Įkraunama...
Įkraunama...

VU ir MRU teise N

QUOTE(DiD @ 2009 02 18, 00:57)
VU ar MRU, jokio skirtumo, bet kokiu atveju pabaige arba dirbsit uz minimuma, arba dirbsit ne pagal specialybe...cia daugumos tai laukia... unsure.gif

kalbu ne tik is savo patirties, bet ir is daugumos grupioku doh.gif

gal ir per pesimistiskai pasakiau, bet tokia jau ta realybe, dabar tokio dalyko isvis nesirinkciau schmoll.gif

Jeigu nepaslaptis - ka baiget (VU ar MRU)? ax.gif
Atsakyti
VU TF cool.gif
nors jei vel rinkciausi ir vel noreciau teises, vel stociau i VU
Atsakyti
QUOTE(DiD @ 2009 02 18, 16:57)
VU TF cool.gif 
nors jei vel rinkciausi ir vel noreciau teises, vel stociau i VU

Keista, kad kalbat apie darbą už minimumą ar ne pagal specialybę. g.gif Jeigu VU TF studijavot nuoširdžiai ir sąžiningai... ax.gif Na yra sakoma, kad Lietuvoje žmonių, turinčių teisinį išsilavinimą yra daug, bet gerų teisininkų trūksta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sawanna @ 2008 09 05, 13:09)

Kai istojau i VU, vyresnio kurso studento paklausiau, kuris kursas bus lengviausias.Jis man labai gerai atsake: "Ne ten pataikei, cia tokiu nera. Jei nori lengvu kursu-reikejo stoti i vadyba".
Taigi linkiu kantrybes besimokant mirksiukas.gif



Na del kursu tai manau pats sunkiausias buna pirmas, nes ateini zalias is mokyklos, kur kontroliniui pasiruosti uztekdavo vieno vakaro, o cia skaityt daug, mastyti irgi reikia, o ne atpilti ka is knygos ismokai na ir tt. Cia bent jau man taip buvo, jau pirmi du kursai doh.gif doh.gif jau galvojau, gal ne tuo keliu pasukau doh.gif na bet "ismucinau" as tuos pirmus kursus ir po to viskas gerai ejosi, o paskutinis kursas, kaipasirenki specializacija ir mokaisi tuos dalykus, kurie tau tikrai patinka ir ruosiesi toj srity dirbti, tai isvis super thumbup.gif man nebuvo baisu per paskuti kursa laikyti 15 egzaminu ir pristatyti 4 nemazos apimties darbus. Kai malonu mokytis, tai nesunku thumbup.gif

tiesa, mokiausi ne LT, cia kitokia situacija...

Dabar idomumo delei studijuoju keleta dalyku MRU, tai mane labai nustebino toks poziuris, duoda studentams laaabai dideles apimties medziaga, vienam dalykui apie 400-600 psl, o egzo metu ziuri ar studentas daugmaz gaudosi, na jei gaudosi tai ok, egza islaiko...

Siaip ar taip reikia pratintis prie minties, kad aukstasis mokslas tam ir yra aukstasis ir neturetu buti taip, kad bilekas gali baigti universiteta, taip tik nuvertinami diplomai ir ju turetojai.
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 02 18, 21:12)
Na del kursu tai manau pats sunkiausias buna pirmas, nes ateini zalias is mokyklos, kur kontroliniui pasiruosti uztekdavo vieno vakaro, o cia skaityt daug, mastyti irgi reikia, o ne atpilti ka is knygos ismokai na ir tt. Cia bent jau man taip buvo, jau pirmi du kursai doh.gif  doh.gif  jau galvojau, gal ne tuo keliu pasukau doh.gif  na bet "ismucinau" as tuos pirmus kursus ir po to viskas gerai ejosi, o paskutinis kursas, kaipasirenki specializacija ir mokaisi tuos dalykus, kurie tau tikrai patinka ir ruosiesi toj srity dirbti, tai isvis super thumbup.gif  man nebuvo baisu per paskuti kursa laikyti 15 egzaminu ir pristatyti 4 nemazos apimties darbus. Kai malonu mokytis, tai nesunku  thumbup.gif

tiesa, mokiausi ne LT, cia kitokia situacija...

