Įkraunama...
Įkraunama...

Limfodrenažinis ir vakuuminis masažas

O gydytoja leido masažuot pilva? Kiek žinau, po gimdymo 6 mėn. masažo pilvui nerekomenduoja daryti.
Atsakyti
QUOTE(jolita-is @ 2007 12 01, 14:42)
O gydytoja leido masažuot pilva? Kiek žinau, po gimdymo 6 mėn. masažo pilvui nerekomenduoja daryti.


Ir kol maitini, nerekomenduojama daryti...
Atsakyti
gal galit paaiskinti -kodel 6men, kodem maitinant 4u.gif
pasakysiu gal tiesmukai- labai pritruksta maszuojantiems zmonems medicininiu ziniu.
Jei buriam-tai buriam,jei darom kazka kita- tai darom smile.gif
Vadinkimviska tikris vardais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluke @ 2007 12 01, 22:08)
gal galit paaiskinti -kodel 6men, kodem maitinant  4u.gif
pasakysiu gal tiesmukai- labai pritruksta maszuojantiems zmonems medicininiu ziniu.
Jei buriam-tai buriam,jei darom kazka kita- tai darom  smile.gif
Vadinkimviska tikris vardais  smile.gif


Maitinant tinka parasti relaksiniai ar limfodrenažiniai masažai, nes organizme gaminasi hormonas prolaktinas ir jeigu yra po gimdymo likęs celiulitas, kaip atrodysi vėliau, paaiškės tik baigus maitinti...Prolaktinas veikia visą organizmą.
Atsakyti
QUOTE(jolita-is @ 2007 12 01, 14:42)
O gydytoja leido masažuot pilva? Kiek žinau, po gimdymo 6 mėn. masažo pilvui nerekomenduoja daryti.


kai nuėjau, masažistė labai detaliai apie viską išklausinėjo mirksiukas.gif man buvo praėję daugiau nei 6 mėnesiai ir aš nebemaitinau 4u.gif
Atsakyti
VAIZGANTE- prolaktinas gaminasi ne tik zindant ,bet net mergaitem ir vyrams.
ar jo jo padidejimas organizme ypatingai veikia celiulita?ar maitinant pora metu kontra masazas? kaip tada su skydliaukes hipofunkcija ir kitas patalogijas?
neteko to niekur skityt. smile.gif
gal labiau reiktu kalbet apie estrogenu kiekius 4u.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sauluke: 02 gruodžio 2007 - 11:42
QUOTE(sauluke @ 2007 12 02, 11:38)
VAIZGANTE- prolaktinas gaminasi ne tik zindant ,bet net mergaitem ir vyrams.
ar jo jo padidejimas organizme  ypatingai veikia celiulita?ar maitinant pora metu kontra masazas? kaip tada su skydliaukes hipofunkcija ir kitas patalogijas?
neteko to niekur skityt. smile.gif
gal labiau reiktu kalbet apie estrogenu kiekius 4u.gif ?


Nesu medikė,tad smulkmenų nežinau, bet kadangi dažnai tenka masažuoti maitinančias, matau,kaip atrodo jų celiulitai ir visuomet raminu, kad turėtų kantrybės ir palauktų. Kai baigs maitinti, tada galės savo grožiu rimčiau pasirūpinti. Masažuotoja, pas kurią aš mokiausi, sakė, kad anticeliulitinio masažo maitinančioms daryti nerekomenduojama, nes neturi prasmės...
Celiulitas apskritai turi savo dvasines priežastis. Pastebėjau, kad moterys, turinčios "aksominę" odą, turi mažesnį celiulitą, negu kitos... Kodėl taip yra, nežinau.
Atsakyti
Yra masazuotoju, kurie klientu visai nieko neklausineja, daro, ko tie pageidauja. O gal negalima to daryt? Jeigu neklausineja pries masaza - tai labai negerai. O jeigu kazko negalima daryt, tai negalima ir viskas. Tie, kurie uzdraude, zino geriau. Gal ir suzinosite, kodel, bet vistiek bus negalima ir taskas rolleyes.gif
Atsakyti
Tai, kai daro medikas -tai ir anamneze susirenka ir popierius susitvarko.
jum kalbam apie gydomaji masaza, o ne salonuose kur "glosto" 4u.gif
manyciau kuo zmogus daugiau zino tuo maziau kategorisku teiginiu sako.Kai zinai "tik" ir neklausi "kodel" -lengva dalyti patarimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluke @ 2007 12 02, 16:38)
Tai, kai daro medikas -tai ir anamneze susirenka ir popierius susitvarko.
jum kalbam apie gydomaji masaza, o ne salonuose kur "glosto"  4u.gif
manyciau kuo zmogus daugiau zino tuo maziau kategorisku teiginiu  sako.Kai zinai "tik" ir neklausi "kodel" -lengva dalyti patarimus  smile.gif


Siūlau, kai masažuojatės salone, paprašyti pateikti masažuotojo kvalifikaciją atspindinčius dokumentus bei medicinos mokyklos išduotą diplomą. Mano masažo mokytoja yra diplomuota medikė, turinti didelę medikės praktiką. Todėl jos žodžiai man visuomet yra svarbūs. Pati klientams visuomet sakau, kad neturiu teisės daryti gydomųjų masažų, nors juos darau, nes visi masažai, daromi su reiki energija, yra gydomieji. Bet Lietuvoje reiki nėra pripažinta kaip gydymo metodas...
Atsakyti
Aciu uz patarimus.pati esu gydytoja ir pora metu susiduriau su taip tikrais masazais.
Mano klausimai buvo Jums labiau retoriniai ir skirti pamastyt - ar nera trukumo medicininiu ziniu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sauluke @ 2007 12 02, 16:48)
Aciu uz patarimus.pati esu gydytoja ir pora metu susiduriau su taip tikrais masazais.
Mano klausimai buvo Jums labiau retoriniai ir skirti pamastyt - ar nera trukumo medicininiu ziniu. smile.gif


Aišku, kad yra. Todėl ir nedarau gydomųjų masažų ir neplanuoju jų daryti. Tuo turi užsiimti profesionalai.
Atsakyti