Įkraunama...
Įkraunama...

Psichologas Vilniuje

Suaugusiems : Rita Matulaitiene 🎈
Atsakyti
QUOTE(Sunute @ 2014 10 12, 19:03)
Galėčiau pritarti aukščiau rašiusiems. Jurga Dapkevičienė - labia jautri, šilta psichologė. Manyčiau dėl kainų tartis taip pat įmanoma (nebandžiau).

Drįsčiau nesutikti. Kreipiausi į ją pagalbos dėl artimo žmogaus, tai ji pasiūlė pačiai pasigydyt.... Labai profesionalu cool.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės.

Gal kuri esate buvusi pas psichologą po neištikimybės problemos. Reikia patikimo ir išbandyto. Norim atkurti santykius po skaudaus įvykio. Gal turit ką rekomenduoti?

Ačiū labai verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
Bijokit psichologu, psichologai tai yra psichiatru draugai, visu pirma, jus galit po pokalbio su psichologu, pagauti nervu suzlugima, o visu antra, jeigu pokalbis nepades, gausit siuntima ps psichiatra, o psichiatrai tai yra zudikai ir aferistai kurie zudo zmogu su narkotikais , jums gyventi atsibodo?
Atsakyti

Sveiki, ieskau psichoterapeutes Vilniuje - bendravimo sutrikimai, nuolatinis nerimas, depresine nuotaika, saves pazinimo problemos. Butu saunu, jei pasidalintumete rekomendacijomis

Atsakyti
QUOTE(laumespuota @ 2017 07 02, 15:53)
<p>Sveiki, ieskau psichoterapeutes Vilniuje - bendravimo sutrikimai, nuolatinis nerimas, depresine nuotaika, saves pazinimo problemos. Butu saunu, jei pasidalintumete rekomendacijomis
</p>

Lina Zukiene
Atsakyti
Sveikos,


dauguma dalinasi psichologu kontaktais ir savo problemomis. As noreciau pasidometi tu , kurios esat buvusios pas psichologa- ar padejo jums susitvarkyti su problema? Pati mastau apsilankyti, tiesa ne del problemos, o noreciau asmenybes pokyciu, todel ir klausiu ar apskritai jus dziaugetes kad lanketes? Ar ivyko kazkokie pokyciai, nepaisant kokia pas jus buvo problema?
Atsakyti

Del asmenybiu pokyciu labiau pades psichoterapeutas, manau. Dabar neseniai susiradau labai gera psichoterapeute, ilgai ieskojau ir dabar kol kas is tikruju labai dziaugiuosi, kad radau kas man tinka ir patinka :4u:

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laumespuota: 13 rugpjūčio 2017 - 17:44
QUOTE(laumespuota @ 2017 08 13, 18:43)
<p>Del asmenybiu pokyciu labiau pades psichoterapeutas, manau. Dabar neseniai susiradau labai gera psichoterapeute, ilgai ieskojau ir dabar kol kas is tikruju labai dziaugiuosi, kad radau kas man tinka ir patinka 4u.gif</p>O galetumet pasidalinti kontaktais?
Atsakyti

Jurga Gužauskienė - be galo šilta ir profesionali specialistė  :4u:​ 

Atsakyti

Siūlau Violetą Lenkauskienę profesionali specialistė, baigusi ir teisę ir psichologiją. Super,  jei reikia pagalbos dėl nerimo, dėl karjeros, panikos, jei turite problemų dėl vaikų, skyrybos  ir t.t. www.mpmc.lt 

Atsakyti