Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumas brandžiame amžiuje (40+)

QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:36)
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.

Čia tik paauglystė, kai gėdiniesi savo tėvų smile.gif Kažkada ir man už manuosius gėda buvo, bet tu dar jauna/jaunas ir nuomonė pasikeis smile.gif Tavo mama yra subrendusi moteris ir spręsti tik jai ką daryti smile.gif Sėkmės ir linkiu, kad nustotum gėdytis artimiausio tau žmogaus smile.gif
Atsakyti
labai smalsu kuo si istorija baigesi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dryžuota @ 2008 09 11, 09:29)
labai smalsu kuo si istorija baigesi  g.gif

Niekuo, nes istorija, galiu garantuoti, eilinį kartą sukurpta. Nenustebčiau, jei kokios mažvaikės.
Atsakyti
na jei si istorija yra tikra.tai linkiu siai ,mamytei dideles sekmes 4u.gif
Atsakyti
Pritariu vacation1.gif
Atsakyti
QUOTE(ramunyte:)) @ 2008 09 07, 18:40)
Man 35 eri ir tai pagalvoju apie tai ar ne per sena, o cia tiek - 50!


Nuoširdžiai užjaučiu, kai tokie pagalvojimai kyla blink.gif Man 36-eri, bet aš jaučiuosi pakankamai jauna, graži ir sveika. ax.gif
Atsakyti
niu nezinau, nezinau doh.gif pritariu, kad mazvaike dar ta dukra, jei taip mamos gedijasi g.gif
Atsakyti
Prieš beveik mėnesį aš sužinojau, kad mano mama(44m.) nestuke.gif Džiaugiuosi tiek dėl jos, tiek dėl būsimo šeimos nario smile.gif
Manyčiau, kad tokioje situacijoje yra svarbus glaudus ryšys tarp artimųjų, jų palaikymas ir pagalba. Gėdintis, nepatogiai jaustis prieš kitus paprasčiausiai nėra dėl ko. Juk žinom kaip atsiranda vaikai smile.gif O aplinkinių nuomonė, ar net jų nusistatymas prieš brandaus amžiaus moters nėštumą, neturėtų būti viršesnė nei pačios nėščiosios.
Norėčiau palinkėti pasitikėjimo savimi, savo jėgomis ir stiprybės visoms čia esančioms brandaus amžiaus moterims, kurios svarsto galimybę turėti mažylį, bet dar nesirįžta jos įgyvendinti.
Gyvenimas mums duotas be jokių apribojimų, nustatymų. Mes jį turime pilnai užpildyti, išgyventi. Ir tik nuo mūsų priklauso kaip mes jį užpildysime, išgyvensime. Ne gyvenimas, bet mes susikuriame sau nuostatas, ribas ir jose save įkaliname, arba dar blogiau, mes gyvename pagal kitų sukurtas nuostatas.
Gyvenkite taip kaip jūs norite, o ne taip, kaip kiti galbūt jus norėtų matyti gyvenančias mirksiukas.gif
Papildyta:
Galbūt reiktų pakeisti temos pavadinimą, nes dabartinis pavadinimas "nėščia, bet sena" manyčiau kad yra netinkamas g.gif " Nėštumas brandžiame amžiuje (40-)" puikiai tiktų smile.gif
Atsakyti
Laba. smile.gif
Mano mama (41 neužilgo sueis), prieš savaitę pagimdė sūnų. wub.gif
Mažylis sveikas, mama laiminga, ko gi daugiau reikia. wub.gif
Atsakyti
Na bet ir dukrytes mastymas doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Matakirote @ 2008 06 16, 20:36)
Kaip jūs nesuprantat, kad man gėda bus už ją.

kaip galima taip sakyti?! aisku jos amzius jau ne 20metu, bet tu turi ja didziuotis, juk db tiek moteru(merginu) jaunu turi problemu del pastojimo, o tavo mamyte tokiam graziam amziuje pastojo ir tures vaikeli 4u.gif mano mamai db 45, bus 46 ir jei ji pastotu as ja didziuciausi thumbup.gif aisku butu truputi keista, kad mano brolis asba sesute butu truputi jaunesni uz mano pacios sunu, bet manau, kad tai butu saunu thumbup.gif nebuk tokia kategoriska, pasidziuag uz mama, juk nuostabu kai po sirdimi nesioji nauja gyvybe ir nesvarbu kiek tau metu jei vaikelis yra laukiamas 4u.gif
Atsakyti
Man atrodo temos autorei 'gėda' dėl to, kad paaikškėjo, jog tėvai vis dar mylisi! biggrin.gif

Na prisideda ir pavydas. Nes panašu, kad apie mamą ir jos sveikatą čia rūpinamasi mažiausiai.

Esu girdėjus atvejį kai aštuoniolikmetis sūnus sužinojęs kad tėvai laukiasi kūdikio, pareiškė, kad jie jam ne tėvai, trenkė durim ir išėjo. Paskui grįžo, žinoma, na bet būna, kad smegenėlės paaugliams suminkštėja tokias naujienas sužinojus.
Atsakyti