Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis


Beje sudomino ta zuvis. Sakyk o kokia naudojai? Ir kiek mazdaug kepei ant silnos ugnies?Skaniai atrodo ,debiutas pavykes thumbup.gif
[/quote]

zuvi pirkau tai saldyta lydeka be odos, atsildziau ja, ir dejau y keptuve gabaliukais. Pirma pakepinau zuvi, geriau jos nevartyti, nes sutrupeja, tai uzdengus dangciu pakepiau, paskui ant virsaus uzdejau majonezo, pakepintas darzoves ir ant pacio virsaus surio daug, uzdengiau dangciu ir kepiau kol suris visiskai issilyde... smile.gif kiek laiko pasakyti tiksliai negaliu, priklauso nuo to kiek surio dedi... rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu vesela,butinai isbandysiu thumbup.gif
Ir jungiuos prie Leros, jokiu blynu daugiau prasau,bo as taip noriu..............
Atsakyti
Pas mus jau irgi bulviniai blynai kepa biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2008 06 27, 18:41)
Pas mus jau irgi bulviniai blynai kepa biggrin.gif


Keptuvė kaip mano smile.gif JaNNeTe, taigi kažkas čia grasino, būk atsargesnė unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nu galutinai suerzinot blink.gif Eisiu ir aš mažiukę užmigdžius išsikepti kokią keptuvę bulvinukų. Vyras išvykęs, tai man vienai nedaug reikia. Rankom susitarkuosiu, kad bulviatarkės nezirzinti naktį smile.gif Nuotraukų nebus, nes bijau į akį gauti lotuliukas.gif (fotikas su vyru iškeliavęs)
Atsakyti
QUOTE(Jūja @ 2008 06 27, 11:31)
Nu galutinai suerzinot blink.gif Eisiu ir aš mažiukę užmigdžius išsikepti kokią keptuvę bulvinukų. Vyras išvykęs, tai man vienai nedaug reikia. Rankom susitarkuosiu, kad bulviatarkės nezirzinti naktį smile.gif Nuotraukų nebus, nes bijau į akį gauti lotuliukas.gif (fotikas su vyru iškeliavęs)

lotuliukas.gif
Papildyta:
Shiaip labai jau cia gausiai ir skaniai jus bendraujat shiandien doh.gif
Elena, uzmaciau tavo kepiny bazilika..niammmm smile.gif
Daividijos ryziai gerai skambejo, ash tik kai juos valgiau (vaizduotej aishku), rieshutus atidaviau Dodzui lotuliukas.gif ..
Nu blynai tai visu skanus buvo, nieko negaliu pasakyt..
Sriuba, zuvi ir kitus dalykelius pasilaikau "ant veliau"

biggrin.gif
Atsakyti
Nemegstancioms saldziai mirksiukas.gif
Siandien kepiau silikoninej keksiuku formoj manu-varskes nesaldzius apkepukus mikrobangej, viskas kaip paprastai, tik vietoj cukraus, dejau ziupsneli druskos, vietoj vaniles-mairuno ir vietoj dziovintu vaisiu-paprikos Buvau priversta eksperimentuoti, nes vaikas nenori pusryciams sadumo o siuos valge su malonumu ir man skanu buvo Atsiprasau uz nuotraukos kokybe, fotografuota mobiliu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(JaNNeTe @ 2008 06 27, 18:41)
Pas mus jau irgi bulviniai blynai kepa biggrin.gif
user posted image



Cia ne i tema biski, bet koki dangti sitai keptuvei naudoji? Nu jokio nepritaikau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(blondynka @ 2008 06 27, 22:14)
Cia ne i tema biski, bet koki dangti sitai keptuvei naudoji? Nu jokio nepritaikau  doh.gif


aš irgi jokio dangčio jai neatradau unsure.gif bet apseinu ir be jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Asio @ 2008 06 27, 13:11)
Nemegstancioms saldziai  mirksiukas.gif
Siandien kepiau silikoninej keksiuku formoj manu-varskes nesaldzius apkepukus

man tiktu 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti