Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis laikraštukas

Esu paprašyta kartu su savo porinyku padaryti vestuvinį laikraštuką. Kas ten privalo būti ir išviskokia jo paskirtis. Ačiū.
Atsakyti
esu skaiciusi gana daug vadinamuju Newsletter pavyzdziu, kurie labai daznai yra daromi USA vestuvese.
Paprastai i tokius ale leidinius vienai dienai siuloma deti kokias nors idomias detales apie jaunuju susipazinima, paspirsima, ir pan. Jeigu jaunieji vyksta i medaus menesi, galima apie tai kazka parasyti.
Dar surasomi koki nors grazus ir uz sirdie griebiantys meiles zodziai. wub.gif
Siaip labai fainas dalykas, nes tikrai asmeninis, ir daznam sveciui lietuvoje dar naujoviskas, Plius sedint prie stalo yra ka aptarti apie ka pasikalbeti. Cia toms pirmoms minutems, kuomet dar ne visi "apsile" bendravimui biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Reniss @ 2005 06 08, 15:29)
Dėkui visoms mergaitėms už nuostabius pasiūlymus, jus šaunuolės AČIŪŪŪ
o SAKYKITE KUR JUS SPAUDĖTI LAIKRAŠTUKUS IR KIEK TAI KAINAVO?

Na tai jei su kompu pasidarai pati, tai galima spalvotai atsispausdinti. Jei neturit pausdintuvo tai bent jau Kaune maciau vienoj vietos A4 formato spalvoto lapo atspausdinimas 99cnt
Atsakyti
Laikraštį dariau pati.Tik jaunųjų nuotraukas nešiau ,kad nuskanuotų, nes namie to padaryti negaliu.Parašiau tekstą, kompiuteriu įdėjau visokių paveiksliukų ir vieną- jauniesiems- įrišau, kad būtų kietesniais viršeliais, o kitiems svečiams atšviečiau nespalvotus ir padalinau.Dabar ir vėl kuriu nau ją laikraštuką. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(crazyev @ 2005 05 26, 13:20)
esu skaiciusi gana daug vadinamuju Newsletter pavyzdziu, kurie labai daznai yra daromi USA vestuvese.
Paprastai i tokius ale leidinius vienai dienai siuloma deti kokias nors idomias detales apie jaunuju susipazinima, paspirsima,  ir pan. Jeigu jaunieji vyksta i medaus menesi, galima apie tai kazka parasyti.
Dar surasomi koki nors grazus ir uz sirdie griebiantys meiles zodziai. wub.gif
Siaip labai fainas dalykas, nes tikrai asmeninis, ir daznam sveciui lietuvoje dar naujoviskas,  Plius sedint prie stalo yra ka aptarti apie ka pasikalbeti.  Cia toms pirmoms minutems, kuomet dar ne visi "apsile" bendravimui  biggrin.gif  tongue.gif



Laikraščius galima duoti ir ne pradžioje.Aš per dvejas vestuves, kuriose buvau, duodavau antrąją dieną.
Pirmame laikraščio puslapyje įdėjau jaunųjų nuotraukas tarp rožių ir užrašiau, kas tokie ir datą, kada jie tuokiasi.Antrame puslapyje sugalvojau humoristinius kiekvienos poros apibūdinimus, trečiame sukūriau apie piršlį šiek tiek, koks jis buvo, ką darė ir t.t.Kituose puslapiuose buvo įvairūs juokingi skelbimai.Žodžiu, tą laikraštį galim sukurti kokį tik nori.Tereikia tik noro ir fantazijos. mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Kaip jus irisate laikrastuka-ar spirale, ar spausdinate ant didesniu lapu ir lankstote..Neisivaizduoju...
Atsakyti
QUOTE(JolePole @ 2005 06 09, 19:51)
Kaip jus irisate laikrastuka-ar spirale, ar spausdinate ant didesniu lapu ir lankstote..Neisivaizduoju...


spausdinu ant A3 ir lenkiu
Atsakyti
QUOTE(JolePole @ 2005 06 09, 18:51)
Kaip jus irisate laikrastuka-ar spirale, ar spausdinate ant didesniu lapu ir lankstote..Neisivaizduoju...

Aš spausdinu ant A4 ir poto susegu kairiam šone su tais, kur sasiuviniai būna susegti (nežinau kaip vadinas)
Atsakyti
Gal žinote kur rasti gražių su meile, vestuvėmis susijusių paveiksliukų. Kiek ieškau per google ar altavista man nuolatos meta nuotraukas. O aš noriu pieštų, juokingų ar dar kokių nors.
Turiu laikraštuką, bet noriu pakeisti, jog visiškai vienodi nebūtų.
Bet labai daug naudos, žinių pasisėmiau iš čia sklandančio laikraštuko. Man gavosi 12 lapų. Savo pridėjau minčių. Jau nebe laikraštukas, o visas žurnalas.
Tik dar sugalvoti kaip čia geriau įsegti.
Atsakyti
QUOTE(JolePole @ 2005 06 10, 14:46)
Gal žinote kur rasti gražių su meile, vestuvėmis susijusių paveiksliukų. Kiek ieškau per google ar altavista man nuolatos meta nuotraukas. O aš noriu pieštų, juokingų ar dar kokių nors.
Turiu laikraštuką, bet noriu pakeisti, jog visiškai vienodi nebūtų.
Bet labai daug naudos, žinių pasisėmiau iš čia sklandančio laikraštuko. Man gavosi 12 lapų. Savo pridėjau minčių. Jau nebe laikraštukas, o visas žurnalas.
Tik dar sugalvoti kaip čia geriau įsegti.


Google ieškok įvedusi žodžius "wedding clipart"
Atsakyti
O as nauose radau tevu vestuvini laikrasti biggrin.gif nu zinot thumbup.gif pasiskaityt tokiu bajeriuku yra,tik gaila kad rusu kalba sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sally @ 2005 06 10, 14:27)
O as nauose radau tevu vestuvini laikrasti biggrin.gif  nu zinot  thumbup.gif pasiskaityt tokiu bajeriuku yra,tik gaila kad rusu kalba sad.gif


aš ir tėvelių radu, lietuviškas, tai jaučiu kad panaudosiu ką nors
Atsakyti