Įkraunama...
Įkraunama...

Neturintiems laiko

vos pries keleta dienu isbandziau labai greita varianta "kijevo kotletu" . labai skanu ir labai greita svarbiausia. tik reikia viska ruosti "is eiles"...
reikia:
vistienos krutineliu
sviesto
krapu
cesnako
druskos ir pipiru
aliejaus kepimui
bulviu
pieno
agurku
grietines

o stai cia, pats issamiausias aprasymas (na bent jau man taip atrodo:)  )
pirmiausia garnyras. man labai skanu su bulviu kosyte. jei bulvytes smulkiau supjaustysit-greiciau isvirs, ar ne? tai ir yra procesas ,kuris ilgiausiai uztrunka. taigi , nuskutame ir verdame bulvytes.
kol jos verda, ruosiami "kotletukai". vistienos krutinele plonai ismusu, kad neatsirastu skyluciu uzdedu politilenini maiseliant virsaus ir svarbiausia plaku ploksciaja mustuko puse. persistenkt nereikia, nes vos poros min. reikalas... tada pabarstau druskyte ir pipiriukais. atpjaunu gabaleli sviesto, ji apvolioju smulkintuose krapuose, tada trintame cesnake . (jei megstat daugiau astrumo, pacia mesyte galit dar patrinti cesnaku ar pabarstyt vistienos prieskoniais)dedu ta svieto gabaleli i viduriuka ir suku is file "rageli". tik svarbu ir galus i vidu uzlenkti, kad neisbegtu sviestas... tada sutvirtinu bent keliais dantu krapstukais .
ant virykles uzkaitinu alieju  puode ar gilioje keptuveje, jo turetu buti apie 10 cm, tai tikrai nuo dugno. kol jis ikaista, pasiruosiu kiausinio plakini su trupuciu vandens.  pasidedu lekstele su miltais. ir dar viena lekstele su dziuveseliais. o kai aliejus ikaista (jis tikrai neturi rukti, tiesiog buti karstas), vistienos ragiukus pirmiausiai volioju miltuose, tada kiausinio plakinyje ir galiausiai dziuveseliuose. ir i alieju... kepa tikrai neilgai , juk krutinele, tik apziurekit, gal reikia ugni sumazinti, kad ne tik dziuveseliai keptu..smile.gif kol mesyte kepa, pazruosiu kokias greitas gaivias salotikes. pvz. agurku su grietine ir tais paciais krapais , kuriuos pasismulkinau vistienai, ir ju greiciausiai atliko. mesytei jau beveik i "pabaiga" apziuriu,kad bulves ir isvirusios, sutrinu...  ir viskas, pietus paruosti:) skanaus. zinau, kad jei pabandysit tikrai patiks.  o jei laikas spaudzia-darykit ,kaip parasiau-viska organizuotai, ir tada jei ne per pusvalandi, tai bent per 35 min. tikrai suspesit smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 balandžio 2010 - 21:37
Ech, esu "specas" greitų pietų-vakarienės ruošime, nes grįžtu po darbo 17.20, o vyras-18.10, tai jam jau visada garuoja ant stalo vakarienė mano paruošta. Ir ne kokie pusfabrikačiai, o kas nors iš grynos mėsos, žuvies ar pan.
Kartais pagalvoju-ech, per gera žmona esu... ;D ;D

