Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

atidarau naujus namucius 4u.gif kova tesiasi lotuliukas.gif
Papildyta:


AVVKA, manyciau taip gali but, bet zinoma gali nueiti pasikonsultuot

as siandien buvau pas daktaryte...Pagal gveivines stori mmm dar ilgai nesulauksiu doh.gif doh.gif doh.gif bet kiauside jau viena tikrai maciau...vadinasi vis dar moteris lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aisku, ejau del tepinelio...nes vel nekas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 10 birželio 2008 - 19:21
QUOTE(Pamelo @ 2008 06 10, 20:19)
atidarau naujus namucius 4u.gif kova tesiasi lotuliukas.gif
Papildyta:
AVVKA, manyciau taip gali but, bet zinoma gali nueiti pasikonsultuot

as siandien buvau pas daktaryte...Pagal gveivines stori mmm dar ilgai nesulauksiu doh.gif  doh.gif  doh.gif bet kiauside jau viena tikrai maciau...vadinasi vis dar moteris lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Aisku, ejau del tepinelio...nes vel nekas doh.gif

Pamelo wub.gif Nu sakes...
As jauciu irgi eisiu tepinelio doh.gif Net nezinau, nes kol gydziausi zvakutemis, vis jusdavau kazkokius paperstejimus, pakutenimus. O vat kai neseniai pabaigiau 10 dienu kursa - lyg ranka nueme.

Tikriausiai organizmas uzsiemes "rimtesniais" reikalais, nei mikroflora reguliuoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 06 10, 18:33)
Pamelo wub.gif Nu sakes...
As jauciu irgi eisiu tepinelio doh.gif Net nezinau, nes kol gydziausi zvakutemis, vis jusdavau kazkokius paperstejimus, pakutenimus. O vat kai neseniai pabaigiau 10 dienu kursa - lyg ranka nueme.

Tikriausiai organizmas uzsiemes "rimtesniais" reikalais, nei mikroflora reguliuoti lotuliukas.gif


Greiciausiai, gerai tu cia parasei smile.gif

Man tik idomiai, kad taip ilgai organizmas neatsistato. Rytoj jau 56 diena po 2 injekcijos suleidimo...ir net panasumo nera, kad greit atsistatys smile.gif
Kaip daktaryte sake, neturim iseities is dvieju blogybiu renkames geriausia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(avvka @ 2008 06 10, 19:33)
Pamelo wub.gif Nu sakes...
As jauciu irgi eisiu tepinelio doh.gif


Pamelo, tikrai šakės doh.gif kokia kankynė doh.gif
man tai pienligė įsimetė doh.gif geras tas mūsų endo būrelis lotuliukas.gif nuo žvakučių ir tabletkų priklausomybė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 06 10, 18:52)
Pamelo, tikrai šakės  doh.gif kokia kankynė  doh.gif
man tai pienligė įsimetė doh.gif geras tas mūsų endo būrelis  lotuliukas.gif nuo žvakučių ir tabletkų priklausomybė  lotuliukas.gif



ir tau kazkokios bacilos g.gif g.gif vadinasi cia kazkuo tiek klimaksiniai susije g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 06 10, 19:57)
ir tau kazkokios bacilos g.gif  g.gif  vadinasi cia kazkuo tiek klimaksiniai susije g.gif  g.gif


po operacijos tai nuo antibiotikų buvo ta pienligė, vos išvariau ją doh.gif po to vėl atsinaujino, dabar vėl, nu žodžiu nuo kovo mėnesio trys kartai pienligė buvo blink.gif teisingiau dabar trečias kartas.Gal ir susiję su tuo klimaksu g.gif Bet man ir imunitetas nusilpęs doh.gif ir šiaip buvo š... laikotarpis doh.gif prieš kelias dienas gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis bigsmile.gif pagaliau matau šviesą tunelio gale ir vėl gyvenimas gražus, tik ta pienligė lotuliukas.gif
Pamelo, o kaip tau su sausuma? vis dar taip pat unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 06 10, 19:05)
po operacijos tai nuo antibiotikų buvo ta pienligė, vos išvariau ją  doh.gif po to vėl atsinaujino, dabar vėl, nu žodžiu nuo kovo mėnesio trys kartai pienligė buvo  blink.gif teisingiau dabar trečias kartas.Gal ir susiję su tuo klimaksu  g.gif Bet man ir imunitetas nusilpęs  doh.gif ir šiaip buvo š... laikotarpis  doh.gif prieš kelias dienas gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis bigsmile.gif pagaliau matau šviesą tunelio gale ir vėl gyvenimas gražus, tik ta pienligė lotuliukas.gif
Pamelo, o kaip tau su sausuma? vis dar taip pat  unsure.gif


