Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai:l/d "Pasaka"

Peržiūrėjau temą apie Šiaulių darželius, bet niekur neradau apie darželį Pasaka (Statybininkų gatvėje). Nebent pražiopsojau blush2.gif Gal yra čia mamų, kurių vaikai lankė šį darželį, jo lopšelio grupę? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimų. Esame čia užsirašę, todėl įdomu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nrimto: 18 birželio 2008 - 16:26
QUOTE(nrimto @ 2008 06 18, 18:25)
Peržiūrėjau temą apie Šiaulių darželius, bet niekur neradau apie darželį Pasaka  (Statybininkų gatvėje). Nebent pražiopsojau blush2.gif Gal yra čia mamų, kurių vaikai lankė šį darželį, jo lopšelio grupę? Būtų įdomu išgirsti atsiliepimų. Esame čia užsirašę, todėl įdomu.

Sveika katik ir ieskojau ar nebus kas sukures tokios temeles ir jau zadejo pati sukurt.Nors ir mes va antri metai lankom bet idomu isgirst kitu nuomone apie ji.Kai tik pradejom eit tai buvo keista mum ir vaikam istikro nes palyginom su buvusiu tai cia nei per kur neprilygo o je net nekalbu zinok ir vyras daznai eidavo i susirinkimus ir as bet vajau kazkip apsilifavom per tuos metus ir dabar gerai lyg tik veiklos jame laaaaabai truksta , tiek lauke pastebejau mazai usiima arba isvis idomu ar usiima tiek is dickio pasakojimu ir viduje grupeje, na man lengva stebet nes jis man po langais tai daznai paziuriu pro langa ka veikia vaikai o bent pernai vaizdas buvo toks kad vaikai sustatyti ant esvalto ir stovi o auklitojos pliurpia nu siemet jau ziuriu ir biski tolaiu paveda nuo duru, bet girdejau kad siemet kita vadovybe turi but tai gal keisis kas...nes sako visa veikla priklauso nuo direktores veiklumo 4u.gif
Atsakyti
Nieko nera g.gif
Atsakyti
Va, bent vienas žmogus atsirado, o tai galvojau, kad ten jau taip blogai, kad be žodžių. Mes tik pavasarį eisim, bet aš jau dabar bijau. Kaip pripras, ar išvis pripras? Dabar tai dar mažulis nelabai ką ir moka: su šaukštu tik pamakaluoja ir sienas taško, į puoduką atsisėda šiaip pro šalį eidamas, bet pagal paskirtį nenaudoja. Liūdna, jeigu nėra veiklos, bet gal pasikeis tikrai ta padėtis. Mums šitas darželis tikrai netoli, na, per langą kiemo nematau, bet kelio tik kelios minutės. O gal jūs ėjot į lopšelio grupę? Įdomu, kaip ten. Gal daugiau mamų atsilieps. Nebeieškosim kito darželio, nes pavasarį jau planuoju grįžti į darbą po daugiau nei 2 metų pertraukos, o čia būtų patogu. Gal bus gerai g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,

O kaip fainiai radau tema ir apie mums aktualu darzeli, As jau norejau nuo rugsejo 1d. pradeti vesti savo berniuka, bet dar neprieme, tai bandysim nuo pavasario, jei priims. jau bus 2 metuku turetu priimti.
Atsakyti
O, dar viena mama su mažuliu. Mes į tą lopšelį užsirašėm jau nuo 4 mėnesių. Būtume ėję nuo šio spalio, bet kai pinigėlius dar moka iki 2 metų, tai nuėjom ir pasakėm, kad ateisim 2009 balandį. Dabar, aišku, būtume patekę. Buvom Kačiukų grupės sąraše. Balandį bus jau dveji. Labai tikuosi, kad būsim daugiau visko išmokę. Ir daug, ir mažai laiko iki balandžio unsure.gif
Atsakyti
nrimto, o ka sake direktore priims jus nuo balandzio men. nes mums 2 metukai sausio gale sueis, tai galvoju nuo kovo men. irgi prasyti kad priimtu smile.gif
Atsakyti
Direktorė sakė, kad dar turime ateiti prieš Kalėdas, dar kartą patikslinti, ar norime į darželį. Ji mano, kad balandį turėtume patekti. Aš irgi tikiuosi. Man dabar būti namuose ir tempti tokį žiopliuką į darželį kažkaip schmoll.gif . Direktorė gražiai pasakė: jeigu vaikui yra kaip praleisti žiemą, tai tegul ir būna su mama. Nežinau, gal aš viską labai sureikšminu, klystu, bet man atrodo, kad kuo didesnis išeis, tuo geriau g.gif
Atsakyti
na mano dukriukas lanko tą darželį tongue.gif tai nežinau ar džiaugsmingai tai sakyti ar liūdnai g.gif dukrai ten patinka, bet tai nelabai dėl kelių priežasčių
1.tiesiai šviesiai sakant darželio direktorė yra priešpensijinio o gal jau ir pensijinio amžiaus taigi užima sau ramiai motėriškė pareigas bangų nekeldama ir beveik nieko iš ministerijos nereikalaudama (kaip pastebėjote tai tik kampinėse grupėse pakeisti langai, o kitur doh.gif tikrai vėsu grupėse)
2. dar vienas minusas - nėra darželyje būrelių, vaikai užsiima tiek kiek auklėtojos sugeba, dar yra muzikos mokytoja dainuoti mokina, bet ir tai neseniai atsirado, o daugiau nieko... nei šokių, nei kalbos nei kokių šaškių ar sporto būrelių. Praktiškai O.
Na aplinka, tai nepasakyčiau kad labai jau liuks ar labai jau prasta, vėlgi viskas priklauso nuo grupės ir auklėtojų sumanumo.Vaikams nelabai ir rūpi ta labai graži ir išpuosėlėta aplinka. Gal daugiau tėveliai tai mato ir vertina

Vienas dalykas tai man ten patinka tai - nėra didelių rinkliavų (bent jau maniškės grupėje). Rudenį reikėjo atnešti toletinio popieriaus, popierinių rankluoščių, muilo, ir dar surinko paskaičiavusios po kažkur 7Lt (čia šeimininkutei nusipirkti kempinėlių, fairy, baliklio ir t.t. ko reikės), na dar reikėjo vaikams - flomasteriai, popierius ir pan. +50Lt. Ta prasme jokių rinkliavų tam ar anam...tik tėveliai praverkite pinigines (kiek teko apie kitus girdėti)
Atsakyti
Sveiki,

Kaip jums sekasi lankyti darzeli "pasaka"? As kaip tik dabar galvoju savo berniuka i ji uzrasyti. Ar pasikeite po tiek laiko jame kas nors?
Atsakyti
nauja direktore beros, nauji langai visur sudeti jau smile.gif
Atsakyti
gal kas lankot si darzeli?
Atsakyti