Įkraunama...
Įkraunama...

Veido rožinė, išsiplėtę kapiliarai, raustanti oda

QUOTE(begike @ 2010 03 20, 13:09)
o tai jeigu pas mane nesimato kapiliaru ir spuogu nera, tai cia kas tada?  unsure.gif  Tik ruzavi zandai, netolygi spalva buna, kartais kaip plemais atrodo...
Ka jusu manymu lengviau gydyti: kapiliarine oda ar rosacea? 
Ir kodel man uzeina kartais niezejimas? Jum nebuna taip?


O tos raudonos demeles be jokiu mini spuogeliu ar dar ko? Ir tik ant vedo? Man buvo atsiradusi tokia nieztinti demele ant smakro, ir daug dideliu raudonu plemu ant kaklo, kuriuos siaubingai niezedavo, jie atsirastavo po nakties ir ypac kai per karsta budavo miegoti ir labai sunkiai as juos isnaikindavau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2010 03 20, 14:25)
O tos raudonos demeles be jokiu mini spuogeliu ar dar ko? Ir tik ant vedo? Man buvo atsiradusi tokia nieztinti demele ant smakro, ir daug dideliu raudonu plemu ant kaklo, kuriuos siaubingai niezedavo, jie atsirastavo po nakties ir ypac kai per karsta budavo miegoti ir labai sunkiai as juos isnaikindavau unsure.gif

Taip, tik ant veido, labai retai siek tiek kaklas parausta. Dermatologe mate spuogiukus maziukus, bet as ju nematau nors tu ka doh.gif Pagerus antibiotiku, sake praejo...

Mane kazkada irgi buvo tokiom demem isbere, bet visa kuna, kakla, ant veido beveik nebuvo. Tai tada nustate dedervine. Nepavojinga visai, atsiranda nuo persalimo ligu, perkaitimo, kai pvz. suprakaitavus kur nors isleki ir pan. Tada israse tepaliuka gaminama, patepliojau ir praejo...
Papildyta:
Gal kas zinot kokiu maisto produktu vengti? Be alkoholio, astriu, karstu patiekalu.. Saldumynai nepaastrina bukles? as juos labai megstu doh.gif Citrusiniai kokie vaisiai, pieno produktai... Nieks nezinot?

Ir dar.. gal kas naudojat/naudojot naturalia kosmetika? Weleda, Logona, Lavera ir pan. ?Ar tinka rosacea odai? As noreciau bandyt vel, bet bijau blogiau nepadaryt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo begike: 20 kovo 2010 - 17:31
griežtai draudžiama:
pirtis
stovėjimas prie puodų, virimas, kepimas (viskas nuo ko veidas įšyla, plečiasi tada kapiliarai)
raudonas vynas
visi šampanai ir t.t. alkoholis
šokoladas
kava
aštrus maistas
karštas maistas
jeigu gerai pamenu (ankštiniai produktai, žirniai, pupelės)
mandarinai griežtai- ne gal ir kiti citrusiniai (visvien jų nevalgau)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamučiukas: 21 kovo 2010 - 20:30
QUOTE(mamučiukas @ 2010 03 21, 20:14)
jeigu gerai pamenu  (ankštiniai produktai, žirniai, pupelės)
mandarinai griežtai- ne gal ir kiti citrusiniai (visvien jų nevalgau)

del pupeliu tai man naujiena blink.gif kaip tik susiruosiau valgyti blink.gif ir kodel gi ju negalima? Man abejotina kazkodel..
Atsakyti
na čia mano tik buvo pasisakymas, ką dariau kad palengvinti sau gyvenimą mirksiukas.gif
bet gi visiems to taikyti tikrai negali schmoll.gif Čia ilgas ieškojimas to blogio, kuris kankiną mūsų organizmą verysad.gif
o nebandėtė kreiptis pas dermatologus g.gif Ką jie šneka g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamučiukas @ 2010 03 22, 20:14)
na čia mano tik buvo pasisakymas, ką dariau kad palengvinti sau gyvenimą mirksiukas.gif
bet gi visiems to taikyti tikrai negali schmoll.gif Čia ilgas ieškojimas to blogio, kuris kankiną mūsų organizmą verysad.gif
o nebandėtė kreiptis pas dermatologus g.gif Ką jie šneka g.gif

tai aisku kreipemes, daug kartu jau cia aptarem gydymus biggrin.gif

O tai grynai maistas gali itakoti rozine? Tai cia kaip kazkurio maisto netoleravimas?
Atsakyti
Kuri tepe su rozex Ar pirmomis dienomis nebuvo pablogejas veidelis? g.gif na man jis kaskoks lyg raudonesnis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 03 22, 23:23)
Kuri tepe su rozex Ar pirmomis dienomis nebuvo pablogejas veidelis? g.gif na man jis kaskoks lyg raudonesnis  blink.gif

