Įkraunama...
Įkraunama...

VU ir MRU teise N

Labas vakaras,zinau kokiu mazdaug reikia balu istot i dienines studijas,taciau idomu kokiu apytiksliai rezultatu reiktu norint istoti tarkim i MRU teise N?
Bijau,kad galiu neisoti i D tai belieka N.. Gal kas mokotes ten neakivaizdziai? su kokiais rezultatais istojote?
Dekoju uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Blitzkrieg @ 2008 06 12, 02:02)
Labas vakaras,zinau kokiu mazdaug reikia balu istot i dienines studijas,taciau idomu kokiu apytiksliai rezultatu reiktu norint istoti tarkim i MRU teise N?
Bijau,kad galiu neisoti i D tai belieka N.. Gal kas mokotes ten neakivaizdziai? su kokiais rezultatais istojote?
Dekoju uz atsakymus.

Tai jei neįstosi į dieninį, dar yra variantas vakarinės studijos (bent jau MRU,nes nžn ar VU iš viso tokios yra) 4u.gif Jei nori įgyti žinių manau būtų kur kas geresnis variantas nei neakivaizdinės smile.gif O be to ir konkursas mažesnis būna nei į dieninį mirksiukas.gif O praeinamuosius balus gali sužinot pasiskambinus į universiteto priėmimo komisiją man rodos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Blitzkrieg @ 2008 06 12, 03:02)
Labas vakaras,zinau kokiu mazdaug reikia balu istot i dienines studijas,taciau idomu kokiu apytiksliai rezultatu reiktu norint istoti tarkim i MRU teise N?
Bijau,kad galiu neisoti i D tai belieka N.. Gal kas mokotes ten neakivaizdziai? su kokiais rezultatais istojote?
Dekoju uz atsakymus.



2007 m MRU konkursiniu balu statistika
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lilka777: 12 birželio 2008 - 17:05
Aciu labai smile.gif
Na o ten kur noriu deje nera vakariniu studiju. smile.gif
Atsakyti
As praeitais metais istojau i VU teise neakivaizdiniu. Mano egzaminu rezultatai buvo: lietuviu 81, anglu 49, istorija 58 valstybiniai, metiniai pazymiai: lietuviu 8, anglu 9, istorija 7, A lygiu visi dalykai. Tarp istojusiuju buvau kazkur apie gala,tai galima orientuotis su kokiais balais galima istoti. Apie dienini net nebekalbu doh.gif Panasiai ir MRU turetu but,bet tiksliai nezinau. Bet jei renkates is siu 2 universitetu,tai 100%siulau rinktis MRU. As pati padariau didele klaida,kad stojau i VU,nes ten visi destytojai nemegsta neakivaizdininku ir su jais nesiskaito,yra pasikele ir ziauriai sunku! Daugelis po pirmu metu perstoja i MRU,nes ten lengviau.
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2008 07 03, 15:56)
As praeitais metais istojau i VU teise neakivaizdiniu. Mano egzaminu rezultatai buvo: lietuviu 81, anglu 49, istorija 58 valstybiniai, metiniai pazymiai: lietuviu 8, anglu 9, istorija 7, A lygiu visi dalykai. Tarp istojusiuju buvau kazkur apie gala,tai galima orientuotis su kokiais balais galima istoti. Apie dienini net nebekalbu doh.gif  Panasiai ir MRU turetu but,bet tiksliai nezinau. Bet jei renkates is siu 2 universitetu,tai 100%siulau rinktis MRU. As pati padariau didele klaida,kad stojau i VU,nes ten visi destytojai nemegsta neakivaizdininku ir su jais nesiskaito,yra pasikele ir ziauriai sunku! Daugelis po pirmu metu perstoja i MRU,nes ten lengviau.


Mieloji Gelaite,
gera ir lengva ten, kur musu nera!!!! Kova uz buvi egzistuoja ne tik gamtoje!!!!
Ir beje, girdejau atvirksciai: Riomeryje baudziakas (Piesliako) nuvaro i durnina ir dar nemazai dalyku.................
Atsakyti
Na, o as isvis manau, kad renkantis toki dalyka, iskart reikia nusiteikt, kad lengva nebus.... Studijuoju VU dieniniam
Atsakyti
Miela fukse, o as ir nesakiau,kad isivaizdavau, jog bus lengva. Ne tik teisej, visus dalykus mokytis yra sunku ir nelengva. Tai vat pati pabandyk ten mokytis, paziuresim, kaip patiks. Man VU labai nepatiko, beje, ne vien del sunkumo,jau rasiau. Ir nereikia cia pult, gal kiti labai patenkinti ju sistema ir apskritai mokymusi VU, as tik is savo patirties rasau ir nesakau, kad visi galvoja,kaip as. Perstojau mokytis i kita universiteta ir i kita specialybe, ne trupucio nesigailiu isstojusi is VU. O tau sekmes mokantis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2008 07 04, 08:33)
Mieloji Gelaite,
gera ir lengva ten, kur musu nera!!!! Kova uz buvi egzistuoja ne tik gamtoje!!!!
Ir beje, girdejau atvirksciai: Riomeryje baudziakas (Piesliako) nuvaro i durnina ir dar nemazai dalyku.................


