Įkraunama...
Įkraunama...

Svetimi bučiniai kūdikiui

As neleidziu svetimiems palaikyti,o ka jau kalbeti apie bucinius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *baRboSa*: 27 rugsėjo 2012 - 15:50
Mes šiuo metu gyvenam su anyta, bet puikiai sutariam, ji dar ir mažytės seselė. Taigi puikiai žino kas higieniška, o kas ne, ir kitiems dar pasako, taigi man nereikia mokinti ir aiškinti jog nebučiuotų niekas, rankas nusiplautų ar pan. smile.gif kai pačios būsim močiutės, manau, labai norėsim pamyluoti savo anūkėlius ir atrodys kvailai jeigu mūsų vaikai to pavydės. g.gif 4u.gif
Atsakyti
Man tai irgi nepatinka kaip visokios senos tetos pradeda buciuoti vaika,o jei dar be dantu doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
kazkaip baisu pasidare paskaicius kaikuriuos postus lotuliukas.gif kai svetimi tampa tik is vyro puses esantys giminaiciai ir tevai....o jau is mamos puses tai visi savi blink.gif nepamirskit kad jusu vaikai uzauge parves i namus jums marcias ir zentus mirksiukas.gif ir kaip jaustumetes jei paemus ant ranku savo anuka pamatytumet kreiva marcios ar zento zvilgsni?
mano nuomone tai tokia kad viskam yra ribos.l... mano vaikuti tikrai gales imt ir myluot visi artimieji tiek is mano puses tiek is MB ir neisivaizduoju saves bunant susiraukusia kai anyta pamyluos vaikuti...reikia but bejausme kad nesuprast jog seneliu meile taip pat begaline kaip ir jusu mirksiukas.gif kita kalba eina kai kokie svetimi zmones gatveje ar siaip kelis kartu matyti pazistami kad listu prie vaikucio tada jau aisku kad ne kalbos nera....apie buciavima i lupas tai kazkaip nei as pati sese vaikus kol kudikiai puoliau buciuot i lupas, nei pastebejau kad giminaiciai pultu tai manau ir man su tuo nekils problemu...bet i zanduka ar rankyte kad pabuciuoja tai irgi nieko blogo nematau...nezinau kaip pas kitus bet mes visada gimineje susitike pasibuciuojam su visais ax.gif gal cia priklauso nuo to kokie artimi esat......
Atsakyti
niekada nepatiko kai svetimi zmones lenda buciuoti mano sunu, arba praso jas pabuciuoti doh.gif fui... visu pirma nehigijieniska o visu antra vaikas ne daiktas kuri turi myluot visi svetimi zmones, tad mano reakcija i tokius dalykus labai salta, kartais galiu ir uzrekti blush2.gif
Atsakyti
Svetimi nebučiuoja, o močiutės pas mus nesvetimos. Tik kad ir jos matyt supratingos, nes paima ant rankų, kalbina, pamyluoja, bet nepuola bučiuot.
Atsakyti
nesvarbu kūdikis ar paaugęs vaikutis, bučinukai gali būt tik į žandukus.. į lūpas neali būt jokių kalbų net nes aš pati sveikinuosi su tėvais ar draugais tai tik į žandus.. čia viskas dėl bacilų.. blush2.gif ką žinau su kuo prieš tai bučiavosi, gal serga kuo.. na aš esu atsargi tokiuose dalykuose... cool.gif
Atsakyti
kvailoka tema biggrin.gif
ka reiskia svetimi zmones? svetimiems/nepazystamiems neduodu vaiku. o draugai, seima, visada gali pasidziaugti ir pamyluoti smile.gif nemanau, kad kazkas puola buciuoti leliuka i lupas... jei pabuciuoja, tai i kaktyte, zanduka, rankyte. jokios bedos nematau tame wink.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2012 12 03, 12:01)
kvailoka tema biggrin.gif
ka reiskia svetimi zmones? svetimiems/nepazystamiems neduodu vaiku. o draugai, seima, visada gali pasidziaugti ir pamyluoti smile.gif nemanau, kad kazkas puola buciuoti leliuka i lupas... jei pabuciuoja, tai i kaktyte, zanduka, rankyte. jokios bedos nematau tame wink.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedre.v @ 2012 12 03, 12:01)
kvailoka tema biggrin.gif
ka reiskia svetimi zmones? svetimiems/nepazystamiems neduodu vaiku. o draugai, seima, visada gali pasidziaugti ir pamyluoti smile.gif nemanau, kad kazkas puola buciuoti leliuka i lupas... jei pabuciuoja, tai i kaktyte, zanduka, rankyte. jokios bedos nematau tame wink.gif

Nepatikesi, bet yra zmoniu, kurie yprate buciuoti i lupas ir ta daro net nesavo leliukui blink.gif Man irgi labai nepatiktu jei mano vaika kas nors bandytu buciuoti i lupas. As pati saviske buciuoju tik i zandus, kaktyte, galvyte, rankytes.
Atsakyti
Na jau kai savo leliu turesiu tikrai neduosiu niekam laizyt. doh.gif Tokie zmones labai nesupratingi, juk kam tu esi atsparus nereiskia kad ir leliukas atsparus, fu unsure.gif
Atsakyti
Pamenu vaikysteje, lbai nemegdavau kai sakydavo:"duok tetai-dedei bucki" doh.gif
man jau tada tai atrode nehigieniska doh.gif ir kazkodel visus reikedavo buciuoti i lupas..kas do mada lotuliukas.gif
as savo atzalele pati tik i zandukus buciuoju. Vyrui sakiau, kad aip pat i burnyte nebuciuotu blush2.gif
Atsakyti