Įkraunama...
Įkraunama...

Endometriozė

Tiesa, o kaip jums su nervais ir atmintimi, susikaupimu biggrin.gif
Atsakyti
Liepe gert kontraceptikus, kad dar 1 men pailsetu kiausides...nu kazkaip ten susake... o paskui jau jos turetu atsigaut is visu jegu ir padet pastot...greitu laiku. Na bet man, merginos, irgi tokia keista savijauta...kai liepia pastot, jau ir to noro didelio nebera. Atrodo to reikia kaip kazkokio gydymo budo smile.gif Nepergyvenu as, zinoma, turiu 1 vaika, labai gera, protinga, super suneli smile.gif ir kad taip jau galus daryciaus del to antro vaiko, taip nera. Bet cia matai su ta endometrioze jau kitaip...kaip ir gydytis dabar reikia smile.gif
Karstis dar vakarais, naktim...tebera. Nervai? Nu nezinau, gal viskas man normaliai, nejauciu ypatingu pokyciu. Atrodo, PMS-sas budavo baisiau, dabar rami tokia visai esu 4u.gif
Atsakyti
Nervukai pas mane ir taip ne geležiniai, o per pms'ą išvis žvėrim pavirstu bash.gif, tai net neįsivaizduoju, kokių pokyčių gali atnešti ankstyvasis klimaksas biggrin.gif
Iš tiesų tai daugiausiai nervų kainuoja pats faktas, kad negaliu pastoti, kartais tokia neviltis apima, kad taip niekada ir nepavyks tapti mama verysad.gif O visa kita kaip nors...net su šita liga galėčiau susitaikyt.
Papildyta:
O kaip jūsų vyrai susigyveno su tuo faktu, kad jūs sergat endo? Maniškis praktiškai visai niekaip nereaguoja. Ir jei pati nepasakočiau, turbūt ir nepaklaustų kas? kaip? dėl ko? (tiesa, po operacijų būna labai dėmesingas) Ar čia dauguma vyrų tokie, nelinkę apie ligas kalbėt?
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 06 12, 13:16)
Nervukai pas mane ir taip ne geležiniai, o per pms'ą išvis žvėrim pavirstu  bash.gif, tai net neįsivaizduoju, kokių pokyčių gali atnešti ankstyvasis klimaksas biggrin.gif 
Iš tiesų tai daugiausiai nervų kainuoja pats faktas, kad negaliu pastoti, kartais tokia neviltis apima, kad taip niekada ir nepavyks tapti mama verysad.gif  O visa kita kaip nors...net su šita liga galėčiau susitaikyt.
Papildyta:
O kaip jūsų vyrai susigyveno su tuo faktu, kad jūs sergat endo? Maniškis praktiškai visai niekaip nereaguoja.  Ir jei pati nepasakočiau, turbūt ir nepaklaustų kas? kaip? dėl ko? (tiesa, po operacijų būna labai dėmesingas) Ar čia dauguma vyrų tokie, nelinkę apie ligas kalbėt?


as bandau saviskiui lyg ir uzuominom pasakyti, kad gal ir negalesim vaikucio tureti, bet jis net neprisileidzia tokios minties ir tai mane dar labiau skaudina. jis nesupranta mano baimes ir ramina tipo viskas bus gerai, bet jeigu nebus? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 06 11, 19:36)
jeigu eisi i VK nueik po antros visai i pabaiga  smile.gif man taip sake, turi paziuret ar ne per daug uzsislopino...ir ta trecia doze pasiliktum IVF jeigu butu toks sprendimas...nors gal pats tave viskas paprasciau kaip TB turtas ir tavo kiausintakiai?

Nu geras, man niekas neminejo, kad kiausides gali per daug uzsislopint blink.gif
Siaip laparoskopijos metu patvirtino, kad kiausintakiai nepakite, gal but del to man gyd. liepe pabandyt naturaliai g.gif Bet, kad pavyks, labai abejoju verysad.gif O MB turta planavom tirti po 3 dozes.
Na, tikriausiai reiks pasinaudoti tavo patarimu ir zygiuoti pas M pries 3 doze biggrin.gif

Ulla, as kaip tik dirbu toki darba, kur reikia labai daug atidumo, atsakomybes.. As ir ziuriu, kad ziauriai pavargstu, nes man negalima nieko praziopsoti doh.gif Savo kolektyva perspejau, kad gai buti riesta ax.gif Bet, vis delto, tik viena karta buvau pavaldiniams uzkaitinus pirti blush2.gif

Atsakyti
[quote=avvka,2008 06 12, 16:21]
Nu geras, man niekas neminejo, kad kiausides gali per daug uzsislopint blink.gif
Siaip laparoskopijos metu patvirtino, kad kiausintakiai nepakite, gal but del to man gyd. liepe pabandyt naturaliai g.gif Bet, kad pavyks, labai abejoju verysad.gif O MB turta planavom tirti po 3 dozes.
Na, tikriausiai reiks pasinaudoti tavo patarimu ir zygiuoti pas M pries 3 doze biggrin.gif





