Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia, žalia kur dairais!

jau tuo bus rezultatai, nedaug liko laukt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rds @ 2008 06 29, 23:20)
jau tuo bus rezultatai, nedaug liko laukt  bigsmile.gif


Dar rytoj visa diena user posted image
Atsakyti
QUOTE(MIKIENĖ @ 2008 06 29, 22:34)
Bent jau man atrodo,kad nestuke.gif mama taps favoritė.Daug kas už ją balsavo,aš ne išimtis biggrin.gif

Aš nebalsavau ax.gif
Atsakyti
aš irgi, nes man ta nuotrauka pati nemaloniausia žiūrėt (švelniau tiesiog neišeina apibūdint) iš visų rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo insi: 30 birželio 2008 - 09:13
ir aš nebalsavau schmoll.gif nepriimtina ji man ir tiek.

taip pat nebalsavau už gausybę kitų nuotraukų dėl įvairių priežasčių. aišku, pati rimčiausia, tai kad balsų mažai turėjau doh.gif
Atsakyti
Balsavau, bet labai mažai balsų, o tiek gražių nuotraukyčių wub.gif
Atsakyti
atbalsavau clap.gif
Atsakyti
prabalsavau biggrin.gif tik si karta labai jau sunku buvo issirinkti geriausia, bet kai pamaciau sita, ir kart supratau kam atiduosiu balsa user posted image man sita pati paciausia thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
va ishkilo kalusimelis...tai balsavimas iki liepos 1...tai liepos pirma vis dar galima balsuot??? o ar liepos pirma bus jau rezultatai???
Atsakyti
QUOTE(dvyne2 @ 2008 06 30, 22:28)
va ishkilo kalusimelis...tai balsavimas iki liepos 1...tai liepos pirma vis dar galima balsuot??? o ar liepos pirma bus jau rezultatai???

bus man atrodo, bent jau visada lyg tai taip budavo. tai tik pusvalandi dabar dar nepamiegok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dvyne2 @ 2008 06 30, 23:28)
va ishkilo kalusimelis...tai balsavimas iki liepos 1...tai liepos pirma vis dar galima balsuot??? o ar liepos pirma bus jau rezultatai???

turi 20 min iki balsavimo, po vidurnakčio bus rezultatai mirksiukas.gif
Atsakyti
na va rezultatai jau yra thumbup.gif viena nuotraukėlė, už kurią balsavau,pateko į trejetuką thumbup.gif
Atsakyti