Įkraunama...
Įkraunama...

Vadim Zeland Transerfingas

QUOTE(Zygiss @ 2012 05 21, 22:32)
prisipazinsiu, nesu turejas ilgalikiu santykiu, viskas pasibaigdavo tik draugystemis. Vat giliai bijau kad budamas 30m nebuciau tokie kaip jie. Noriu ko greiciau ir rimtu tureti lb lb. Bet nebijok tai ne pagr mano gyvenimo tikslas.


Nu va, pats pasakei "bijau". Mintys yra materialios. Nuo ko begsi tave pasivys, ko bijosi tave istiks. Darom toki rituala. Surasai savo pagrindines baimes pvz "bijau likti vienisas, bijau, kad visi mano santykiai bus trumpalaikiai" tt ir pan ir degini ( ne namuose aisku ir ne patalpoj kur laikomas sienas biggrin.gif mirksiukas.gif ) Degindamas tari tokius zodzius: "Visa tai atiduodu begalybei, tai daugiau neegzistuoja". Protiniu ir dvasiniu lygmeniu taip pasalinsi savo baimes. Jeigu nera baimes, nera potencialo, kad tave tai istiks. Paprasta kaip 2x2.
Susigalvok kokia nors nuotaika keliancia afirmacija: "pvz. budamas 22 metu grazus ir protingas jaunuolis , nusipelniau ilgalaikiu santykiu" arba " esu vertas meiles" , "dvasia (visata) myli mane tiesiog uz tai, kad esu" , "mano prigimtine teise buti mylimam"

Mano pazistami, skirtingai nei tu, turejo ilgalaikiu meiliu, kai kurie net suzlugusiu santuoku. Juk ne apie tai svajoji mirksiukas.gif Jeigu pasirinksi baimes kelia, gali bijoti amzinai. Netureti santykiu, kai juos turesi - prarasti, prarades nieko kito taip karstai neisimyleti ir tt ir tt. Pasirinkus sia versija paskestum savo baimese, uzuot leides visatai nudirbti kas tau PRIKLAUSO.
Is moteriskos puses ka galiu pasakyti, merginos ir apskritai zmones nori buti ir bendrauti su laimingais zmonemis (ypac susizavejimo stadijoje). Pasistenk savyje puoseleti tokias savybes, kurias noretum, kad turetu ir tavo drauge. Pvz pasitikejimas savimi, tvarkingumas, linksmas budas, gebejimas dziaugtis gyvenimu ir tt.

Statistiskai lietuvoje daugiau moteru, nei vyru, tas problemu tau neiskils vos tik susitvarlysi su savo nerimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 05 22, 07:25)
Nu va, pats pasakei "bijau". Mintys yra materialios. Nuo ko begsi tave pasivys, ko bijosi tave istiks. Darom toki rituala. Surasai savo pagrindines baimes pvz "bijau likti vienisas, bijau, kad visi mano santykiai bus trumpalaikiai" tt ir pan ir degini ( ne namuose aisku ir ne patalpoj kur laikomas sienas  biggrin.gif  mirksiukas.gif ) Degindamas tari tokius zodzius: "Visa tai atiduodu begalybei, tai daugiau neegzistuoja". Protiniu ir dvasiniu lygmeniu taip pasalinsi savo baimes. Jeigu nera baimes, nera potencialo, kad tave tai istiks. Paprasta kaip 2x2.
Susigalvok kokia nors nuotaika keliancia afirmacija: "pvz. budamas 22 metu grazus ir protingas jaunuolis , nusipelniau ilgalaikiu santykiu" arba " esu vertas meiles" ,  "dvasia (visata) myli mane tiesiog uz tai, kad esu" , "mano prigimtine teise buti mylimam"

Mano pazistami, skirtingai nei tu, turejo ilgalaikiu meiliu, kai kurie net suzlugusiu santuoku. Juk ne apie tai svajoji  mirksiukas.gif  Jeigu pasirinksi baimes kelia, gali bijoti amzinai. Netureti santykiu, kai juos turesi - prarasti, prarades nieko kito taip karstai neisimyleti ir tt ir tt. Pasirinkus sia versija paskestum savo baimese, uzuot leides visatai nudirbti kas tau PRIKLAUSO.
Is moteriskos puses ka galiu pasakyti, merginos ir apskritai zmones nori buti ir bendrauti su laimingais zmonemis (ypac susizavejimo stadijoje). Pasistenk savyje puoseleti tokias savybes, kurias noretum, kad turetu ir tavo drauge. Pvz pasitikejimas savimi, tvarkingumas, linksmas budas, gebejimas dziaugtis gyvenimu ir tt.