Dabar idomumo delei studijuoju keleta dalyku MRU, tai mane labai nustebino toks poziuris, duoda studentams laaabai dideles apimties medziaga, vienam dalykui apie  400-600 psl, o egzo metu ziuri ar studentas daugmaz gaudosi, na jei gaudosi tai ok, egza islaiko... 

Siaip ar taip reikia pratintis prie minties, kad aukstasis mokslas tam ir yra aukstasis ir neturetu buti taip, kad bilekas gali baigti universiteta, taip tik  nuvertinami diplomai ir ju turetojai.

Man atrodo Sawanna kalbėjo konkrečiai apie VU TF... ax.gif Bet jūs irgi iš esmės tiesą parašėt. smile.gif
Atsakyti
del to, kuriam kurse sunkiausia mokytis issakiau savo asmenine patirti, netaikiau nei VU nei MRU. Tikrai manau, kad retas kuris iskart supranta, kaip visa sistema veikia, dazniausiai tai atsitinka po pirmos sesijos ir jos rezultatu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Chippie @ 2009 02 19, 01:11)
del to, kuriam kurse sunkiausia mokytis issakiau savo asmenine patirti, netaikiau nei VU nei MRU. Tikrai manau, kad retas kuris iskart supranta, kaip visa sistema veikia, dazniausiai tai atsitinka po pirmos sesijos ir jos rezultatu doh.gif

Kokius mokslus ir kokiam užsienyje baigėt?.. ax.gif
Atsakyti
na, apie savo saziningai isstudijuotus 5 metus nieko gero pasakyt negaliu, nes specialybe nuo pat pradziu pasirode ne man skirta (tik nepradekite moralizuoti, kodel tada neperstojau kitur, jau daug kartu sito manes klause doh.gif )
bet esme ta, kad net ir tie, kurie saziningai "are" visus tuos metus, su dideliu susidomejimu mokinosi ne tik privalomus dalykus, bet ir skaite ivairia literatura savo malonumui, dabar dirba kitiems, su jais visiskai nesiskaito, didziausi virsvalandziai, uz juos dazniausiai nemoka, atlyginimas vokelyje, o ir tas juokingas.... cray.gif
aisku, yra ir tokiu, kurie neblogai prasisuke, bet tai tik labai mazulytis procentas
g.gif
taip pat nesakau, kad veliau ju atlyginimai nekils ir pan...bet tas veliau nusimato po 2-3 metu, o kai turi seima, vaiku, tai 2-3 metai yra labai ilgas laiko tarpas dirbti uz minimuma unsure.gif

o pats ar pabaiges, kad taip snekat???
Atsakyti
QUOTE(DiD @ 2009 02 20, 11:02)
taip pat nesakau, kad veliau ju atlyginimai nekils ir pan...bet tas veliau nusimato po 2-3 metu, o kai turi seima, vaiku, tai 2-3 metai yra labai ilgas laiko tarpas dirbti uz minimuma unsure.gif

o pats ar pabaiges, kad taip snekat???


Sorry.. bet nelabai supratau.. unsure.gif Tai anot tavęs, jeigu jau baigei teisę, tai visi turi po kojom pulti ir mokėti didelius pinigus už tai? g.gif Vien dėl to, kad kątik iškeptas TEISININKAS? unsure.gif

Būtent, kaip rašai, GAL po 2-3 metų ir didės atlyginimas.. tai pasakysiu, kad BŪTENT po tiek ir didės.. smile.gif Kai baigęs mokslus, padirbs pvz. advokato padėjėju.. padirbs gal teisėjo padėjėju (na tada jau 5 metelius dirbt reikės).. ir TADA kils jau tas atlyginimas.. unsure.gif

