Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjos

smile.gif+2008 06 18, 15:57-->
QUOTE(Ramunytė kaip gėlytė smile.gif @ 2008 06 18, 15:57)
Va cia mano miltonija  smile.gif

gerai atrodo thumbup.gif
o va kokia as nabage parsitempiau doh.gif
http://public.fotki....djos/miltonija/
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 18, 17:06)
gerai atrodo thumbup.gif
o va kokia as nabage parsitempiau doh.gif
http://public.fotki....djos/miltonija/



na dabar turesi grazaus vargelio su gaivinimu jos unsure.gif
Atsakyti
Atsižveldama į jūsų pastabas persodinau savo phenelopsį iš stiklinio indo į plastmasinį sus skylutėmis. ir tada įdėjau į tą vazelę.

štai taip.

user posted image

Iš arčiau
user posted image

Ir neatsilaikius šiandien maximoj nusipirkau antąjį phenelopsį (už 25 Lt.)

Štai jisai gražuoliukas

user posted image

user posted image


Dabar turiu klausimą - ar tokioje būklėje jį persodinėti (jau turiu didesnį plastmasinį indelį) ar palikti, kol peržydės ?

Šaknys atrodo taip

user posted image

labai prašau žinovių patarimo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 18 birželio 2008 - 17:41
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 18, 18:39)
Atsižveldama į jūsų pastabas persodinau savo phenelopsį iš stiklinio indo į plastmasinį sus skylutėmis. ir tada įdėjau į tą vazelę.
plastmasinį indelį) ar palikti, kol peržydės ?



Na gerai. kad persodinai pirma orche ir graziai apgyvendinai ja thumbup.gif, o ta kur siandien pirkai tai saknynas neblogas gal geriau palauk kol perzydes, nors vienoje vietoje matosi lykg ir puvinio zidinys g.gif
Atsakyti
SVEIKOS GREITUOLYTĖS biggrin.gif
[quote=Ramunytė kaip gėlytė smile.gif,2008 06 17, 14:16]
[quote=Salza,2008 06 17, 12:55]
Sestadieni turguj pamaciau, kad orches pardavineja. Sake, kad ji pati jas daugina, bet kiek zinau, tai ji viska perpardavineja nieko neaugina. Tai ji man sako : "ir isvis, norint, kad orchidejos graziai augtu, pasoviai zydetu reikia jas visada laikyt vandeny... Jom labai patinka dregme. Galima 1,2 dienas sausai,bet siaip jas reikia pastoviai laikyt vandeny..." doh.gif
[/quote]
blink.gif nu ką galiu pasakyt, versli moteris ir tiek parduoda lavonus, po poros sav. gėlytė laidojama, o pas tą bobą vėl eina kitos gėlytės nusipirkt. beveik galiu lažintis, jog pirkėjai pasiskundus, ji atrėžia jog ponia ne taip gėlę prižiūrėjo...
bash.gif
[quote=Ramunytė kaip gėlytė smile.gif,2008 06 17, 16:10]
Va cia mano dziaugsmelis su su daaaug nauju saknyciu smile.gif
[/quote]
vai vai vai koks grožis wub.gif

[quote=lucky,2008 06 17, 16:11]
Tik nepalik ant sauletos palanges ir vaziuor ilsetis.Gi ne 8 men isvaziuoji biggrin.gif .O ir siaip laistom praKTISKAI KARTA du i savaite, tai pats tas mirksiukas.gif
[/quote]
dar gali pastatyt į padėklą su drėgnu drenažu mirksiukas.gif

[quote=merga,2008 06 17, 18:06]
Nu bliamba,panos,jus duodat:-o,jau 5puslapis.O mano kompas uzsiverte.Mire motinine plokste:'(.tai rasau telefono pagalba
[/quote]
blink.gif užjaučiu

[quote=Mazoji_s,2008 06 17, 18:29]
mano svajonėse wub.gif
1. user posted image user posted image
[/quote]
tokios spalvos mano paskutinė gėlytė, tik be baltų taškučių blush2.gif

[quote=Taniushka,2008 06 17, 23:24]
pirma kai karta dariau jau po savaites pradejo matytis kad sustorejo ziedu koteliai bet po to pagelto ir nukrito, o antra karta tai irgi mazdaug po savaites jau buvo matyti kad sustorejo, bet auga toliau cool.gif
nieko tikriausia, nes labai ten daug ko reikia kad seklos pradetu augti, viena karta gausiu tas seklas ir daugiau nereikia biggrin.gif
[/quote]
nu bliamba, juk gamtoj jos puikiausiai ir užsisėja ir kt. dauginasi, bile ti gauna to savo simbiozinio grybo. unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 18, 11:09)
o ka tas keikiboost daro ir kaip jis naudojamas?  g.gif

kazkoks tepaliukas kuri patepus ant narelio, is jo isauga keikiukas smile.gif va taip ir dauginasi biggrin.gif Siaip apie ji kazkada snekejo RS
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2008 06 18, 18:00)
na dabar turesi grazaus vargelio su gaivinimu jos  unsure.gif

greiciau as ja nugalabysiu nei atgaivinsiu doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Lietuva @ 2008 06 18, 18:39)

na saknys tai tikrai neblogos, bet puvinuko yra prasideje, gal pasalink tu ta puvini g.gif nes ta zaraza greit plinta, o poto tenka guldyt i reanimatoriu arba isvis atsisveikint su gelyte verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 06 18, 23:10)
greiciau as ja nugalabysiu nei atgaivinsiu doh.gif  biggrin.gif

QUOTE(Lietuva @ 2008 06 18, 18:39)

na saknys tai tikrai neblogos, bet puvinuko yra prasideje, gal pasalink tu ta puvini g.gif nes ta zaraza greit plinta, o poto tenka guldyt i reanimatoriu arba isvis atsisveikint su gelyte verysad.gif



kad aš nežinau kaip tas puvinukas atrodo? Kuri čia tokia šaknelė papuvus? Ar ta, kur taip pagelsvėjus (o ne žalia) ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 18 birželio 2008 - 21:14
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 18, 22:13)
kad aš nežinau kaip tas puvinukas atrodo? Kuri čia tokia šaknelė papuvus? Ar ta, kur taip pagelsvėjus (o ne žalia) ???

Va cia puvinukas
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerincioji: 18 birželio 2008 - 21:19
QUOTE(Kerincioji @ 2008 06 18, 23:19)
Va cia puvinukas
user posted image



taip ir pamaniau - ačiū labai jums smile.gif Rytoj užsiimsiu tuo reiklaiuku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 18, 22:13)
kad aš nežinau kaip tas puvinukas atrodo? Kuri čia tokia šaknelė papuvus? Ar ta, kur taip pagelsvėjus (o ne žalia) ???

va cia kur apibraukta mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
kerincioji buvo greitesne biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 18 birželio 2008 - 21:29
QUOTE(Lietuva @ 2008 06 18, 22:21)
taip ir pamaniau - ačiū labai jums  smile.gif Rytoj užsiimsiu tuo reiklaiuku  ax.gif

tik atsimink,kad po saknu apkarpymo, maziausiai savaite negalima laistyti. Nes kitaip momentaliai vel jo sulauksi mirksiukas.gif orines saknis gali papurskalioti retkarciais 4u.gif
Atsakyti