Įkraunama...
Įkraunama...

Neturintiems laiko

QUOTE(stirna_Liu @ 2008 10 21, 14:32)
JEI NAMIE TURI ŠIŲ PRODUKTŲ PER 10 MIN. GALIMA PASIGAMINTI:
Labai skanu ir gurmaniška 
dviems žmonėms, jei vyras valgo daug, nes aš savo visad privalau vyrui palikti
Makaronai. Aš perku kuo brangesnius, jie paprastai būna daug skanesni, nei tie pigesni. Šį kartą pirkau makaronus, tokius susuktus į krūveles. Juos taip ir išviriau neišardytus. Vienam žmogui dvi krūveles. Į vandenį įdėti truputį druskos.
Kol verda makaronai darau jiems padažą.
Padažas: lydytas sūris "Mildutė" ar "Pienių pievos", nesvarbu (viena dėžutė). Tik turi būti be nieko. Aš per klaidą nusipirkau su rūkyta vištiena, buvo skanu, bet neatskleidė man kitų skonių. Sudedu į keptuvę, tuomet supilu grietinėlę. Aš pirkau tą kur kavai skirta. Siūlau grietinėlės visą indelį supilti, nes kai gaminau supyliau ne visą, tai man lyg buvo per tiršta ir trūko padažiuko. Viską pamaišome, tuomet dedame sūrio su mėlynu pelėsiu. Kiekio negaliu pasakyti, bet tikrai neįspūdingai daug. Aš gal dėjau kokius 50 g. Žodžiu, dėkite pagal save kokio norite tirštumo ir kiek atsiskleistų skonis. Jį taip reik patrinti į keptuvę, kad greičiau išsilydytų. Tuomet įdėti baziliko. Aš dėjau džiovinto malto, pagal skonį. TIK NEDĖKITE DRUSKOS, NES BUS GANĖTINAI SŪRU. Kai viskas išsilydo, pasidaro daug maž vientisa masė, dedame į lėkštę makaronų tą krūvelę (jei išvirę) ir užpilame padažu.
Jei turite svečių, ar šiaip norite dar prabangesnio patiekalo, galima dar dėti ir tokio kumpelio, jis būna supjaustytas, labai labai plonas, užsienietiškas, bet nepamenu kaip vadinasi, iš "C" raidės. Vienos pakuotės kaina apie 13 Lt. Tačiau tą kumpiuką reik dėti į padažo gamybos proceso pabaigą, kad tik apšiltų. Nepamirškite nuo kumpiuko nupjauti riebaliukus. Juos galėsite panaudoti kepant kiaušinienę.

Niam niam kaip skanu.



thumbup.gif smagu, jok dalinasi zmones skaniais receptais thumbup.gif
dekui , bandysim pasigamint drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(zelviene @ 2010 04 26, 08:58)
o kai reikia tikrai greitai pavalgyti ir nieko po ranka nera, tai paimu duonos rieke, ispjaunu kaip aky tokia skyle. Tada apkepinu keptuveje. I ta skyle imusu 1-2 kiausinius, apkepinu...dar prieskoniu pabarstau. Ir greita ir visai skanu  thumbup.gif O po to ar kecupo ar kokiu salotu jei yra ir labai gerai  thumbup.gif

Manasis sita labai megsta , tai kepu ir kepu biggrin.gif Man atrodo pirato akis visas sis patiekalas vadinas biggrin.gif
Atsakyti
ax.gif o ka nors vietoj to pelesinio surio negalima deti, nes as jo taip nemegstu...bet su tuo lydytu sureliu turi buti skanu
Atsakyti
Sveikos,
Aš panašiai ruošiu makaronus, tik gal kiek paprasčiau ir pigiau: pakepinu svieste svogūnų biškiuka ir pievagrybių (jei turiu), tada užpilu pienu (grietinėle, jei negaila ir riebiau norisi:) ir galiausiai sudedu lydyto sūrelio (perku sveriamą kažkokių lankųsmile.gif
Labai labai skanu, sotu, ir, žinoma, kaloringa:)
Tiesa, dar kokių prieskoninių žolelių dedu, labai tinka bazilikas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gb78: 26 birželio 2010 - 11:52
QUOTE(zelviene @ 2010 04 26, 08:58)
o kai reikia tikrai greitai pavalgyti ir nieko po ranka nera, tai paimu duonos rieke, ispjaunu kaip aky tokia skyle. Tada apkepinu keptuveje. I ta skyle imusu 1-2 kiausinius, apkepinu...dar prieskoniu pabarstau. Ir greita ir visai skanu  thumbup.gif O po to ar kecupo ar kokiu salotu jei yra ir labai gerai  thumbup.gif