ir as taip manau, kad cia tikrai imunitetas...man po laporaskopijos buvo vaginoze (kaip tu rasei gal po antibijotiku) praeita menesi velnais zino kas, o dabar vel neaisku kokiu zvakuciu gausiu ax.gif

Gyd kai ziurejo tai sako jau naturali dregme yra smile.gif as tai dar nelabai jauciu...
penktadieni po 2 sav pabandem smileysex.gif su labai labai daug lubrinato...bet vistiek vidury veiksmo turejom sustot nes iplysimai atsirado doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 06 10, 20:11)

Gyd kai ziurejo tai sako jau naturali dregme yra smile.gif as tai dar nelabai jauciu...
penktadieni po 2 sav pabandem  smileysex.gif  su labai labai daug lubrinato...bet vistiek vidury veiksmo turejom sustot nes iplysimai atsirado doh.gif  doh.gif  doh.gif


blink.gif blink.gif o man nieko, matyt mano lubrikantas geresnis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet be jo tai būtų wacko.gif

nu bet ir kalbos pas mus lotuliukas.gif nepabuvęs mūsų kailyje nei blaivas, nei išgėręs tų mūsų pasipergyvenimų nesupras lotuliukas.gif

sakai vėl žvakučių gausi g.gif aš tai sakau, jau kokio mycocist vaistinėlėje namuose reikia turėt, kaip ir citramono ar aspirino lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 06 10, 19:14)
blink.gif  blink.gif  o man nieko, matyt mano lubrikantas geresnis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif bet be jo tai būtų wacko.gif

nu bet ir kalbos pas mus  lotuliukas.gif  nepabuvęs mūsų kailyje nei blaivas, nei išgėręs tų mūsų pasipergyvenimų nesupras  lotuliukas.gif

sakai vėl žvakučių gausi  g.gif aš tai sakau, jau kokio mycocist vaistinėlėje namuose reikia turėt, kaip ir citramono ar aspirino  lotuliukas.gif


na taip galvoju lotuliukas.gif reikia vaistu optum uzsipirkt ir gydytojos konspektu paprasyt, kad zinot kada kokiu isgert...o tai atsibodo kas menesi eit lotuliukas.gif lotuliukas.gif

sedziu viena namie...porto vyna geriu....dar ir alkoholizmas gresia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 06 10, 20:18)
na taip galvoju lotuliukas.gif  reikia vaistu optum uzsipirkt ir gydytojos konspektu paprasyt, kad zinot kada kokiu isgert...o tai atsibodo kas menesi eit lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

sedziu viena namie...porto vyna geriu....dar ir alkoholizmas gresia lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai jau tikrai, pačios sau galim diagnozes nusistatyt lotuliukas.gif oi, negaliu, prisminiau diagnozę senatvinis kolpitas lotuliukas.gif

o tai kur tb, kad viena prie vyno butelaičio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 06 10, 19:23)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tai jau tikrai, pačios sau galim diagnozes nusistatyt  lotuliukas.gif  oi, negaliu, prisminiau diagnozę senatvinis kolpitas  lotuliukas.gif

o tai kur tb, kad viena prie vyno butelaičio  biggrin.gif


labai gera diagnoze...dave siandien kortelej pasirasyt galejau i praeito menesio diagnoze zvilgtelt...mazu ir atspejus buciau lotuliukas.gif

su kitais B futbola ziuri...diedu vakarelis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip kitoms klimaksinėms sekasi? 4u.gif
gal naujai iškeptų klimaksinių yra biggrin.gif
Atsakyti