Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės problemos IX

Labas rytas, visoms. Stebina mane kai kuriu forumieciu pasisakymai, manau, kad cia yra ta vieta kur gali pasidalyti dziaugsmu, skausmu, patirtimi ir t.t. bet kai kurios forumietes to kaip matau nelabai supranta. Mane dziugina sveikstanciu merginu pasisakymai ir optimizmas, todel ir dziaugiuosi uz jas nors ir nepazistu, o ne pavyziu vezio, kai kas kas isisreiske.
O kalbant apie dakatro israsa atlikus tyrima, tai man nedave is pradziu, va siandien pasiimiau is registraturos kortele ir pamaciau , jog irasyta aptikta "HURTHLE" lasteliu, kurios ivairiai isisdesciusios taip pat nedaug koloido zidiniu. Nelabai suprantu tuos medicininius terminus, rytoj einu pas gydytoja Beisa, is pirmo zvilgsnio labai gerietis pasirode. Vis dar turiu vilti, kad neteks gultis po "peiliu" rolleyes.gif O dar salia ausies atsirado kazkoks guzelis, toks slankiojantis, nesuprantu ar cia gali buti su skydliauke susije ar ne. Zizma, zinok man ir panasus pozymiai kaip ir tau, sirdies maudimas, baimes jausmas, nenoras kazka veikti, kiekvienos dienos pabaigos arodo tik ir lauki, kad greiciau prabegtu doh.gif

Atsakyti
QUOTE(skruzdelytee @ 2008 07 30, 07:46)
Labas rytas, visoms. Stebina mane kai kuriu forumieciu pasisakymai, manau, kad cia yra ta vieta kur gali pasidalyti dziaugsmu, skausmu, patirtimi ir t.t. bet kai kurios forumietes to kaip matau nelabai supranta. Mane dziugina sveikstanciu merginu pasisakymai ir optimizmas, todel ir dziaugiuosi uz jas nors ir nepazistu, o ne pavyziu vezio, kai kas kas isisreiske.

Neįsivelkim į žodžių karą, juk mes ne seimūnai, kad už pasakytą žodį ar frazę - nulinčiuoja ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(tetulyte @ 2008 07 30, 13:28)
Neįsivelkim į žodžių karą, juk mes ne seimūnai, kad už pasakytą žodį ar frazę - nulinčiuoja ax.gif .




Nesiveliam, cia joks pyktis, tik nemanau, kad reikia is to tyciotis. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(skruzdelytee @ 2008 07 30, 16:35)
Nesiveliam, cia joks pyktis, tik nemanau, kad reikia is to tyciotis. unsure.gif


tyliai ir senai skaitau sita tema, nes aktuali ji ir man. Ir pastebejau, kad kartas nuo karto isoka kas nors i ja ir sujaukia, nieko informatyvaus ar pozityvaus pats neinesdamas.
Lenkiu galva pries moteris, kurios daugybe savo laiko skiria informacijai ieskoti ir ja dalijasi. 4u.gif Taip pat randa jegu palaikyti ir paguosti kitas, nors pacioms labai nelengva.
Manyciau, naujokems tikrai nepakenktu paskaityti visas temas, tada gal butu maziau demesio savo ego ir maziau pretenziju. Atsiprasau, kad isikisau.
Atsakyti
Siandien buvau pas gydytoja Beisa konsultacijai, ir jis patvirtino mano nuojauta, kad teks ispjauti visa skydliauke taip pat naudoti tiroksina visa gyvenimeli, sake jog neverta ispjauti dali jos, kadangi yra daugybe mazgu, ir kad kaklo operacija apskritai turi buti daroma viena karta per visa gyvenima, kadangi operacijos metu pazeidziami daugybe audiniu, 7 raumenu grupes ir t.t kurios atsistato tik per ilga laika. Minejo, kad antra karta daryti operacija kakle yra ne 10 procentu, o 10 kartu pavojingiau. Sedejau kaip zemes pardavus, nes taip per smegeneles dave, kad galva svaigt pradejo. Paguode tai kad iki 45 metu tokios operacijos, kad ir esant veziui yra visiskai nepavojingos ir skubos reikalo nemato.Operacija paskyre lapkricio menesi, ilgokai, bet jei noriu pas ji teks palaukti.Kazkaip reikia save nuteikti, kad viskas susitvarkys, paskaicius visu moteryciu susijusiu su sia liga nuomones, guodzia tai jog tai nera pasaulio pabaiga.


