Įkraunama...
Įkraunama...

Vadim Zeland Transerfingas

QUOTE(micietta @ 2008 06 12, 11:05)
apie ka tos knygos? mastau.gif


apie tai, kodėl gyvenimas atrodo tai juodas, tai baltas, bet dažniau juodas unsure.gif apie tai, kodėl pagaliau pasigavę sėkmę, mes taip greit ją paleidžiam, apie tai, kokią įtaką gyvenimui turi nepasitenkinimas, smerkimas, priklausomybės santykiai, idealizacija ir pervertinimas, panieka, egoizmas ir garbėtroška, nevisavertiškumo kompleksas, kaltės jasmas, troškimai turėti arbe neturėti, tobulybės siekimas ir pan.;

apie tai, kad reikia nubusti, apsidairyti ir galų gale suprasti, kokioj baloj sėdi biggrin.gif tapti sąmoningu...
Atsakyti
QUOTE(nicorrette @ 2008 06 12, 11:27)
apie tai, kodėl gyvenimas atrodo tai juodas, tai baltas, bet dažniau juodas  unsure.gif apie tai, kodėl pagaliau pasigavę sėkmę, mes taip greit ją paleidžiam, apie tai, kokią įtaką gyvenimui turi nepasitenkinimas, smerkimas, priklausomybės santykiai, idealizacija ir pervertinimas, panieka, egoizmas ir garbėtroška, nevisavertiškumo kompleksas, kaltės jasmas, troškimai turėti arbe neturėti, tobulybės siekimas ir pan.;

apie tai, kad reikia nubusti, apsidairyti ir galų gale suprasti, kokioj baloj sėdi  biggrin.gif tapti sąmoningu...

zodziu , apie tai ka mes nuo senu senoves zinom biggrin.gif
tai neskaitysiu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nicorrette @ 2008 06 12, 13:10)
knyga tekstiniam variante tikrai yra internete, įsivesk į google ir rasi, pas mus Klaipedoj ir knygyne yra pirkti, tik kainuoja 100 lt  ax.gif (kai aš pirkau kainavo 40 lt, matyt vertė pakilo  biggrin.gif ) o mp3 gavau iš draugų, kurie kaip suprantu gavo per emule, na jei nerasi galiu persiųsti per skype, po truputį, nes apimtis gan didele, 5 kompaktai,


Aciu uz informacija, ieskojau pries pusmeti tai neradau elektroninio varianto. I az parasysiu skype adresa, labai buciau dekinga uz mp3 varianta. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2008 06 12, 11:42)
zodziu , apie tai ka mes nuo senu senoves zinom biggrin.gif
tai neskaitysiu.  biggrin.gif


Mes visi viską žinom, bet kasdien nesąmones darom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 12, 12:05)
Mes visi viską žinom, bet kasdien nesąmones darom  biggrin.gif

kiekvienam savo biggrin.gif
paskaicius kazkieno knyga protingesne nepasidarysi , jei praktiskai nepritaikysi.Man tokios knygos netinka, ismintis ateina kitu budu.
Atsakyti
QUOTE(micietta @ 2008 06 12, 13:54)
kiekvienam savo biggrin.gif
paskaicius kazkieno knyga protingesne nepasidarysi , jei praktiskai nepritaikysi.Man tokios knygos netinka, ismintis ateina kitu budu.


na taip, kiekvienas atranda savo būdą, vieni skaito knygas, kiti išminties įgauna n-ąjį kartą ant to paties grėblio užlipę rolleyes.gif
Atsakyti
Daug transerfingo žinių galima gauti DEIRo-mokyklos seminaruose.Pvz. išmokti dirbti su centriniais energetiniais srautais,sudaryti energetinį apsaugos apvalkalą nuo energetinių pažeidimų ir egregorių,susipažinti su svyruoklėmis(DEIRe -egregoriai),apie ką rašo transerfingo trečioji knyga praktines žinias galima įsigyti DEIRo jau pirmoje pakopoje per 4 dienas,tai kas tingi skaityti -gali mokytis.
Atsakyti
QUOTE(Anri @ 2008 06 12, 17:40)
Daug transerfingo žinių galima gauti DEIRo-mokyklos seminaruose.Pvz. išmokti dirbti su centriniais energetiniais srautais,sudaryti energetinį apsaugos apvalkalą nuo energetinių pažeidimų ir egregorių,susipažinti su svyruoklėmis(DEIRe -egregoriai),apie ką rašo transerfingo trečioji knyga praktines žinias galima įsigyti DEIRo jau pirmoje pakopoje per 4 dienas,tai kas tingi skaityti -gali mokytis.


