Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmos dienos namie: kaip tvarkotės?

QUOTE(mindaiva @ 2010 01 20, 14:35)
mums taip seniai viskas buvo, jau pasiilgau  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Tai pagalvokita apie broliuka arba sesyte savo mazajai hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2010 01 18, 11:51)
vaikai verkia ne tik del pilveliu ir ne tik is alkio... nebutina visko nurasyti sitoms dviems priezastims.



tikrai pritariu, pas mamas ir kito paaiskinimo nerasi kaip tik oi pilveli raizo, o vaikas verkia dar del daug priezasciu, tai pirmiausia reikia ismokt skirt verksma mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Esha @ 2010 01 20, 16:22)
Tai pagalvokita apie broliuka arba sesyte savo mazajai  hihihi.gif



juokis juokis, po metų pati tą patį sakysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 01 18, 11:22)
Del miegojimo, tai as vaiko nevartau, bet viena karta kai miega guldau ant vieno sono, kitakart ant kito, tai nemiega, jis pastoviai ant to pacio. Ir galvyte nenuguleta tongue.gif



o jei ilgai miega, taip ir paliekat miegot 3val vis ant to pacio sono? doh.gif tokiu maziuku raumenukai pavargsta ir vartyt juos kas 1.5val reikia.
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 01 20, 18:54)
o jei ilgai miega, taip ir paliekat miegot 3val vis ant to pacio sono?  doh.gif tokiu maziuku raumenukai pavargsta ir vartyt juos kas 1.5val reikia.


o jus nakti keliates kas 1,5h vaika vartyt? g.gif
maniskis pasimuisto uztektinai, kad nepaskaustu sonai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2010 01 20, 20:34)
o jus nakti keliates kas 1,5h vaika vartyt?  g.gif
maniskis pasimuisto uztektinai, kad nepaskaustu sonai tongue.gif


nakti ant nugarytes, ji maziau pavargsta nei soniukai mirksiukas.gif
Atsakyti
man toks klausimas - o ka jus veikiate su savo maziukais namuose? kurie dar nesedi pvz.? Ar vezimely laikote ar lovytej ar daug ant ranku, o gal kokiose supynese ar vibrokedutej? Na ka jus veikiate namie, ar pabuna jusu maziukai vieni?

Beje, kaip sauskelnes? As Huggies naudoju, tai siaubas, mano vaikas daug kakoja, skystai gana, tai daznai prateka, jau kitaip ir uzdet neimanoma, kad nebengtu kakas, gal cia Huggiu beda tokia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 01 21, 11:31)
man toks klausimas - o ka jus veikiate su savo maziukais namuose? kurie dar nesedi pvz.? Ar vezimely laikote ar lovytej ar daug ant ranku, o gal kokiose supynese ar vibrokedutej? Na ka jus veikiate namie, ar pabuna jusu maziukai vieni?

Beje, kaip sauskelnes? As Huggies naudoju, tai siaubas, mano vaikas daug kakoja, skystai gana, tai daznai prateka, jau kitaip ir uzdet neimanoma, kad nebengtu kakas, gal cia Huggiu beda tokia?  g.gif


Mums menuo, tai dar pakankamai daug laiko miegam ir valgom, bet ji budrauja, tai ir ant ranku panesiojam, pasnekinam, kartais tiesiog guli, jei ramus. Vakar nusipirkom supynes, tai dabar ir i supynes kartais desim. Kol kas ne tiek daug veiklos biggrin.gif

Naudojam ir Huggies ir Pampers, ir kt., bet kiaurai neprasisunkia, tik buvo momentas kad "nemokejom" uzdeti, tai pro sona pravarydavo doh.gif Dabar neturim tokiu problemu. Gal jau jums dydi reiketu pasikeisti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 01 21, 12:31)
man toks klausimas - o ka jus veikiate su savo maziukais namuose? kurie dar nesedi pvz.? Ar vezimely laikote ar lovytej ar daug ant ranku, o gal kokiose supynese ar vibrokedutej? Na ka jus veikiate namie, ar pabuna jusu maziukai vieni?

Beje, kaip sauskelnes? As Huggies naudoju, tai siaubas, mano vaikas daug kakoja, skystai gana, tai daznai prateka, jau kitaip ir uzdet neimanoma, kad nebengtu kakas, gal cia Huggiu beda tokia?  g.gif



dėl veikimo namie - tai kai nemiega kartu vaikščiojom visur - būdavo ant rankų - ir tikrai bobučių pasakos, kad "pripras" , daug nešiojom - ir dabar jau pati vaikšto, nereikėjo jai ir tų rankų,kai paaugo. turėjom supynes, ten būdavo, lovytėj gulėdavo, ten karuselė ją domino, žaisliukų duodavom į rankytę barškučių, ant lovos šalia, kai patys sėdėdavom ji gulėdavo. Supynėse ar kėdutėj ilgai nepalaikysi. o kai jau buvo 2 mėn - turėjom lavinimo kilimėlį - ten gulėdavo, kai paaugo patiko labai, bet mes kažkur netoliese turėjom būti smile.gif
dėl sauskelnių, man asmeniškai huggiesai atrodo pamažinti, nes ir pro šoną eidavo, o dėdavom tą patį dydį pampersų - pats tas buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 01 21, 11:31)
Beje, kaip sauskelnes? As Huggies naudoju, tai siaubas, mano vaikas daug kakoja, skystai gana, tai daznai prateka, jau kitaip ir uzdet neimanoma, kad nebengtu kakas, gal cia Huggiu beda tokia?  g.gif



Siaubas, siaubas su tais Huggiesais..... doh.gif Pradzioje, kol mazius mazai atlikdavo reikaliuku-buvo puiku.... ax.gif Bet veliau, kaip paaugom.... "Spaudimas" lotuliukas.gif padidejo, tai visada po nakties slapi, slapi budavom..... kartais ir diena pro sonus "pravarydavo" doh.gif
Pakeitem i kitus-tokiu bedu senai beturejom thumbup.gif

As galvoju, kad ju cia beda-mazi ir ploni krasteliai (juosteles), kodel su kitais jokiu bedu nera? g.gif
Atsakyti
man tai Huggesai pro sonus reciau, bet pro nugara doh.gif nzn kaip taip, na krauna mano vaikas neblogai, tai manau gal per daug? bet keiciam gi reguliariai.. matyt teks keist i pamperius, nes nusibodo sukakoti rubeliai.
Atsakyti
QUOTE(Tikaram @ 2010 01 21, 17:22)
man tai Huggesai pro sonus reciau, bet pro nugara  doh.gif  nzn kaip taip, na krauna mano vaikas neblogai, tai manau gal per daug? bet keiciam gi reguliariai.. matyt teks keist i pamperius, nes nusibodo sukakoti rubeliai.



taip "išlipdavo" ir mums pro nugarą doh.gif , dėl to į pampersus ir keitėm, beje, grįžtant prie užsiėmimo su vaiku - tai aš ją dar masažuodavau, darydavom dieną mankšteles įvairias, tai laikas greit pralėkdavo, o ir užmigdavo gerai po tokių užsiėmimų thumbup.gif
Atsakyti