Įkraunama...
Įkraunama...

Pasaulio oro uostai.

QUOTE(BitėMaja @ 2014 10 23, 18:23)
Kelintą valandą skrendat?
Yra tokie autobusai VEA, bet tik du kartus per dieną:

BEAUVAIS 
10h00  (atvyksta 11h30)
19h30  (atvyksta 20h30)

Jei nei vienas iš šių netinka, teks per Paryžių važiuoti 4u.gif

Labai aciu 4u.gif 10 val. reisas puikiai tinka, jau viska radau thumbup.gif
Atsakyti
Pakomentuokite pažįstantys Frankfurto Hahno oro uostą. Skrisim su persėdimu Hahne, laikas tarp persėdimo iš Wizz į Ryanair lėktuvą 1.15 min. Bagažas rankinis, be vaikų.
Klausimas: ar lengva orientuotis oro uoste? Ar išlipus iš lėktuvo pakaks susirasti įlaipinimo vartus (skrydis ne jungiamasis), ar reikia iš naujo pereiti saugumo patikrą?
Atsakyti
Oro uostas tikrai smagus, labai lengva orientuotis, išėjus iš apsaugos zonos yra kelios kavinės (vienoj net gavau šiltą kruasantą ketvirtą ryto biggrin.gif ), mini Spar (berods) parduotuvytė, spaudos kioskas, dar buvo sulčių baras, bet nežinau, ar dar likęs jis biggrin.gif
Išeiti iš apsaugos zonos reikia ir paskui vėl pereiti apsaugą irgi reikia, kitaip negalima, net neleidžia nuklysti kur, kai lėktuvas nusileidžia. Oro uostas ne pats mažiausias, bet labai daug nuorodų, labai lengva vartus susirasti
Atsakyti
QUOTE(Flo. @ 2015 06 01, 12:14)
Oro uostas tikrai smagus, labai lengva orientuotis, išėjus iš apsaugos zonos yra kelios kavinės (vienoj net gavau šiltą kruasantą ketvirtą ryto biggrin.gif ), mini Spar (berods) parduotuvytė, spaudos kioskas, dar buvo sulčių baras, bet nežinau, ar dar likęs jis biggrin.gif
Išeiti iš apsaugos zonos reikia ir paskui vėl pereiti apsaugą irgi reikia, kitaip negalima, net neleidžia nuklysti kur, kai lėktuvas nusileidžia. Oro uostas ne pats mažiausias, bet labai daug nuorodų, labai lengva vartus susirasti


Žinokit, man tas Hahno oro uostas pasirodė pats nesimpatiškiausias iš visų mano lankytų. Bet kad orientuotis lengva, tai faktas.
Atsakyti
Eina sau, tik dabar pamačiau, kad ne tą orouostą aprašiau ohmy.gif doh.gif (kadangi iš abiejų - ir Hanos, ir Šarlerua keliauju ten pat - Liuksemburgan - tai man jie painiojasi ir aprašiau Šarlerua doh.gif )

Va ką daro sesija. Atsiprašau labai biggrin.gif

Ir taip, Hanna man Kauną primena - angaras ir tiek.
Atsakyti
biggrin.gif o aš ir galvoju, va kaip skiriasi požiūriai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ether: 10 liepos 2015 - 22:01
sveiki, planuoju skristi su persėdimu Atėnuose.
Ar 1,5 val.tarp skrydžių užtektų (busiu tik su rankiniu bagažu, skrendu su Ryanair)
Atsakyti
QUOTE(Escaramujo @ 2008 06 08, 20:27)
kadangi vis dazniau planuojame savo keliones patys, be kelioniu agentu pagalbos, manyciau butu naudinga tureti tema, kurioje pasidalintume informacija apie Europos ir pasaulio oro uostus.

Sioje temoje galetu buti aptariami ivairus dalykai nuo muitines ar persedimo i kita lektuva problemu, iki viesbuciu oro uostuose, susisiekimo su miestu informacija ar net info apie duty free parduotuves.