Statistiskai lietuvoje daugiau moteru, nei vyru, tas problemu tau neiskils vos tik susitvarlysi su savo nerimu  smile.gif




Super patarimai. Pas pacia arba labai gilios gyvenimo izvalgos, arba turtinga gyvenimo patirtis.
Atsakyti
Na gerai, deginsiu savo tas baimes, bet kaip man veikti, ka man toliau daryti? Ar tiesiog daryti, tai ka iprastai darau ir laukti? Ar kazka bandyti sau iteigti, vizuolizuoti?
Juk neisiu uz kiekvieno kampo kalbinti merginos ir pamatyti ar ta. Na as svajoju, kad mus likimas turetu suvest..

PS: Dekui uz nuosirdzius atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Zygiss @ 2012 06 16, 00:52)
Na gerai, deginsiu savo tas baimes, bet kaip man veikti, ka man toliau daryti? Ar tiesiog daryti, tai ka iprastai darau ir laukti? Ar kazka bandyti sau iteigti, vizuolizuoti?
Juk neisiu uz kiekvieno kampo kalbinti merginos ir pamatyti ar ta. Na as svajoju, kad mus likimas turetu suvest..

PS: Dekui uz nuosirdzius atsakymus.

sudegink baimes, išsivalyk blogas mintis, susikurk mintyse savo mylimosios paveikslą, ne išvaidą, o būdo bruožus, kartok kasdien, kad sutiksi savęs vertą, nuostabią merginą, su kuria tau bus gera, ramu, kad jus sujungs stiprus ryšys, pamilsit vienas kitą ir t.t. ir pan., išvardink bruožus, kurie tau merginoje svarbūs ir viskas, kai "atidirbsi" - gausi ko prašei smile.gif nereikia ieškoti, nesikrimsk, jei užtruks, žinok, kad gyvenimas jus tikrai suves.
Atsakyti
QUOTE(Zygiss @ 2012 06 15, 22:52)
Na gerai, deginsiu savo tas baimes, bet kaip man veikti, ka man toliau daryti? Ar tiesiog daryti, tai ka iprastai darau ir laukti? Ar kazka bandyti sau iteigti, vizuolizuoti?
Juk neisiu uz kiekvieno kampo kalbinti merginos ir pamatyti ar ta. Na as svajoju, kad mus likimas turetu suvest..

PS: Dekui uz nuosirdzius atsakymus.


Likimas suves? Na gerai gal ir susitiksit akis aki, kaip tu sakai suves likimas, o kas toliau? Ar manai, kad ji pati tave kalbins ir kvies i pasimatyma smile.gif Vyras turi elgtis pagal savo prigimti. Visata siuncia zmones ir galimybes, bet nuo musu priklauso ar su tais zmonemis prasilenksim ar kazka drauge nuveiksim.
Daryti nieko is esmes nereikia, o kartu reikia daryti viska. Ka tai reiskia. Tai reiskia reikia gyventi ir elgtis pagal situacijas. Gyventi visom prasmem, atejus laiku nesuabejot, o kartu negalvoti apie kiekviena sprendima kaip apie galutini ir nekintama.
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 06 17, 00:54)
Likimas suves? Na gerai gal ir susitiksit akis aki, kaip tu sakai suves likimas, o kas toliau? Ar manai, kad ji pati tave kalbins ir kvies i pasimatyma smile.gif Vyras turi elgtis pagal savo prigimti. Visata siuncia zmones ir galimybes, bet nuo musu priklauso ar su tais zmonemis prasilenksim ar kazka drauge nuveiksim.


Gerai. O tarkim suvede likimas, suteike galimybe, bet tu ja nepasinaudojai?
Arba padarei klaida, pasielgei ne taip, kaip turejai? Suprantu, kad i viska reikia ziuret kaip i dar viena patirti, kaip i nauja pamoka,bet ar jau kaip ir viskas tokiu atveju, nera jokiu galimybiu istaisyt padeti? Padariau namu darbus, pasimokiau, leiskit perlaikyt egza? biggrin.gif Be sansu?
Atsakyti
QUOTE(*Persefonė* @ 2012 06 17, 00:49)
Gerai. O tarkim suvede likimas, suteike galimybe, bet tu ja nepasinaudojai?
Arba padarei klaida, pasielgei ne taip, kaip turejai? Suprantu, kad i viska reikia ziuret kaip i dar viena patirti, kaip i nauja pamoka,bet ar jau kaip ir viskas tokiu atveju, nera jokiu galimybiu istaisyt padeti? Padariau namu darbus, pasimokiau, leiskit perlaikyt egza? biggrin.gif  Be sansu?