Cia normalu, kad nuo jo gali parausti, siek tiek kaisti oda, tai parasyta ir informaciniam lapelyje; tik tepti ji reikia labai nedaug, plonu sluoksniu, lengvai, netrinant odos.
Jis gali pasausinti oda, tai pries tepant ji, reikia pasitepti emolientu, pvz. Essex drekinanciu losionu ar kitu, nes paprasti kremai netinka gydymo metu.
Pries tepant Rosex pasitepti emolientu ir tik po 15-20min. tepti Rozex, arba ant sausos svarios odos tepti Rozex ir po 20-30min tepti emolienta-kremuka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 23 kovo 2010 - 12:28
QUOTE(AZURA @ 2010 03 23, 12:18)
Cia normalu, kad nuo jo gali parausti, siek tiek kaisti oda, tai parasyta ir informaciniam lapelyje; tik tepti ji reikia labai nedaug, plonu sluoksniu, lengvai, netrinant odos.
Jis gali pasausinti oda, tai pries tepant ji, reikia pasitepti emolientu, pvz. Essex drekinanciu losionu ar kitu, nes paprasti kremai netinka gydymo metu.
Pries tepant Rosex pasitepti emolientu ir tik po 15-20min. tepti Rozex, arba ant sausos svarios odos tepti Rozex ir po 20-30min tepti emolienta-kremuka

as kaip tik ieskau kremo su spf, ar butina rinktis tik raustanciai odai ar galima tiesiog jautriai odai? g.gif Noreciau patarimo.
Ir pvz. negaliu viso veido tepti tuo paciu kremu, nes T zona riebaluojasi ir pasikemsa nuo netinkamu kremu doh.gif Nebezinau kaip teisingai pasielgti ir ka rinktis tokiai odai...
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 23, 14:56)
as kaip tik ieskau kremo su spf, ar butina rinktis tik raustanciai odai ar galima tiesiog jautriai odai?  g.gif Noreciau patarimo.
Ir pvz. negaliu viso veido tepti tuo paciu kremu, nes T zona riebaluojasi ir pasikemsa nuo netinkamu kremu  doh.gif  Nebezinau kaip teisingai pasielgti ir ka rinktis tokiai odai...


Kaip as suprantu, jei rinkistes jautriai odai, tai Jums raudonio neslopins, tiesiog maitins ar drekins oda, o jei rinksites raudoni mazinanti krema, tai jis ta raudoni siektiek pakoreguos...zinoma, kad galite T zona teptis lengvesniu kremu, kuris nekemsa poru, o skruostus raudoni mazinanciu...as nusipirkau dar viena Biodermos su spf 50 biggrin.gif , man patinka, jis su spalva, tai dar siektiek ir pamaskuoja...
Skaitinejau internete, gal kas badete si krema, labai jau graziai aprasytas bigsmile.gif http://www.abeautyfu...my-miracle.html
Atsakyti
QUOTE(begike @ 2010 03 23, 13:56)
as kaip tik ieskau kremo su spf, ar butina rinktis tik raustanciai odai ar galima tiesiog jautriai odai?  g.gif Noreciau patarimo.
Ir pvz. negaliu viso veido tepti tuo paciu kremu, nes T zona riebaluojasi ir pasikemsa nuo netinkamu kremu  doh.gif  Nebezinau kaip teisingai pasielgti ir ka rinktis tokiai odai...

jautriai odai skirti kremukai nemazina raudonio, raustanciai odai reiketu spec. kremuko, kuris skirtas butent raustanciai, jautriai odai-Anti Redness kremukai

o nebandei is Biodermos Sensibio AR ir Photoderm AR SPF 50?
jei gautum megineliu, pabandytum, pasiziuretum kaip tikstu tavo T zonai

T zonai gal tiktu Biodermos Sebium cream, idedu aprasyma:

Drėkinamasis kremas riebiai odai (Sebium Cream) Intensyvi, drėkinamoji ir raminamoji priežiūra, skirta riebiai, išsausėjusiai ir sudirgusiai odai. Savybės: Visų tipų oda, net ir riebi, reikalauja drėkinimo. Dėl tam tikrų veiksnių (specifinis gydymas, žalingi aplinkos faktoriai...) oda išsausėja ir tampa sudirginta. Sebium Cream yra specialiai sukurtas šiems pusiausvyros sutrikimams kompensuoti. Aktyvūs ingredientai, pasižymintys drėkinamosiomis ir atstatomosiomis savybėmis atstato pleiskanojimo procesus ir palengvina tempimo pojūtį. Šis kremas ramina odą, švelnina paraudimą ir suteikia odai komforto jausmą

Arba Sensibio DS, jei T zona pleiskanoja:

Specifinė priežiūra jautriai pleiskanojančiai ir paraudusiai odai

Priemonė skirta jautriai, linkusiai sudirgti, parausti ir pleiskanoti odai, ypač riebiose vietose: nosies sparneliai, antakiai, kakta, smakras. Aktyviųjų ingredientų sinerginio poveikio dėka, Sensibio DS Cream stabdo bakterijų dauginimąsi bei slopina dirgiklių, bloginančių odos būklę, veikimą. Tokiu būdu Sensibio DS Cream greitai gerina odos būklę ir akivaizdžiai sumažina pleiskanų formavimąsi. Sensibio DS Cream ramina odos sudirginimus ir sumažina paraudimą. Ypač lengva ir neriebi kremo tekstūra užtikrins Jūsų odai tikrą komforto jausmą. Priemonė be kvapiųjų medžiagų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AZURA: 23 kovo 2010 - 18:10
Kiek suprantu tai tas rozex ir erkute gydo g.gif Na raudoni andai dar ir dar seni keli spuoguciai laikos kai pasipudruoju jau neblogai uzmaskuoja NA KAIP SUPRATAU 3MEN REIKE ROZEX NAUDOTI
Atsakyti