Žinau apie tai. Ar esi baigus (-ęs?) šiuos kursus?
Tai, ką tu rašai, yra gražu, bet ten esama ir nelabai etiškų dalykų. ax.gif Esu perskaičius dvi Veriščiagino knygas. Mielai gaučiau ir kitas.
Atsakyti
QUOTE(Anri @ 2008 06 12, 17:40)
Daug transerfingo žinių galima gauti DEIRo-mokyklos seminaruose.Pvz. išmokti dirbti su centriniais energetiniais srautais,sudaryti energetinį apsaugos apvalkalą nuo energetinių pažeidimų ir egregorių,susipažinti su svyruoklėmis(DEIRe -egregoriai),apie ką rašo transerfingo trečioji knyga praktines žinias galima įsigyti DEIRo jau pirmoje pakopoje per 4 dienas,tai kas tingi skaityti -gali mokytis.


taip, ir man įdomu, ar Lietuvoje vedami DEIR seminarai? skaičiau D.Veriščagino "Egregori chelovecheskogo mira", teorija gal ir gera, bet labai jau atstūmė paties DEIR'o išaukštinimas ir kitų autorių paniekinimas, labai jautėsi šioj knygoj akcentas "tik mes rašome ir darome teisingai, visa kita yra š...", tokie mokytojai kelia abejonių ax.gif
Atsakyti
Taip baigiau aš tas pakopas,bet matau kad tos informacijos man permažai,nes tai yra socialinio plano mokykla,o sveikatos, klausimams ten skiriasi nedaug dėmesio,o dėl genčių programų-tai absoliučiai nieko.Na ir kai-kurios metodikos man pasirodė nelabai efektyvios-pvz. karminio komplekso pašalinimas-su kiekvienu kompleksu reikia dirbti atskirai,o pvz pas tą patį N.Šerstennikovą karmos koridorių galima išvalyti daug lengviau ir greičiau.Na ir dėl etiškų dalykų irgi ... smile.gif O likusios knygos yra ,bet tik rusų kalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anri: 12 birželio 2008 - 21:59
QUOTE(Anri @ 2008 06 12, 21:58)
O likusios knygos yra ,bet tik rusų kalba.


Skaitydama pirmąją, supratau viską, nes daug ką ir taip darau, tik to "užsidarymo" pati nesugebėčiau padaryti. O skaitant antrą knygą paaiškėjo, kad be mokytojo niekaip... Nes ten daug ko trūksta...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2008 06 12, 23:35)
Skaitydama pirmąją, supratau viską, nes daug ką ir taip darau, tik to "užsidarymo" pati nesugebėčiau padaryti. O skaitant antrą knygą paaiškėjo, kad be mokytojo niekaip... Nes ten daug ko trūksta...

Noriu pasakyti kad tas užsidarymas knygoje nesutampa su užsidarymu seminare.Man atrodo ,kad knygoje buvo pats pirmas gana paprastas variantas,o seminare prieš tai dar paleidžiamas specifinis žiedas per visą eterinį kuną to kuno išsivalymui ir užsidarymas skyriasi.Žinoma,jeigu jums patinka tas dalykas,geriau sudalyvauti seminare-knygoje visko nėra,o ten dar ir dėstytojas padės ir objektą gausite.Bet žinau kad vieno DEIRo žinių gyvenimui tikrai nepakanka.
Papildyta:
QUOTE(nicorrette @ 2008 06 12, 22:41)
taip, ir man įdomu, ar Lietuvoje vedami DEIR seminarai? skaičiau D.Veriščagino "Egregori chelovecheskogo mira", teorija gal ir gera, bet labai jau atstūmė paties DEIR'o išaukštinimas ir kitų autorių paniekinimas, labai jautėsi šioj knygoj akcentas "tik mes rašome ir darome teisingai, visa kita yra š...", tokie mokytojai kelia abejonių  ax.gif

Taip nicorette,Lietuvoje reguliariai vedami DEIR seminarai.O su šios mokyklos požiūriu tikrai ne visi sutinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anri: 13 birželio 2008 - 18:28