Įkraunama...
Įkraunama...

Šiauliai:l/d "Pasaka"

sveikos,
mano dukra jau treti metai lanko šį darželį. Per šį laiką darželio adminitracija pasikeitė, o tai atnešė daug gero darželio veiklai pagerinti. Atsirado vaikams daug veiklos. Jie dainuoja, groja, vaidina, sportuoja, gali lankyti ir mokamus būrelius, tokius, kaip šokiai ir anglų kalba. daug visokių renginių, projektų, kuriuose skatinami dalyvauti ir tėveliai. pagerėjo ir darželio aplinka, grupės. Aukletojos puikios, maistas normalus. Nu žodžiu aš ir mano dukra esame patenkintos, kad lankome šį darželį. 4u.gif
Atsakyti
Mes pradėjome lankyti šį darželį ir esame patenkinti mirksiukas.gif
Atsakyti
kaip dziaugiuosi girdeti gerus atsiliepimus smile.gif ar niekas nepasikeite per ta laika? gal dar kas kokiu atsiliepimu gali pasakyti apie si darzeli? mano maze turetu nuo rugsejo pradeti lankyti lopseli "visciuku" grupe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(glamourrr @ 2012 08 28, 21:52)
kaip dziaugiuosi girdeti gerus atsiliepimus smile.gif ar niekas nepasikeite per ta laika? gal dar kas kokiu atsiliepimu gali pasakyti apie si darzeli? mano maze turetu nuo rugsejo pradeti lankyti lopseli "visciuku" grupe smile.gif

Sveiki. Mano dukryte ir nuo rugsejo sio papuole i "visciuku" grupe. Pirmas keturias dienas bego tekina i darzeli,tik atsikelusi pasakojo,kad eis pas mergaites,o va dabar ne pro kur,nebenori,verkia,saukia...gal nusibodo jau,o gal kas nepatiko g.gif Kaip Jums grupes aukletojos ir seimininkute?
Atsakyti
QUOTE(dovile138 @ 2012 09 10, 11:42)
Sveiki. Mano dukryte ir nuo rugsejo sio papuole i "visciuku" grupe. Pirmas keturias dienas bego tekina i darzeli,tik atsikelusi pasakojo,kad eis pas mergaites,o va dabar ne pro kur,nebenori,verkia,saukia...gal nusibodo jau,o gal kas nepatiko  g.gif  Kaip Jums grupes aukletojos ir seimininkute?


Manoji is pat pradziu irgi ejo noriai su dainom biggrin.gif o dabar deja su asarom issiskiriam unsure.gif aukletojos atrodo gan neblogos, bet del seimininkeles as to pasakyti negaleciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(glamourrr @ 2012 09 13, 11:33)
Manoji is pat pradziu irgi ejo noriai su dainom  biggrin.gif o dabar deja su asarom issiskiriam  unsure.gif  aukletojos atrodo gan neblogos, bet del seimininkeles as to pasakyti negaleciau  g.gif


uztat as galeciau pasakyti ko jusu mazes verkia. Jau senokai raset, bet parasysiu vistiek. pasiskaitykit psichologija, ar siaip kokia literatura. vaikas eina kokias 4 dienas dziaugsmingai, poto prasideda adaptacija ir tik nuo jusus mielosios mamytes priklauso - reikia daug kalbeti ir aisku kantybes jums.
Atsakyti