P.S atsiprasau, jeigu sukeliau besprasmes kalbas ir pykti forumieciu tarpe, siuo metu labai sunku, gal tiesiog prasiverze emocijos.
Atsakyti
Sveikos. 4u.gif

Ateinu ir aš pas jus. Kol kas dar visai "žalia", pasimetusi, pikta, verkianti ir t.t. Ilgai negalėjau pastoti, gydžiausi, tikrinausi, galų gale kažkokie hormonai buvo netvarkoje, sureguliavo tos hormonus ir pastojau. Gimus kūdikiui - pasailis apsivertė aukštyn kojom, žiauriai jo norėjau, o gimęs buvo labai neramus, pilvo diegliukai kamavo mus, nespėdavau pavalgyti žmoniškai, sumažėjao apetitas, krito svoris. Dabar atrodau, kaip šakalys. Mąsčiau - vesiu vaiką į darželį, galėsiu gamintis valgyti kiek norėsiu ir valgyti kada norėsiu ir priaugsiu to svorio, bet mama ieškojosi visokios info - ir pasakė, kad man reikėtų pas endokrinologą, kad čia problemos su skydliauke. Variau į polikliniką, visas savo bėdas papasakojau gyd., ta irgi pasiūlė varyti pas endokrinologą. Eilė didžiausia, dar tik rugsėjo mėn. papulsiu pas gyd, tad ir neramu iki to laiko. Sėdžiu kaip ant adatų. Bandysiu skaityti jūsų buvusias temas, kad ką nors "įkirsčiau". Gal galite trumpai kas paaiškinti, nes reikia vartyti viską nuo pat pirmos temos, kol ka stai ir darau, kai turiu laiko. 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, mielosios smile.gif
luxse, nieko čia tokio ... dėl naujokių (o ir nieks nežino, ar tai išties naujokės g.gif biggrin.gif ) pasipukštavimo rolleyes.gif
Kai man norėjosi rėkti...aš išjungiau kopiuterį ir pabuvau viena. Paskui įsisjungiau ir skaičiau-skaičiau...Ne visoms juk taip gaunas...be emocijų sužinojus diagnozę.
Beje, sveika pasirodžius mirksiukas.gif Parašyk dažniau...hm, galbūt mes nežinom to, ką žinai tu 4u.gif

skruzdelytee, labai puikią konsultaciją gavai. Patikėk, labai mažai daktarų, katrie taip atvirai dėsto 'iš praktikos'. Ir aš kai ką naujo sužinojau mirksiukas.gif
Kiti linkę remtis kažkokia statistika...arba patylėti, kas blogiausia. Man atrodo, kad žinojimas padeda susivokti, padeda blaiviau pažiūrėti į esamą savo situaciją. Aš tik po visko supratau, kokia sudėtinga yra kaklo operacija doh.gif Nes prieš turbūt ... tik bijojau...
Dabar tau reikia nurimti, 'suvirškinti' gautą informaciją ir eiti toliau.
Kartu su šita tema. Man labai padėjo senos 'Skydliaukės problemų' temos 4u.gif .
Stiprybės ir kantrybės tau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 31, 11:32)
Sveikos. 4u.gif

Ateinu ir aš pas jus. Kol kas dar visai "žalia", pasimetusi, pikta, verkianti ir t.t. Ilgai negalėjau pastoti, gydžiausi, tikrinausi, galų gale kažkokie hormonai buvo netvarkoje, sureguliavo tos hormonus ir pastojau. Gimus kūdikiui - pasailis apsivertė aukštyn kojom, žiauriai jo norėjau, o gimęs buvo labai neramus, pilvo diegliukai kamavo mus, nespėdavau pavalgyti žmoniškai, sumažėjao apetitas, krito svoris. Dabar atrodau, kaip šakalys. Mąsčiau - vesiu vaiką į darželį, galėsiu gamintis valgyti kiek norėsiu ir valgyti kada norėsiu ir priaugsiu to svorio, bet mama ieškojosi visokios info - ir pasakė, kad man reikėtų pas endokrinologą, kad čia problemos su skydliauke. Variau į polikliniką, visas savo bėdas papasakojau gyd., ta irgi pasiūlė varyti pas endokrinologą. Eilė didžiausia, dar tik rugsėjo mėn. papulsiu pas gyd, tad ir neramu iki to laiko. Sėdžiu kaip ant adatų. Bandysiu skaityti jūsų buvusias temas, kad ką nors "įkirsčiau". Gal galite trumpai kas paaiškinti, nes reikia vartyti viską nuo pat pirmos temos, kol ka stai ir darau, kai turiu laiko.  4u.gif


Neffertite, pirmiausia, nepanikuok mirksiukas.gif
Manau, kad tu esi paprasčiausiai pavargus arba pervargus.
Puiku, užsiregistravai pas endokrinologą - po mėnesiuko viską ir sužinosi.
Negaišk laiko spėliojimams. Jie tik dar labiau įbaimina.

