Įkraunama...
Įkraunama...

Žemas vaiko ūgis

O aciu uz nuoroda, labai idomu paskaityti.

Lazdele, o ten tik Kaune aglima registuotis? nes nurodytas Kauno tel.


Sekmes tyrimuose!
Atsakyti
As kai paskambinau, tai klause kur noreciau: Vilniuj ar Kaune? Mes Kaune gyvename, tai pamaniau, kad Kaune geriau butu. Bet kaip suprantu ir Vilniuj galima. Be to, ten juk ir mobilus, ne tik vietinis telefonas duotas..
Atsakyti
mūsų atsakymai-kraujo-mažakraujystė verysad.gif nors jaučiasi gerai-eisim pas hematologą.
kakų-bifoval liepė gert-pas gastro siunčia-pasakis kas kaip.ti va,tyrimai nekokie verysad.gif gal dėl to ir neauga mano pupa,bus kt,sav.matyt kai apeisim tuos dktarus
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2008 06 26, 11:27)
mūsų atsakymai-kraujo-mažakraujystė verysad.gif nors jaučiasi gerai-eisim pas hematologą.
kakų-bifoval liepė gert-pas gastro siunčia-pasakis kas kaip.ti va,tyrimai nekokie verysad.gif gal dėl to ir neauga mano pupa,bus kt,sav.matyt kai apeisim tuos dktarus


O kas ten su krauju? Tik hemoglobinas zemas (beje, kiek?) ar ir visokie hematokritai ir t.t. sumazeje? Bifoval tai galite pagerti - gerosios zarnyno bakterijos smile.gif Blogiau nebus biggrin.gif
Atsakyti
Na, bent jau zinote, kad ne hormonai kalti.. O mazakraujyste juk isgydoma! Be to juk ugis ir svoris atitinka pagal amziu. Atliksit likusius tyrimus, issiaiskinsit tiksliai kas ir kaip ir viskas bus gerai smile.gif
Mes keliaujame rytoj pas endokrinologa! Ruosiuos moraliskai del kraujo emimo g.gif
Atsakyti
Nu lazdele, ka gi man tuomet sakyt? lotuliukas.gif Mano princas 75 cm buvo metuku kai kiti 85. lotuliukas.gif Normalus vaikas. Na ne akseleratas, kaip dauguma dabar ir tiek. biggrin.gif
Atsakyti
Nanuk, gerai, kad viskas gerai:) Kiek taviskiam metu jau? As prisiskaiciau straipsniu visokiu ir neramu del to ugio, nieko neprarasiu pasikonsultavus juk smile.gif O be to, jei butu mergaite, ko gero kitaip ziureciau, bet berniukas juk nores buti ne zemiausias!
Mes jau po tyrimu. Tiesa sakant, net nustebau pati, kad be jokiu dramu apsiejom:) Aisku sypsenos veide nebuvo, bet ir neverke, saunuolis smile.gif Aisku atsakymai bus tik liepos vidury, teks luktelt..
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2008 06 26, 17:24)
Nu lazdele, ka gi man tuomet sakyt?  lotuliukas.gif  Mano princas 75 cm buvo metuku kai kiti 85.  lotuliukas.gif  Normalus vaikas. Na ne akseleratas, kaip dauguma dabar ir tiek.  biggrin.gif


Maniskis irgi metu buvo 75 (tiesa, jis gime 45 smile.gif) Tai visai normalu smile.gif

Beje, delfyje neseniai buvo straipsnis apie ugi http://www.delfi.lt/...php?id=17502760

Atsakyti
QUOTE(Rodinka @ 2008 06 26, 14:09)
O kas ten su krauju? Tik hemoglobinas zemas (beje, kiek?) ar ir visokie hematokritai ir t.t. sumazeje? Bifoval tai galite pagerti - gerosios zarnyno bakterijos smile.gif Blogiau nebus biggrin.gif

sakė kad hemaglobinas 106.eisim antrad.pas hamatologę-tiksliau pasakis.ir vaistukų sakė ji paskirs.kolkas nieko negeriam,tik bakterijas.parašysiu kaip mums sekasi.
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2008 06 29, 14:02)
sakė kad hemaglobinas 106.eisim antrad.pas hamatologę-tiksliau pasakis.ir vaistukų sakė ji paskirs.kolkas nieko negeriam,tik bakterijas.parašysiu kaip mums sekasi.


Nu kad cia pas jus visai netragiska, as jau maniau, kokie 80 smile.gif Vaikams nuo metu iki penkiu hemoglobino normos - 110-140. Taip kad 106 dar visai ok, nepergyvenk ypac wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodinka @ 2008 06 30, 10:40)
Nu kad cia pas jus visai netragiska, as jau maniau, kokie 80 smile.gif Vaikams nuo metu iki penkiu hemoglobino normos - 110-140. Taip kad 106 dar visai ok, nepergyvenk ypac wink.gif

friends.gif ačiū už paguoda.nes man visai verysad.gif cry.gif tokia ji pas mane mažutė,smulkutė.eisim ryt ir poryt pas daktarus -matysim ką pasakis.bet kraujo atsakymą sakė tik kad mažakraujystė.apie kitką nesakė g.gif gal daugiau gerai.dar ir raumenukų tonusas pas manają žemas-o mankštinasi tik kai aš ,mankštinu-svetimų nesileidžia verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(adriu @ 2008 06 30, 13:53)
friends.gif ačiū už paguoda.nes man visai verysad.gif  cry.gif tokia ji pas mane mažutė,smulkutė.eisim ryt ir poryt pas daktarus -matysim ką pasakis.bet kraujo atsakymą sakė tik kad mažakraujystė.apie kitką nesakė g.gif gal daugiau gerai.dar ir raumenukų tonusas pas manają žemas-o mankštinasi tik kai aš ,mankštinu-svetimų nesileidžia verysad.gif


Nanuk, rasei, kad bovote pas endokrinologa. Ar jie dare augimo hormono tyrima?

Papildyta:
QUOTE(lazdele @ 2008 06 30, 15:42)
Nanuk, rasei, kad bovote pas endokrinologa. Ar jie dare augimo hormono tyrima?


Labai atsiprasau, kreipiausi i adriu smile.gif
Atsakyti