Jau kai eisi pas M ir vyro turto tyrimus galetum nusinest...tada zymiai daugiau apkalbetumet...Tada bus aiskiau ka su jumis daryti ir laikas veltui neis 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūlla @ 2008 06 12, 08:50)
Tiesa, o kaip jums su nervais ir atmintimi, susikaupimu  biggrin.gif



manyciau, kad kol vaistus leidausi man su nervais buvo viskas gerai...bet va kai jau laukiu mmm visi nervai ir asaros pradeda grizt... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Virga-giga @ 2008 06 12, 11:49)
as bandau saviskiui lyg ir uzuominom pasakyti, kad gal ir negalesim vaikucio tureti, bet jis net neprisileidzia tokios minties ir tai mane dar labiau skaudina. jis nesupranta mano baimes ir ramina tipo viskas bus gerai, bet jeigu nebus? verysad.gif



as ir ne tik uzuominom sakiau ir vistiek jam viskas bus gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jau pradedu ir pati tiket drinks_cheers.gif
o kodel gali nebut? zinoma, kad bus...kad tik jegu uztektu sulaukt nestuke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pamelo: 12 birželio 2008 - 21:40
Duska, o tu kaip jautiesi? Man prasidejo tokie keisti skausmai (deginimai sone) kad kartais nezinau kur detis...Ar gali buti cia kad kiausides bunda? Labai idomus jausmas blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pamelo @ 2008 06 13, 16:48)
Duska, o tu kaip jautiesi? Man prasidejo tokie keisti skausmai (deginimai sone) kad kartais nezinau kur detis...Ar gali buti cia kad kiausides bunda? Labai idomus jausmas blush2.gif  doh.gif

Man buvo kazkas panasaus visai nesenai. Tikrai idomus jausmas, lyg nudegina ar keistai padilgcioja. Bet kaip netiketai atsirado, taip greitai ir praejo g.gif

Net nezinau ka daryti su smileysex.gif. Jusu prisiskaiciau, tai net baisu bandyti po gydymosi pertraukos blink.gif Matyt teks suzinoti kas tie lubrikantai per vieni lotuliukas.gif Dar ne visai sachara, bet kazkas panasaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2008 06 12, 12:16)

Ar čia dauguma vyrų tokie, nelinkę apie ligas kalbėt?


dauguma irnesakyk.gif neimk į galvą mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(avvka @ 2008 06 13, 16:13)
Matyt teks suzinoti kas tie lubrikantai per vieni lotuliukas.gif Dar ne visai sachara, bet kazkas panasaus lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kreipkis jei ką, patarsim lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2008 06 13, 22:08)
dauguma  irnesakyk.gif neimk į galvą  mirksiukas.gif
Papildyta:
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
kreipkis jei ką, patarsim  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nu zinokit, pabandem smileysex.gif daugiau taip nebenoriu blink.gif blink.gif Nesuprantu, lyg ir nebuvo labai jau sausa, bet vis vien ziauriai perstejo blush2.gif
Na merginos, papasakokit apie lubrikantus, reiks uzsipirkt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo avvka: 14 birželio 2008 - 13:57
QUOTE(avvka @ 2008 06 14, 13:50)
Na merginos, papasakokit apie lubrikantus, reiks uzsipirkt doh.gif


nu jo, mūsų padėtyje be lubrikantų tai blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pasirinkimas jų didelis lotuliukas.gif

aš pirkau iš vaistinės aquagelį blush2.gif lotuliukas.gif
http://www.100metu.l...tai/lubrikantas
paskaityk čia truputį:
http://www.supermama...?...f=57&t=5842

čia minimas ir gleitgelis, reiktų ir tą pabandyt lotuliukas.gif
http://www.vaistai.l...searchword=lipo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūlla: 14 birželio 2008 - 14:35
Aciu Ulla wub.gif
Jei pades tai bus thumbup.gif Kas keisciausia tai noras man nedinges ax.gif Vat taip ir buna kai nori, bet negali lotuliukas.gif
Na, o klimaksas, tikiuosi, kad jau ipusejes, nezinau, gal po 3 dozes bus dar blogiau, bet kol kas viskas "normos" ribose. Siluma uzplusta rytais ir vakarais. Keistai pas mane rytas prasideda: tik prasibudinus karsti juntu per visa kuna, bet jis nebanguojantis, viskas praeina tik islipus is lovos bigsmile.gif O vakarais karstis banguojantis ir svyla tik kojos bei rankos g.gif Dienom is vis nieko nejauciu schmoll.gif
Stai tokie pas mane reikaliukai 4u.gif
Atsakyti