Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis laikraštukas

Sveikutes.. na ir susiduriau su to laikrastuko problemele... pameciau savo uzrasus kur buvau uzsirasius kaip is abieju pusu padaryti laikrastuka.. gal jus, mamytes, padeti man galetumet? uzstrigo tai nezinau kaip.. net nervas ima verysad.gif g.gif
Atsakyti
Jeigu kam įdomu tai vestuvių laikrastuką rusų kalba galit pažiūrėti čia
Šiame puslapyje paspaudus ant nuotraukos ji padides ir aiškiai matysis tekstas.

user posted image
Atsakyti
Sveikute,
Vienas is paprasciausiu budu tiesiog spausdinti ant abieju lapo pusiu ir tiek... Viena lapa atspausdini, apverti ir spausdini ant kitos lapo puses.
O gal ne taip klausima supratau? g.gif

QUOTE(justy256 @ 2009 07 27, 23:29)
Sveikutes.. na ir susiduriau su to laikrastuko problemele... pameciau savo uzrasus kur buvau uzsirasius kaip is abieju pusu padaryti laikrastuka.. gal jus, mamytes, padeti man galetumet? uzstrigo tai nezinau kaip.. net nervas ima  verysad.gif  g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akytesss: 06 rugpjūčio 2009 - 10:16
QUOTE(Akytesss @ 2009 08 06, 11:14)
Sveikute,
Vienas is paprasciausiu budu tiesiog spausdinti ant abieju lapo pusiu ir tiek... Viena lapa atspausdini, apverti ir spausdini ant kitos lapo puses.
O gal ne taip klausima supratau? g.gif

gerai supratai
Atsakyti
QUOTE(Katkiene @ 2009 07 23, 22:40)
Labas vakaras,
gal kas galit rekomenduoti man kur pigiai ir kokybiškai atspausdinti laikraštuka.

spaustuvese,kanceliarinese,copy1 parduotuvese. mirksiukas.gif
Atsakyti
o as pasidariau pati laikrastuka, tai bus lyg savotiska dovana sveciams. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Kazkada cia dar semiausi ideju savo vestuviu laikrastukui, gavosi neblogai bigsmile.gif Dabar auginame dukryte, arteja jos pirmasis gimtadienis, gal kas galite ideti vaiku gimtadienio laikrastuku maketu? bigsmile.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
LABUTIS, gal kas nors daretes pacios vestuvini laikrastuka? smile.gif noriu darytis pati, turiu daug ideju ir minciu, 4u.gif tiesiog truksta kokio pavyzduko.... g.gif gal kas galetu atsiusti jei daresi i skype arba gmaila? blush2.gif skypas gitaniukas_87 o gmailas gitaniukas6@gmail.com smile.gif buciau labai dekinga smile.gif
Atsakyti
gitaniukas_87, šioje nuorodoje šaunus vestuvių laikraščio pvz...
http://www.scribd.co...uviu-Laikrastis
Atsakyti
Štai dar vienas laikraštukas:
user posted image
user posted image
user posted image

Dideles foto, kuriose matosi tekstas rasit čia
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Labai noreciau paprasyti kad kasnors atsiustumete laikrastuko pavyzdy smile.gif buciau begalo dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gutėja @ 2009 09 23, 13:35)
Sveikutes  smile.gif  Labai noreciau paprasyti kad kasnors atsiustumete laikrastuko pavyzdy smile.gif buciau begalo dekinga smile.gif

tai paziurek cia. Yra gal 10 laikrastuku. Tikrai rasi pakankamai ideju ir tekstu.
Atsakyti