o va per antra nestuma 7men. pilvas taip pasmuko zemyn, kad maniau jau tuoj gimdysiu, ir isvaiksciojau su tokiu pasmukusiu pilveliu iki pat 9men nestuke.gif

na, man sake kad dar turiu laiko...mazylis sedi, ir nenusileido galvyte zemyn. o kai tikrino jau buvo 34 sav...antradieni vel tikrins, jei nenusileides bus, darys ultragarsa kad isitikintu kokia poza jis ten sedi, ar guli...jei vis dar sedi, tai siulys apvertima...gal ka nors zinote apie tai? kol kas as nieko nepajauciau kad apsivertes butu...nezinau, baisu....
Atsakyti