Įkraunama...
Įkraunama...

Vidinis balsas

Jau turėsiu tuoj gimdyt...apglėbiu rankomis savo pilvelį ir mažą spurdantį žmogiuką...kalbu su juo- žinau, kad greit susitiksim...bet istorija, vienų pasmerkta, kitų pateisinta, jau papasakota čia

http://www.supermama...showtopic=91230

Tačiau širdyje nenusakomas jausmas, mano vidinis balsas nuolat kartoja- po šito stebuklo, bus ir trečias... taip, jis įvyko- surizikavom dar kartelį ...tik šį kartą aš rami, mano harmonai nesiautėja, tiesiog apsišarvuoju kantrybe, ir laukiu, laukiu...

Nėštumas, palyginus su antruoju atrodo lengvas, o ir laiko nėra kada gulinėti, dūsauti ir verkšlenti- tik spėk suktis , kaip voverė rate- sūneliui dar tik 1,6 m.., reikia skirti nemažai dėmesio, , tai pusryčius, pietus paruošk, pamaitint, tai į lauką su mažiuku išeit, grįžta vyriausiasis iš mokyklos, tai pamokas paaiškinti, paklausinėti, kambarius tvarkyt, o čia jau ir vakarienė, ir guldyti šeimyną reik...

Neužilgo ateina ir 32 nėštumo savaitė- ir vėl, kaip lygiai prieš dvejus metus išgirstu klausimą iš tos pačios gydytojos- „ Ar norit sužinot ko laukiatės?“ Ne, nenoriu...kažkokia mintis kirba...turbūt sūnelis, pagrandukas...o tas mano vidinis balsas vis purto galvą doh.gif Klausiu- "Ar matot šimtu procentu?" "Ne, 100 prcentu niekas negali pasakyti, kol negimė. Ką jūs turit – berniuką ir mergaitę?"- klausia gydytoja. „ Ne, turiu du berniukus“- atsakau. „ Tada norit, nenorit, bet pasakysiu- žinokit matau mergaitę“.

Netikiu, negaliu patikėti ką ji sako, išeinu po ultragarso ir iškart sulaukiu vyro skambučio- „ ką sakė?“ Bandau meluoti- „viskas gerai, sveikas, bet nemato kas“, „nemeluok, iš balso jaučiu – ką - mergytė?“ . “Sulaukim, nedaug liko, tada ir pamatysim“- sakau, o ranka jau ant pilvo, ir vidinis balsas man kartoja būsimo vaikelio vardą...
Paslaptį išsaugojom nuo visų senelių – pas vienus du anūkai berniukai, pas kitus keturi anūkai berniukai. Tik tas laukimas buvo be galoo ilgas...

Atėjo laikas gimdymui- viskas taip paprasta, kai ateini trečią kart biggrin.gif ...Prakerpa vandenis, užeina sąrėmiai, gydytoja perspėja, kad be skatinamųjų nepagimdysiu, skatina, guliu vonioj, skubu ant stalo ir girdžiu
„ sąrėmiai nestiprūs, dabar sukaupk visas jėgas kiek gali ir stumk“ STUUUUUUMIU...viskas baigta....

Akušerė pasilenkus prie manęs, vaikutis dar tik tik palikęs mano kūną...Girdžiu kaip gydytoja sako - "pažiūrėkit ar mergaitė, aš pažadėjau jiems...“ . "Taip, taip, mergaitė“. Man viskas galvoj sukasi, trečią kart tapau mama, bet jausmas nerealus...negaliu žodžiais to nupasakoti, kiekviena mama tai patiria tik pagimdžius...