Visada yra sansas ir galimybes. Visada smile.gif Galima bandyti en kartu, kol pasieksi savo, kol atsibos siekti, arba kol suprasi, kad tai ne tau. Gyvenimas yra labai ivairialypis. Niekuomet nera vienos tiesos, vieno sanso ir tt. Be to ir pati atsaket i savo klausima. Juk egzistuoja toks dalykas kaip egzamino perlaikymas, vadinasi ir su zmogumi gali bandyti rekonstruoti santykius ir su situacijom vel "dirbti". Galu gale net nepasiekus savo, bent jau negaila,kad nepabandei. Sirdyje ramu nes padarei VISKA, o tada eini pirmyn smile.gif Beje per tuos bandymus be galo daug ismoksti, o tai yra labai vertinga. Mes bijom susi....ti, bijom buti atstumti, bijom.... saugu buti siltnamyje, bet jame stinga oro ir laisves.

Tik parasius atsakyma, perskaiciu jusu parasa, jis puikus ir jame visa esme thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 17 birželio 2012 - 12:03
gal kam reikia Zelando knygučių? Turiu 3, perkant visas nuolaida smile.gif gal jau mirusi ši temutė, bet norėjau pasiteirauti, autorius sako, kad reikia tikslo nesureikšminti, bet tuo pačiu rekomenduoja afirmacijas. Bet man atrodo, jei burbuliuoju sau tas afirmacijas, juk skiriu dėmesį ir laiką tam tikslui, tai gal ir sureikšminu? gal galėtų patarti kas nors, kam REALIAI pavyko įgyvendinti savo tikslus transerfingo pagalba smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
gal kas perskaitet ir turit parduoti Zelando knygu? Visi tirazai jau išparduoti, tai bandau čia, gal kam nebereikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(as-drumbacele @ 2014 03 15, 23:30)
Sveiki,
gal kas perskaitet ir turit parduoti Zelando knygu? Visi tirazai jau išparduoti, tai bandau čia, gal kam nebereikia  4u.gif

http://www.sena.lt/p...s/transerfingas
http://www.knyguklub...archparam=zelan
Pagooglink , tikrai rasi ir daugiau , aš patikrinau tik dviejose vietose, kur esu pirkusi jo knygų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2014 03 16, 14:07)
http://www.sena.lt/p...s/transerfingas
http://www.knyguklub...archparam=zelan
Pagooglink , tikrai rasi ir daugiau , aš patikrinau tik dviejose vietose, kur esu pirkusi jo knygų wink.gif



bandziau, antra dali isigyti galiu, bet noriu visas susirinkti, tai ir rasau cia, gal kas turi.. smile.gif ir klausimas ar suprasiu viska skaitydama nenuoseklia tvarka?
Atsakyti
QUOTE(AnaMarria @ 2008 10 10, 20:48)
Knygoje aprašomos elementarios senos tiesos, kurias visi žinome, tik pateiktos kitokiais sudėtingesniais vaizdavimo būdais. Jeigu perskaitęs knygą pradėsi jų visų skrupulingai laikytis, ko lig tol nedrarei, tai faktas, kad tavo gyvenimas pagerės. Bet, manau, visko, kas ten rašoma, įgyvendinti praktiškai neįmanoma, nes  žmogus vistiek negali gyventi pagal kažkokį šabloną. Kiekvienas laimę pasiekia savu keliu.
Tiesa, skaičiau nedaug, bet esmę supratau ir man asmeniškai tokios knygos nepatinka. O mama buvo tikrai sužavėta, sakė, kad jos gyvenimas išties pasikeitė, ir nuolat kaip apkerėta kartojo frazes iš tos knygos (būtent tuo metu, kai ją skaitė) O dabar vėl viskas teka sena vaga, tikrai nieko stebuklingo neįvyko, nuo to ji netapo laimingesnė.

Taip, tai yra taisyklių rinkinys, bet vertingose grožinės literatūros knygose tos taisyklės perteikiamos daug man priimtiniau. Jos paslapčia įlenda į pasąmonę ir ten apsigyvena.

AnaMaria, kaip taikliai! vienu metu beskaitant pasirode, kad kai kurie rade panaceja siose knygose - kaip butu naivu..be.t duok die ka nors tai pasirode"kelias". As vis tik 100 proc. pritariu jusu issakytai minciai.
there is no one way.
Atsakyti