Rašai, kad "kažkokie hormonai" tau trukdė pastot. Na, jei tau darė tyrimus, tai turėtum turėt juos - t.y. kokie hormonai buvo išsiderinę ir kuo tau juos sureguliavo?? Jei skydliaukės, tai turėjai gert L throxiną arba skydl. veiklą slopinančius.
Nes iš to, ką parašei, suprasti ir patarti labai sudėtinga g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žižma: 31 liepos 2008 - 10:25
QUOTE(Žižma @ 2008 07 31, 11:20)
Laba diena, mielosios  smile.gif
luxse, nieko čia tokio ... dėl naujokių (o ir nieks nežino, ar tai išties naujokės  g.gif  biggrin.gif ) pasipukštavimo  rolleyes.gif
Kai man norėjosi rėkti...aš išjungiau kopiuterį ir pabuvau viena. Paskui įsisjungiau ir skaičiau-skaičiau...Ne visoms juk taip gaunas...be emocijų sužinojus diagnozę.
Beje, sveika pasirodžius  mirksiukas.gif Parašyk dažniau...hm, galbūt mes nežinom to, ką žinai tu  4u.gif

skruzdelytee, labai puikią konsultaciją gavai. Patikėk, labai mažai daktarų, katrie taip atvirai dėsto 'iš praktikos'. Ir aš kai ką naujo sužinojau  mirksiukas.gif
Kiti linkę remtis kažkokia statistika...arba patylėti, kas blogiausia. Man atrodo, kad žinojimas padeda susivokti, padeda blaiviau pažiūrėti į esamą savo situaciją. Aš tik po visko supratau, kokia sudėtinga yra kaklo operacija doh.gif  Nes prieš turbūt ... tik bijojau...
Dabar tau reikia nurimti, 'suvirškinti' gautą informaciją ir eiti toliau.
Kartu su šita tema. Man labai padėjo senos 'Skydliaukės problemų' temos  4u.gif .
Stiprybės ir kantrybės tau  mirksiukas.gif
Papildyta:
Neffertite, pirmiausia, nepanikuok  mirksiukas.gif
Manau, kad tu esi paprasčiausiai pavargus arba pervargus.
Puiku, užsiregistravai pas endokrinologą - po mėnesiuko viską ir sužinosi.
Negaišk laiko spėliojimams. Jie tik dar labiau įbaimina.

Rašai, kad "kažkokie hormonai" tau trukdė pastot.  Na, jei tau darė tyrimus, tai turėtum turėt juos - t.y. kokie hormonai buvo išsiderinę ir kuo tau juos sureguliavo?? Jei skydliaukės, tai turėjai gert L throxiną arba skydl. veiklą slopinančius.
Nes iš to, ką parašei, suprasti ir patarti labai sudėtinga  g.gif .


Jau skambinausi ir į tą Bendrosios medicinos praktikos centrą, ten irgi vieta tik po 2 sav, o aš toks "degtukas" man reikia DABAR viską žinoti, kitaip atrodo išprotėsiu. doh.gif Bet teks laukti, niekur nedingsi.
Dėl tų buvusių hormonų - tiksliai žinau kad TTh tyrė (jis buvo ne normoje) ir dar lyg kažkas. Geriau bromokriptiną (pavadinimas kažkoks panašus, neatgaminu dabar). O gydžiausi tuomet pas nevaisingumo specialistą Vilniuje dakt. Klimą. Dabar išsikraustėme į Kauną gyventi, dar viskas dėžėse, maišuose ir t.t. Todėl negaliu susirasti tų tyrimų dokumentų. blush2.gif
Atsakyti
[quote=Žižma,2008 07 31, 12:20]

skruzdelytee, labai puikią konsultaciją gavai. Patikėk, labai mažai daktarų, katrie taip atvirai dėsto 'iš praktikos'. Ir aš kai ką naujo sužinojau mirksiukas.gif
Kiti linkę remtis kažkokia statistika...arba patylėti, kas blogiausia. Man atrodo, kad žinojimas padeda susivokti, padeda blaiviau pažiūrėti į esamą savo situaciją. Aš tik po visko supratau, kokia sudėtinga yra kaklo operacija doh.gif Nes prieš turbūt ... tik bijojau...
Dabar tau reikia nurimti, 'suvirškinti' gautą informaciją ir eiti toliau.
Kartu su šita tema. Man labai padėjo senos 'Skydliaukės problemų' temos 4u.gif .
Stiprybės ir kantrybės tau mirksiukas.gif


As jau ne karta isitikinau, kad esant kokiai ligai ar negalavimams reikia pasikonsultuoti ne su vienu specialistu. Kad ir siuo atveju daktaras Beisa pasake, jog yra blefas, jog man buvo paskyre gerti tiroksina, nes per daug ir taip skydliauke kazko gamino ir dar dave. Tai jeigu taip kalba vienas geriausiu specialistu, tai kaip paparastam zmogui susivokti kur tiesa o kur melas.