Bet, Une, tokio recepto dar nebandžiau, būtinai reikės pabandyti ! Dėkui už išsamų aprašymą !
Atsakyti
Pumpica,
as siaip esu ziauriai didele megeja gaminti maista... bet pastaruoju metu labiau iesko resceptuko, kuri pagaminciau greitai , ir svarbiausia nenuskriausdama savo vyruku... smile.gif gal ir tu pasidalintum kokiu puikiu receptuku?smile.gif
Atsakyti
une une be be be ;D ;D ;D ;D  ;D
pagavau tave  ;D ;D ;D ;D
greichiausias receptukas - aliejaus i keptuve ir kiaushuka kauksht ! ;D ;D ;D dar tada druskytes ir pipiriuku - mano vyrelis labai megsta  ;D ;D
(neitiketina, kur tik zhmones nesusitinka, ar ne ? ;D ;D)
Atsakyti
Taigi labai skanūs ir greit pagaminami garsieji vištienos blyneliai (garsieji todėl, kad juos išbandė jau pusė Tako forumo mamų wink.gif) :
Supjaustom vištieną smulkesniais gabalėliais, prieskoniai, įmušam kiaušą, įdedam gerą šaukštą krakmolo ir gerą šaukštą majonezo. Ir kepam blynelius. MMMmmmmm....Skanumėlis ! ;D
Atsakyti
Išbandžiau MALSENOS mišinį cepelinams, jei mėsos neturit skanu ir kukulaičiai. Pati aš pridedu po vieną virtą ir žalią sutarkuotą bulves, tada grynai kaip naminiai gaunasi ir minkštesni.
Atsakyti
O as kepu kepeneliu kotletus.Sumali kepeneles,imusi kiausini,druskos,pipiru,pora saukstu miltu.Dedi su saukstu ir kepi kaip blynus.Net dukra,kuri nemegsta kepeneliu,valgo.Juos galima ir saltus valgyti,su ketcupu.
Atsakyti
Oho, su mano kulinariniais sugebejimais tai as cia pagal minetus receptus valanda - pusantros kasciausi:) Vien kepeneliu sumalimas kiek uztruktu - sumalt dar sumalt, bet paskui ta mesmale plaut... Per pusvalandi galiu nebent makaronus isvirt:) Nu dar kokio farso (gatavo nupirkto!) i keptuve ir pakepint su pomidoru padazu, galima ten kas ko nori det i ta farsa... Rezultatas nuo to ir priklauso:)

O pala, tas pusvalandis - tai su indu, dalyvaujanciu gamybos procese,  plovimu ar be?
Atsakyti
??? o man va galvele neis nese ka cia tokio nepabodusio greito ir ne ytin sunkaus pusryciams paruosti, nes mes (ypac vyras) iprate esam normaliai pusryciaut... kad taip kas kokia ideja pametetu...  [smiley=pray.gif]
Atsakyti
Nu Babaushe, as kaip kulinarijos profas (ne ant kokybes, o ant greicio ;D) siulyciau pusryciams uzsipilti musli arba pasisildyt tai, kas liko nuo vakarienes:) O vakariene kaskart daryt kitokia, tai ir pusryciai bus kasdien kitokie ;D Nu del skonio gal galima gincytis, ale sitie budai patys greiciausi ;D Galima issivirt kiausiniu - dar geriau juos issivirti vakare, ryte kaip tik jau bus ir nebekarsti ;D O geriausiai - pramiegot, tada is viso pusryciu gamint nei valgyt nereikes ;D
Ir prasom labai garsiai nezvengt, as cia jau astuntus metus savo praktikoj taikoma kulinarine isminti demonstruoju ;D
Atsakyti
Cia ne mano, cia Ingrid pietus iki 30 minuciu... Mano tai ivairiai trunka. O dar pas mus seimoj kazkaip laikoma, kad prie pietu padarymo prisiskaiciuoja indu isplovimas - ne leksciu, is kuriu valgai, tuos plauna valgantieji, bet pvz. ten visokiu bliudu kur ka nors maisai, kiaurasamciu etc., tai is viso daug laiko viskas uzima:(
Atsakyti
Prisiminiau vieną skanų ir paprastą patiekalą. Išverdi grikius, nukoši juos, įmuši kiaušinių (kiaušinių reikia tiek, kad masė gautų tokia truputį skystoka), įdedi supjaustyto svogūno, vegetos ir kepi blynus. Blynų skonis panašus į bulvinius blynus su mėsa. Galima valgyti su grietine arba su šviežių daržovių salotomis.  Kai  valgai, tai visai nepanašu, kad pagaminta iš grikių. Kelios draugės, kai padarė pirmą kartą ir paklausė pas vyrus, kad atspėtų iš ko pagaminta, tai vyrai sakė, kad kažkas iš mėsos.Kiek žinau šitas patiekalas labai patinka vaikams.
Atsakyti