Kiek man teko girdėti, skaityti ir t.t., tai norint tapt geru teisininku visada pradedama nuo nulio.. kažkam tarnauji, kažkam gal vergauji biggrin.gif Bet tik iš to kažkada susikursi kažką SAVO.. unsure.gif

Bet čia matyt stebiesi dėl to, kad kaip ir pati sakai, kad studijavai tai, kas nebuvo tau skirta.. ax.gif

Manau, kad tokie visi atsisijoja.. ir lieka tie žmonės, kurie baigę teisę ir nori toje srityje dirbti.. smile.gif Manau nebūtina pradėti nuo kažko DIDELIO.. smile.gif Bet ką ten vos po mokslų didelio ir bepradėsi.. g.gif
Atsakyti
ne, nesakau, kad tik pabaigi ir is karto tau moka didelius pinigus, turiu omeny tai, kad net ir studiju metu, 2 ar 3 metus studentai teisininkai dirba, aria uz minimuma (nieko pries neturiu, kol be diplomo, tol gali moketi ir tokius pinigus, vis gi patirtis ir t.t.) BET kodel tik pabaigus atlyginimas jei ir pakyla, pakyla iki max 1000(net ir turint patirti), nes, anot darbdaviu, tu tik ka gavai diploma, nieko nemoki, dabar vel ark ir irodyk, kad esi vertas daugiau blink.gif
ne taip jau paprasta, pirmiausia, istoti i teise, o antra, pabaigti teise, kad tiek metu turetum irodineti, kad tu vertas daugiau nei 800 Lt... unsure.gif
kodel teisininko ir valytojo atlyginimas turi buti vienodas??? va sito tai niekaip nesuprasiu...kvalifikacija juk skiriasi doh.gif
tik viena aisku, teisininku per daug ant Lietuvos, del to su jais niekas ir nesiskaito verysad.gif
Papildyta:
beje, ne mano sritis ta teise, bet pilna draugu, kurie tuo gyvena, ir labai gaila ziureti, kai jie atiduoda visa savo sirdi (o ir laika), o jiems gale menesio ikisa 800Lt, kartais vokely randa dar pora simtiniu unsure.gif
turiu ir tokiu pazistamu, kurie dirba uz minimuma (kartais ir uz puse minimumo) labai itakingose advokatu kontorose tik todel, kad GAL juos pastebes po kokiu 3 meteliu, o teveliai dar ir islaiko savo TEISININKUS doh.gif
o as turiu seima, planuoju vaikus, is tevu kisenes jau seniai negyvenu, ir nezadu draskytis del to, kad GAL mane pastebes smile.gif

bet jau nukrypom nuo temos smile.gif gyvenkim draugiskai 4u.gif
Atsakyti
Aj.. nu ir man gaila ir t.t. ir pan. tokių varguolių.. smile.gif Bet per prievartą niekas ten jų nelaiko.. smile.gif

Tiesa yra ta.. kad pvz. norint tapti advokatu - arba PATS turi už tai mokėti, arba tiesiog džiaugiesi gaudamas NET ir tuos 800 lt + dar kelis šimtelius vokelyje.. biggrin.gif

Nieko čia jau nebepadarysi.. arba žaidi pagal jų taisykles.. arba gali kovoti su vėju laukuose.. unsure.gif

Aš manau, kad tokiu būdu ir atsikratoma visokių, kurie ateina dirbti vien dėl babkių.. g.gif Pati rašai, kad ir dirba chebra.. ir visą širdį atiduoda.. smile.gif Tokie ir nežlugs niekada.. rolleyes.gif Bile tik noro turi ir DIRBA.. o ne NEVEIKIA NIEKO, tik laukia, kol kas pasiūlys GERIAU. dry.gif
Atsakyti
siaip galima butu ir isizeist del to "NEVEIKIA NIEKO"...bet tiek tos...
Atsakyti