P.S. jeigu suzinosiu kokios informacijos butinai su jumis pasidalinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 31, 12:33)
Jau skambinausi ir į tą Bendrosios medicinos praktikos centrą, ten irgi vieta tik po 2 sav, o aš toks "degtukas" man reikia DABAR viską žinoti, kitaip atrodo išprotėsiu.  doh.gif Bet teks laukti, niekur nedingsi.
Dėl tų buvusių hormonų - tiksliai žinau kad TTh tyrė (jis buvo ne normoje) ir dar lyg kažkas. Geriau bromokriptiną (pavadinimas kažkoks panašus, neatgaminu dabar). O gydžiausi tuomet pas nevaisingumo specialistą Vilniuje dakt. Klimą. Dabar išsikraustėme į Kauną gyventi, dar viskas dėžėse, maišuose ir t.t. Todėl negaliu susirasti tų tyrimų dokumentų.  blush2.gif


Na štai ledai pajudėjo biggrin.gif

Skydliaukės problemų palydovas ir yra nervingumas. Teks išmokt jį valdyt. Kitaip g.gif g.gif ... tiesiog bus sunku gyventi.
Gal čia tau labaiu patars tos, kusių skydliaukė dirbo per stipriai - t.y., turinčios jos hiperfukciją. Nes panašu, kad tu turi tokio tipo problemėlę. Tai rodo ir tavo gydymasis dėl nevaisingumo.
Kaune yra daug puikių endoktrinologų. Tuoj kaunietės tai patvirtins. Tik kad dabar atostogų metas. Nieko tas mėnuo nelems, svarbu, kad užsirašei konsultacijai. Būtinai reikalauk skydliaukė hormonų tyrimų ir echoskopijos.
O tuos savo tyrimus, kurių negali rast, būtinai pasistudijuok ir pagal juos pasiieškok info. internete. Tau pačiai Bus aiškiau, ar problemos dėl skydliaukės... 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
labas visoms.
Merginos, kurios be skydliaukes del Ca, noriu paklausti. As periodiskai darausi cholesterrolio ir kepenu fermentu tyrimus, ir jie vis negeri. Zinoma, ne tokie siaubingi, kaip buvo pries joda, bet gerokai padideje. Bandau max info internete susirasti, ir vis randu, kad taip gali buti prie hipo. O mes gi (bent as) esame labai hipo. Parasykite, ar jus kuri nors tuo domejotes. Mat mano gygytojas jau nori man vaistu isiulyti, o as tai priesinuosi - uztenka tyrox kas ryta ikalu...visam likusiam gyvenimui. Jeigu pagrindine priezastis skydliauke, tiksliau, jos nebuvimas, nera ko ta chemija save trucyti.
Silma, kaip tavo kepenys ir cholesterolis -ar pasitikrini, juk tau daznai reikia tyrox nutraukineti - ypac didelis stresas organizmui. uzjauciu.
Ir kaip svorio reikalai? Russne, kaip tau sekasi? Nezinau, ar cia teisybe, ar placebas, bet as chromo tableciu pageriau ir tikrai nebedurneju del saldumynu. g.gif
Sekmes visoms, dziaukites vasara (bet ne saule ir karsciu).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bertė: 31 liepos 2008 - 13:55
[quote=bertė,2008 07 31, 15:53]


Ir kaip svorio reikalai? Russne, kaip tau sekasi? Nezinau, ar cia teisybe, ar placebas, bet as chromo tableciu pageriau ir tikrai nebedurneju del saldumynu


Merginos pastebejau, kad dauguma kalbat apie svorio priaugima, geriant tiroksina, ar tikrai tai tiesa? Gydytojas sake, jog taip negali buti, svoris dideja ne nuo tiroksino gerimo, o nuo nereguliaraus gerimo ar visai jo negerimo. Minejo, kad net ir tuo atveju jeigu svoris prades dideti, tai reikia ne mazinti o didinti tiroksino doze. Taip pat minejo esant karstai dienai ar vykstant i siltus krastus tiroksino doze reikia mazinti kaip pvz pateike puse tabletes.
Atsakyti