Įkraunama...
Įkraunama...

Žemynos pagrindinė mokykla

Ruošiuosi šį rudenį leisti dukrą į šią mokyklą. Bet neturiu apie ją jokios informacijos. Gal galetumėte padėti? Labiausiai domina atsiliepimai apie mokytojas. norisi griežtos, bet geros mokytojos.
Atsakyti
Va va, temytė- LIUKS

Ir aš savo sūnų galvoju į pirmą klasę čia leist. Taigi jau dvi mamos atsiliepimų apie šią mokyklą (ir apie būsimų pirmokų mokytojas) laukia.

Nepatingėkit, parašykit.
Ačiū

Atsakyti
sveikos,
na aš baigiau Žemynos mokyklą. tai gal ką nors gaėlėčiau prisimint iš senų gerų laikų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Paiste @ 2005 05 20, 15:14)
sveikos,
na aš baigiau Žemynos mokyklą. tai gal ką nors gaėlėčiau prisimint iš senų gerų laikų  smile.gif




Na jeigu tie seni geri laikai ne 15m. (ar daugiau) atgal, tai- galėtum ir prisimint...
...ir mums čia paporint. Kaip matai, laukiančių yra, tik pasakojančių- nelabai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip dėl šių metų - nežinau, kiek labiau teko susidurti su viena jauna mokytoja, kuri tokia nuoširdi, deda daug pastangų, bando organizuoti, bet akivaizdžiai kol kas trūksta patirties, ji nesuvaldo savo klasės (dabartinių ketvirtokų). Bet kitais metais "atsilaisvins" mūsiškė - superinė pradinukų mokytoja thumbup.gif Tad jeigu amžius "ant ribos" - pakentėkit metelius, ir turėsit idealią peadagogę. Tik va dėl vieno patarimas - tikybos geriau nesirinkti fear.gif Geriau jau etiką, o jei yra poreikis - religinį išsilavinimą įgyti kur nors "parapijoje".
Atsakyti
Planuoju ir aš savo dukrytę leist į šią mokyklą arba į Gabijos , bet Gabijoj kiek žinau kai kurie vaikai eina į antrą pamainą g.gif
Atsakyti
Pradedu galvoti, kad į šią mokyklą neis nei vienas vaikas,nes niekas ja nesidomi. Mamos, būkit geros- parašykit. Gal nežinok šių metų pradinių klasių mokytojų pavardžių? Štai jos- V.Jusienė, L. Vaškelienė, E. Grybauskaitė ir N. Kozičienė. Būtų labai malonu, jei sulaukčiau atsiliepimų. To laukia tikrai labai daug mamų... biggrin.gif
Atsakyti
Niu va Grybauskaitė šiemet išleido ketvirtokus tongue.gif Apie ją pasakiau, su kitomis neteko susidurti g.gif Pati geriausia pradinukų mokytoja yra M.Antulienė, bet jos "išleistuvės" bus tik kitąmet ax.gif
Atsakyti
Nežinau, kaip su pradinukais ir jų mokytojom.. Bet Žemynos m-kla + gimnazija išgyvena nepergeriausius laikus blush2.gif
Pamenu būdavo laikai, kai Žemyna imdavo 3 vieta Lietuvoje pagal abiturientų egzaminų įvertinimus, o dabar blush2.gif
Jei leisit į Žemyna, pasistenkit, kad po 8 tos klasės vaikas perbėgtų bent į Žemynos (Čiobiskio) gimnaziją, ten perkelti geriausi, buvę prieš padalijimą, Žemynos gimnazijos mokytojai wink.gif

Beje, pries tris metus baigiau Žemyną, bet sūnų užtikrintai leisiu į Gabiją mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leliuka: 03 birželio 2005 - 06:23
Geriausia nueiti ir su mokytojomis susipazinti biggrin.gif Arba su direktoriaus pavaduotoja, sefuojancia pradinukus pakalbeti, kuo veina mokytoja nuo kitos skiriasi. Nepasikliauciau vien kitu teveliu pasakojimais - juk zmones tokie skirtingi: vienems reikia griesto mokytojo, kitiems - svelnaus ir pan. Kiek girdejau, juk ten bus ir pazintines pamokeles pradinukams birzelio pradzioj organizuojamos? Juk kartais tau mokytoja gali patikti, o vaikui ne (cia is darzelio patirties).
Atsakyti
As kaip tik pakliuvau į tokia situaciją, kai vaikui patinka viena mokytoja, o man kita. Ir tai atsitiko kaip tik po įžanginių pamokėlių.Manau, kad vaikas dar nesuvokia, ką jis veiks mokykloje, jam atrodo, kad tai tik žaidimas.Ir per susirinkimą išgirdome apie mokytojas iš direktorės pavaduotojos tik gerus atsiliepimus, todėl nemanau, kad savo kabinete ji pasakytų, ką nors kitaip.Vienu žodžiu, šios pamokėlės man nepadėjo apsispręsti g.gif
Atsakyti
QUOTE
Ir per susirinkimą išgirdome apie mokytojas iš direktorės pavaduotojos tik gerus atsiliepimus, todėl nemanau, kad savo kabinete ji pasakytų, ką nors kitaip.


Aš tai išsamiau paprašiau direktorės pavaduotojos konkrečiai atsakyti į klausimus, pvz., kuri iš keturių mokytojų labiausiai tinka jautriam vaikui ar drausmės reikalaujančiam vaikui ir pan. Ir todėl atsakymuose išgirdau po vieną ar dvi pavardes (taip ir atsirinkau, kas man labiausiai tinka). Juk mokytojos visos gali būti geros, bet jų charakteriai ir priėjimas prie vaikų tikrai nebus tas pats 4u.gif Deja, nieko negaliu pasakyt konkrečiau apie Žemynos mokyklą, nes saviškę leisiu į Gabiją tongue.gif
Atsakyti