Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis laikraštukas

QUOTE(inore @ 2005 06 23, 11:41)
Štai čia tas laikraštukas. Kur aš pasidariau sau, tai truputi radagavau, įdėjau keletą kitokių dalykų. ax.gif

Kodėl šitas laikraštukas man neveikia?
Niekaip neina padaryt kad veiktų.
Gal galit kas persiųst man į vaidullkaz@yahoo.com
Ačiū.
Ir dar nerandu temos apie etiketes, ten kur 2 puslapiai radau, o parašyta gale kad perkėlė kažkur, o tą uždarė. Į kur jinai perkelta?
Ačiū už pagalbą mirksiukas.gif
Atsakyti
na kadangi man labai padejo cia buves zurnaliukas, tai idedu nuoroda mano perdaryto laikrastuko 4u.gif siuskite ir naudokite smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunystė @ 2005 09 12, 17:57)
na kadangi man labai padejo cia buves zurnaliukas, tai idedu nuoroda mano perdaryto laikrastuko 4u.gif siuskite ir naudokite smile.gif


laba diena Jaunyste,

Nežinau, gal jau pati pastebėjote, bet Jūsų perdarytame laikraštuke yra šiokių tokių nesutapimų. Pavadinime jaunikis - Tomas, toliau - Tadas, o galiausiai - Šarūnas:
UŽUOJAUTA:
• Sunkią valandą, netekus laisvės, nuoširdžiausiai užjaučiame tave,Šarūnai.

Atsiprašau, už sutrukdymą, jei jau pati pastebėjote ir tas klaideles ištaisėte smile.gif
O jei ne, tai būtinai ištaisykite, juk tie jaunikiai paprastai būna jautrios sielos, gali ir įsižeisti smile.gif

Sėkmės.
Atsakyti
Velnias, maniau, kad į tiesioginį jaunystei siunčiu, o čia į bendrą forumą išmetė doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Patalpinu dar vieną VESTUViNĮ LAIKRAŠTUKĄ , už kurį didelis ačiū SNIEGELIUI thumbup.gif
Atsakyti
a
QUOTE(Girl from Ipanema @ 2005 09 14, 20:24)
laba diena Jaunyste,

Nežinau, gal jau pati pastebėjote, bet Jūsų perdarytame laikraštuke yra šiokių tokių nesutapimų. Pavadinime jaunikis - Tomas, toliau - Tadas, o galiausiai - Šarūnas:
UŽUOJAUTA:
• Sunkią valandą, netekus laisvės, nuoširdžiausiai užjaučiame tave,Šarūnai.

Atsiprašau, už sutrukdymą, jei jau pati pastebėjote ir tas klaideles ištaisėte smile.gif
O jei ne, tai būtinai ištaisykite, juk tie jaunikiai paprastai būna jautrios sielos, gali ir įsižeisti smile.gif

Sėkmės.

aciu, uz pastebejimus 4u.gif bet cia as pakeiciau vardus tik tam, kd ideti i interneta mirksiukas.gif tikram variante kiti vardai ir viskas vietoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bella @ 2005 09 14, 23:40)
Patalpinu dar vieną VESTUViNĮ LAIKRAŠTUKĄ , už kurį didelis ačiū SNIEGELIUI thumbup.gif

Aciu 4u.gif Tik nelabai supratau kodel 2 puslapis tuscias g.gif ax.gif
Atsakyti
sveikutės smile.gif pastebejau, kad jūs čia labai šaunios, ir idėja apie laikraštuką tiesiog geniali thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif , nors kažkada esu mačius, bet beskaitydama pagalvojau, kad tai būtų visai nebloga dovanėlė vyresniajai sesutei, kuri ketina kitąmet susipančioti su savuoju ax.gif o juo anksčiau apie tai pradėsi planuoti, manau, bus galima vis genialiau ir genialiau šventę suorganizuoti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Devita @ 2005 09 15, 08:21)
Aciu 4u.gif  Tik nelabai supratau kodel 2 puslapis tuscias g.gif  ax.gif


Sveikos smile.gif Laikraštyje, kurį patalpino bella, antras puslapis tuščias, nes ten buvo sudėtos jaunųjų nuotraukos nuo gimimo iki jų vestuvių. Ištrynus puslapis liko tuščias biggrin.gif Ten galite patalpinti ką tik norite.... smile.gif
Atsakyti
nu va ir man atsiunte ta laikrastuka...tai tik dbar ir supratau kas tai per reikalas...ji galima butu pavadinti ir pirslio testamentu...anksciau atsimenu pirsliai tokius antra diena vyniodavo ir skaitydavo pries ju karima.
na tikriausiai tokio nedarysiu wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(katyteee @ 2005 11 16, 19:17)
nu va ir man atsiunte ta laikrastuka...tai tik dbar ir supratau kas tai per reikalas...ji galima butu pavadinti ir pirslio testamentu...anksciau atsimenu pirsliai tokius antra diena vyniodavo ir skaitydavo pries ju karima.
na tikriausiai tokio nedarysiu  wacko.gif



Ne , laikraštukas ne tas pats kas piršlio testamentas.Ir tai tikrai nepanašu į tai, kaip rašei" vyniodavo ir skaitydavo prieš kamerą".Laikraštukas nėra ilgas ir jo nereikia nei išvynioti, nei suvynioti ar skaityti prieš korimą.Jį gali skaityti bet kada.Dažniausiai duodamas antrą dieną. Jei vestuvės vieną dieną, tai duodama po dvylikos .
Atsakyti
QUOTE(Nersim @ 2005 11 16, 18:49)
Ne , laikraštukas  ne  tas  pats  kas piršlio  testamentas.Ir tai tikrai  nepanašu  į  tai, kaip  rašei" vyniodavo  ir  skaitydavo  prieš  kamerą".Laikraštukas  nėra  ilgas ir  jo  nereikia  nei  išvynioti, nei  suvynioti  ar  skaityti  prieš  korimą.Jį  gali  skaityti  bet  kada.Dažniausiai  duodamas  antrą  dieną.  Jei  vestuvės  vieną  dieną, tai  duodama  po dvylikos  .



na kiek atsiunte tai tie laikrastukai brnt jau 3-5 lapu...tai kur neilgas???
na o ta laikrastuka isdalina kiekvienam sveciui ar siaip pirslys skaito?
Atsakyti