Ji mažytė, trapi, net nugąstu pamačius tokius plonyčius pirštelius, ir verkia labai mažai...silpnutė...šiek tiek silpnesnė už savo broliukus...glaudžiu ją, negaliu suturėti ašarų- išsipildė tai, ko laukiau visą savo gyvenimą- mažų dviejų kasyčių...Ačiū, tau, vidinis balse, nepavedei manęs thumbup.gif

Dabar mano dukrytei jau 8 mėn.- vis dar negaliu patikėti , kad ją turiu, kartais su vyru net sumaišom ir vietoj "ji" pasakom "jis" doh.gif Be proto myliu visus savo vaikus, bet dukrytė tartum pripildė pilnatvės mano gyvenime , padėjo kertinį tašką , tarsi pratęsė mano moterišką liniją, įnešė daugiau moteriškumo mūsų vyriškoje šeimoje ir nutiesė kelią pirmyn...

Štai ji, siunčia visiems skaitantiems savo šypsenėlę biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soni: 19 birželio 2008 - 17:20
kaip grazu wub.gif
aukit visi stiprus ir sveiki smile.gif
balionėlis nuo Viltės 4u.gif
Atsakyti
labai nuostabi istorija thumbup.gif wub.gif aukit didutes ir sveikutes biggrin.gif sekmes
Atsakyti
dukrytė tartum pripildė pilnatvės mano gyvenime , padėjo kertinį tašką , tarsi pratęsė mano moterišką liniją, įnešė daugiau moteriškumo mūsų vyriškoje šeimoje ir nutiesė kelią pirmyn...

labai graziai parasyta wub.gif

saunu,kai svajones pildosi thumbup.gif o mazosios surauktas nosiukas tiesiog fantastiskas wub.gif biggrin.gif

linkejimai nuo Roko 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kristulka @ 2008 06 19, 17:36)
kaip grazu  wub.gif
aukit visi stiprus ir sveiki  smile.gif
balionėlis nuo Viltės 4u.gif


ačiū 4u.gif Viltei linkiu kuo greičiau sulaukti broliuko arba sesytės biggrin.gif
QUOTE(sonnija @ 2008 06 19, 18:07)
labai nuostabi istorija thumbup.gif  wub.gif aukit didutes ir sveikutes biggrin.gif sekmes


ačiū 4u.gif
QUOTE(romuciukas @ 2008 06 19, 20:24)
dukrytė tartum pripildė pilnatvės mano gyvenime , padėjo kertinį tašką , tarsi pratęsė mano moterišką liniją, įnešė daugiau moteriškumo mūsų vyriškoje šeimoje ir nutiesė kelią pirmyn...

labai graziai parasyta wub.gif

saunu,kai svajones pildosi thumbup.gif o mazosios surauktas nosiukas tiesiog fantastiskas wub.gif  biggrin.gif

linkejimai nuo Roko 4u.gif  rolleyes.gif

ačiū 4u.gif malonu, kad skaitote 4u.gif
Atsakyti
labai grazi istorija 4u.gif
Atsakyti
ir kas sake, kad svajones nesipildo... wub.gif
sveikatos jums, mergaites 4u.gif

Atsakyti
super thumbup.gif turi talenta taip sentimentaliai nupasakoti tai, ka jauti.... aukit ir sypsokites! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Waw!!!! nerealiai thumbup.gif Net zodziu truksta, kokia jausminga istorija wub.gif
Gal cia as dabar tokia jautri pasidariau, nu bet baiginejau skaityt jau pasikukciodama cray.gif blush2.gif
O mergyte - grazuole wub.gif
Sveikatos jums, dziaugsmo ir daug daug laimes 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, mergaitės už gražius žodžius 4u.gif
Atsakyti
tikra grazuole!!!!!!! 4u.gif
kai parasete, kad pergyvenote, kad vel bus berniukas ir buvo berniukas, jau galvojau koks penktas berniukas is eiles, kad tiek pergyvenimo, o cia tik antras smile.gif
kartais mes moterys tokios neprotingos....
mano mama irgi buvo nusivylusi, kad gime ne berniukas, o antra is eiles mergaite
vaikui tai suzinoti didele trauma unsure.gif
Atsakyti
Begalo grazi istorija 4u.gif o mergyte wub.gif
Mano svajone tokia pat didele bet ji niekad neisipildys cray.gif
Atsakyti