Riomeryje baudziaka ne tik Piesliakas i durnyna varo lotuliukas.gif visa katedra geri fruktai mirksiukas.gif As is savo patirties galiu pasakyti, kad lyginant teises dienini riomerio ir VU, riomeryje - daug sunkiau mokytis.... na, bet kiekvienam pagal save mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2008 07 06, 08:07)
Miela fukse, o as ir nesakiau,kad isivaizdavau, jog bus lengva. Ne tik teisej, visus dalykus mokytis yra sunku ir nelengva. Tai vat pati pabandyk ten mokytis, paziuresim, kaip patiks. Man VU labai nepatiko, beje, ne vien del sunkumo,jau rasiau. Ir nereikia cia pult, gal kiti labai patenkinti ju sistema ir apskritai mokymusi VU, as tik is savo patirties rasau ir nesakau, kad visi galvoja,kaip as. Perstojau mokytis i kita universiteta ir i kita specialybe, ne trupucio nesigailiu isstojusi is VU.  O tau sekmes mokantis smile.gif



Niu, ir kodel gi tamstos tokia isankstine nuostata? Matomai esate tikrai daznai puolama, kad kiekvienas komentaras iskart taip kabina... doh.gif o veltui..
Niekas net nepuole. 4u.gif Tiesiog virtuali pastaba i kuria taip jautriai reaguoti nevertejo.
Yra kategorija zmoniu, kuriems VU mokslai tikrai neikandami (ir gebejimai ir gabumai), tai jie tada pradeda varyti ant univero ir sistemos. O patys nepripazista, kad deja, RIESUTAS ne ju dantims!!!!!!!!
Ir taip esu girdejusi ne tik apie VU, bet ir apie Riomeri.


Atsakyti
QUOTE(Gelaite @ 2008 07 03, 15:56)
As pati padariau didele klaida,kad stojau i VU,nes ten visi destytojai nemegsta neakivaizdininku ir su jais nesiskaito,yra pasikele ir ziauriai sunku! Daugelis po pirmu metu perstoja i MRU,nes ten lengviau.


Na as ir mokausi neak. VU teise tai visiskai tau pritariu kad is neakyvaizdininku ten "biskuti" issidirbineja, na bet i MRU as tai nenorejau, nes teisininku tarpe MRU tiesiog vadina mentu mokyklele (cia ne mano asmenine nuomone) doh.gif

Atsakyti
QUOTE(justina_r @ 2008 09 03, 16:17)
Na as ir mokausi neak. VU teise tai visiskai tau pritariu kad is neakyvaizdininku ten "biskuti" issidirbineja, na bet i MRU as tai nenorejau, nes teisininku tarpe MRU tiesiog vadina mentu mokyklele (cia ne mano asmenine nuomone)  doh.gif



na o man ta "mentu mokyklele" labai patinka 4u.gif ir jau ketvirti metai...(beje stojant mru man buvo pirmas pasirinkimas, ir balu tikrai netruko ir i vu istot ax.gif )nors yra ta nusistovejusi nuomone, kad vu pats geriausias, prestiziskiausias...kad cia teise baigus, lengviau surast darba ir pan. na bet paziurekim is kitos puses - jei tai butu tik nieko verta "mentu mokyklele" ar butu pasiekusi tokiu rezultatu kaip pvz 2005 metais Mykolo Romerio universiteto teisininkų komanda Vašingtone vykusiame Ph. C. Jessupo Tarptautiniame teisingumo teismo proceso inscenizacijos konkurse (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) pasirode geriausiai iš visų kada nors šiame konkurse dalyvavusių Lietuvos komandų. Ji buvo viena iš devynių komandų, kurios atkrentamajame ture laimėjo visus keturis susitikimus su priešininkų komandomis, ir užėmė aštuntąją vietą iš 103 dalyvavusių pasaulio universitetų komandų...taip pat vertetu istorija pasidomet, juk tas mru neatsirado is kosmoso...beje, juk augam ir kartos keiciasi...neilgai truks, kai sovietiniu laiku vu baigusius teisininkus-darbdavius pakeis atstovai is mru... ax.gif ... drinks_cheers.gif ..., visgi pries stojant gerai pagalvokit, ko jums reikia...
Atsakyti