Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

Mano mamai 49m o ji man sako , kad yra neščia ! unsure.gif manau ji tam per sena. Help. Ką jai sakyti?
Atsakyti
tu turi savo nuomone, taip vaika tokiam amziuje isnesioti sunku, amziaus skirtumas irgi bus didelis, bet tai tavo mamos pasirinkimas nesioti ta kudiki ir jos dziaugsmas. pasidziauk drauge ir padek, jei reikes pagalbos. pagalvok, jei tavo mamai butu pasake, kad pvz. ji per jauna gimdyti tave? Ir ji butu negimdziusi?
manau, akd tavo mama pati suvokia, kokioje amziaus "kategorijoje" yra ir netgi gal jai buvo sunku tau paakyti, kad taip nutiko, bet juk galima tiesiog priimti, akd yra tokia situacija ir ja reikia priimti, kuo garziau.
Ar amziaus kriterijus, tau vienintelis nepasitenkinima keliantis dalykas sioje situacijoje? Gal yra kiek pavydo, kad demesio maziau tau, kad bus jaunesnis, kuriam teks kitokia gyvenimo kokybe?
pabandyk sau issiaiskinti, kodel taip reaguoji i sia zinia
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:21)
Mano mamai 49m o ji man sako , kad yra neščia !  unsure.gif  manau ji tam per sena. Help. Ką jai sakyti?

Cool, turesi broliuka ar sesute. O kaip tau atrodo 40 metu tureti antra vaika ar per sena? biggrin.gif
Atsakyti
as irgi nebuciau tokia kategoriska, o jeigu tu budama 14 m. pastotum ir ji tau sakytu, kad tu per jauna???
Atsakyti
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:21)
Mano mamai 49m o ji man sako , kad yra neščia !  unsure.gif  manau ji tam per sena. Help. Ką jai sakyti?

Na .... ji turetu zinoti kad tokiame amziuje jai paciai nerekomenduotina gimdyti o ir vaikeliui ne viskas gerai gali buti.Tiesiog Ji manau zino ka daro ir sekmes jai .

Aisku sveikatos jai tas neprides tikrai o ir komplikaciju nemazai gali buti ..zodziu siuo atveju daugiau - nei +laukia ,bet viskas imanoma ir viskas gali baigtis gerai abiems wub.gif wub.gif To ir linkiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:36)
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.


tikrai nesuprantu kaip nestumas gali buti geda, net ir tokiame amziuje schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:36)
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.

blink.gif blink.gif na cia jau tavo kompleksas bus .tik manau labiau reiketu palaikymo patarimu jai nei stresu ir itampos mirksiukas.gif

o del gedos?? kodel geda??? Juk tai tavo mama ir ji nieko gedingo nepadare blink.gif
greiciau jai gali buti geda uz tave blush2.gif 4u.gif del tokio mastymo mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:45)
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.


cia spresti ne tau, o mamai, ir kaip ji nuspres, taip ir bus. bet pagalvok, kaip tu pati jaustumeis, jei tavo brolis ar sesuo tavo mamai butu pasakes, kad taves gimdyt neverta??? beje, o kiek tau paciai metu?
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:45)
Kaip jai paaiškinti jog gimdyti neverta? Ji neturi nei pinigų kitiems vaikams ir amžius jau toks. Be to pati nežino ar verta. Padėkit.

kiek vaiku is viso yra??? g.gif ir kiek tau metu?/ g.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 16 birželio 2008 - 19:48
Tai, kad tavo mama pastojo, reiskia, kad ji yra vaisinga moteris ir tai normalu. Kodel geda? kad toks amzius? Tavo gedinimasis nieko nepakeis. beje, ji tokiu paciu budu ir taves susilauke, jei tavo tevu geri santykiai, kokia cia geda? Dauguma tokiam amziuje yra vienisos moterys, ar issikyre? didziuokis savo mama - nestumas yra gyvybes dovana, o ne geda ir aptikek manimi, as pati gedyjausi , kad stora, nescia, akd visi mato, jog as nerangi, bet kai netekau vaiko, labai pasikeite nuomone. tai didele dovana zmogui duoti gyvybe. tavo mam tuo dziaugiasi, pasidziauk su ja ir kai tu lauksiesi suvoksi, kas tai yra, kol kas jei tau sunku, pasikalbek su mama (jei jusu santykiai artimi) kad tau del jos neramu, kaip minejau, kad neramu del amziaus skirtumo tarp taves ir busmo kudikui, del seimos situacijos isklausyk, kaip mama jauciasi? gal tavo amziuje tai sunku padaryti, nes ta "geda" verda tavo galvoje, bet pabandyti pasikalbeti visada galima, ir manau, kad tai tave labai gali suartinti su mama..o mama yra dovana, kuri ne visada bus su tavimi, delto naudokis proga, kad tavo tevai yra salia, kad bus dar vienas zmogutis ir pasaulyje tu turesi dar vienu zmogumi daugiau, i kuri galesi atsiremti kai dziugu ar kai sunku
Atsakyti