jau buvau pamirsusi sita geri thumbup.gif
Atsakyti
Mesiska grikiu kose.Ruosimo laikas 25-30min.Uzsikaiciame puoda grikiams,kol grikiu maiseliai verda pasikepinam pamaisydami keptuvej farsa su prieskoniais.I keptuve su farsu iskratom grikius is maiseliu,idedam pomidoru padazo ir pora saukstu grietines.Skanu ir sotu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(due drops @ 2010 07 04, 21:31)
Mesiska grikiu kose.Ruosimo laikas 25-30min.Uzsikaiciame puoda grikiams,kol grikiu maiseliai verda pasikepinam pamaisydami keptuvej farsa su prieskoniais.I keptuve su farsu iskratom grikius is maiseliu,idedam pomidoru padazo ir pora saukstu grietines.Skanu ir sotu biggrin.gif

bigsmile.gif kaip tik šaldytyuve savo valandos laukia nuo savaitgalio cepelinų atlikusi sauja faršo, o grikius irgi labai mėgstam. Bus greita vakarienė thumbup.gif
Atsakyti
na štai pasidalinsiu savo patirtimi gaminant mėsišką grikių košę. Viskas gavosi niam, bet aš dar papildžiau receptą smile.gif - turėjau šaldytų daržovių mišinio, tai jas su faršu kartu patroškinau ir į grikius suverčiau, taigi gavosi interpretacija mėsos-daržovių-grikių troškinys thumbup.gif
Atsakyti
Labutis visoms. Mano receptas nepigus bet greitas, o darau todel kad mano vyrai nevalgo zuvies. Kol verda keli pokeliai ryziu darau jiems padaza su juros gerybemis. Supjaustau 2-3 porus ir pakepu ant sviesto arba margarino, kai porai apkepa ir sukrenta sudedu 500-800g juros gerybes ir uzpilu grietinele, nedaug padruskinu uz poros minuciu isjungiu. Daug virti negalima nes juros gerybes suketes. Gaunasi daug sultinio su juros gerybemis kuri reikia pilti ant ryziu negailestingai. Sis pagaminimas greitas ir labai skanus, musu seimoje pirma karta pasigamino ekspromtu ir liko ilgam. SKANAUS :4u:
Atsakyti
Kol verda pirktiniai koldunai.......
Pakepu aliejuje svoguna, kumpelio plonu juosteliu, ipilu grietineles, pipiru, zoleliu. Siuo geriu uzpilu koldunus, sudetus i kepimo inda. Tada uzberiu tarkuoto surio.
Jei reikia greitai, galima ir mikrobangeje pasildyt, kol suris issilydo- tikrai skanu.
Bet dar skaniau orkaiteje, tik jau ilgiau uztrunka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(murkavt9 @ 2010 07 11, 01:56)
Labutis visoms. Mano receptas nepigus bet greitas, o darau todel kad mano vyrai nevalgo zuvies. Kol verda keli pokeliai ryziu darau jiems padaza su juros gerybemis. Supjaustau 2-3 porus ir pakepu ant sviesto arba margarino, kai porai apkepa ir sukrenta sudedu 500-800g juros gerybes ir uzpilu grietinele, nedaug padruskinu uz poros minuciu isjungiu. Daug virti negalima nes juros gerybes suketes. Gaunasi daug sultinio  su juros gerybemis kuri reikia pilti ant ryziu negailestingai. Sis pagaminimas greitas ir labai skanus, musu seimoje pirma karta pasigamino ekspromtu ir liko ilgam. SKANAUS 4u.gif

o kaip man patinka juros gerybes butinai reiks išbandyt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(brashke77 @ 2010 07 12, 19:54)
Kol verda pirktiniai koldunai.......
Pakepu aliejuje svoguna, kumpelio plonu juosteliu, ipilu grietineles, pipiru, zoleliu. Siuo geriu uzpilu koldunus, sudetus  i kepimo inda. Tada uzberiu tarkuoto surio.
Jei reikia greitai, galima ir mikrobangeje pasildyt, kol suris issilydo- tikrai skanu.
Bet dar skaniau orkaiteje, tik jau ilgiau uztrunka  rolleyes.gif


nu man patiko smile.gif tikrai greitai ir paprastai, bet skanumelis thumbup.gif
Atsakyti