Mano izanginis ir man aktualus klausimas butu apie JFK oro uosta Niujorke. Planuoju kelione i centrine Amerika ir daug skrydziu ten yra butent per JAV. Kadangi skrydis yra nejungtinis, reikia ne tik pakeisti lektuva bet ir pasiimti ir vel uzregistruoti bagaza. Ar verta rizikuoti turint 4,5 val. JFK? Ar imanoma suspeti? Kaip suprantu reikia per ta laika pereiti r muitines patikrinima o su amerikonu paranojiskais tikrinimais kazkodel isivaizduoju kad ten visur milziniskos eiles.

user posted image

Kaip tik praeita savaitė grįžom iš Amerikos.Skridom iš Palm Beach į JFK .4,5 val.užteks tikrai.Eilės didelės,bet mums užtruko tokia pat procedura 1,5val.Bagažą paimsit gana greitai ,o užregistruoti eilės beveik nebuvo..Didžiausia eilė susidaro,kai tikrina asmens bagažą.Kažkur 1 val.tai tikrai.
Atsakyti
Gal kas pagelbėsit? Rudeniui nusipirkau bilietus iš Londono Gatwicko į Madeirą. Iki Gatwicko sukūriau tokį planą. Ryte iš Kauno 06.15-06.50 į Kopenhagą. Iš ten 10.20-11.25 su easyjet į Gatwicką. Bet esu girdėjus gandus apie easyjet dažną vėlavimą. O gal tai tik gandai? Skrydis į Madeirą 14.10 val. Jei nevėluotų skrydis iš Kopenhagos, manau, būtų viskas gerai. Bet nesu buvusi Gatwicko oro uoste, tai nelabai įsivaizduoju dydį Jei atskrendam į pietinį terminalą ir toliau išskrendam irgi iš pietinio- ar yra pasų patikra? Gal kas susidūrėt dažniau su easyjet ir Gatwicku? Ačiū
Atsakyti
Sveikos, labai reikia pagalbos 4u.gif skrydis iš Vilniaus oro uosto į Lioną Prancūzijoje per Amsterdamą. Į Amstersdamo oro uostą skrendama su Airbaltic, o iš ten į Lioną su KLM oro linijomis. Persėdimui bus beveik 3 valandos. Aš pati niekada nesu skridusi su persėdimu, o čia turės skristi sesuo, kuri moka tik Lietuvių kalbą doh.gif gal būtų kuriai nors nesunku aprašyti ką reikės daryti išlipus iš lėktuvo Amsterdame? Kaip bus su registruotu bagažu? ar reikės jį pasiimti ir per naują užregistruoti? ar reikės išeiti pro "muitinę", ar tiesiog bus galima susirasti Liono skrydžio vartus ir ramiai ten laukti? Būčiau labai dėkinga už jūsų pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Jei bilietas bendras (vienas) tada bagažą permeta jau darbuotojai, o sesei reiks tik nueiti iki kitų vartų neišėjus iš oro uosto. Muitinės patikros nereiks pereiti taip pat.

Jeigu segmentai atskiri, tada smagiau biggrin.gif sesei reiks išeiti, pasiimti bagažą, vėl jį priduoti ir pačiai perėjus per apsaugą nukeliauti iki reikiamų vartų.

Bet spėju bus pirmas variantas, kuris labai paprastas. realiai kažko nerandant užteks darbuotojoms bilietą ar pasakyti "Lion", visi nurodys bent kryptį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 08 gegužės 2016 - 20:26
QUOTE(Gegytė @ 2016 05 08, 21:24)
Jei bilietas bendras (vienas) tada bagažą permeta jau darbuotojai, o sesei reiks tik nueiti iki kitų vartų neišėjus iš oro uosto. Muitinės patikros nereiks pereiti taip pat.

Jeigu segmentai atskiri, tada smagiau biggrin.gif sesei reiks išeiti, pasiimti bagažą, vėl jį priduoti ir pačiai perėjus per apsaugą nukeliauti iki reikiamų vartų.

Bet spėju bus pirmas variantas, kuris labai paprastas. realiai kažko nerandant užteks darbuotojoms bilietą ar pasakyti "Lion", visi nurodys bent kryptį.


Labai ačiū 4u.gif jaučiu, ryt pasiskambinsiu į Airbaltic ir paklausiu, kaip ten su tuo bagažu, ar vienas bilietas, ar atskiri g.gif
Atsakyti