Įkraunama...
Įkraunama...

Vidinis balsas

Kažkaip net susigraudinau... blush2.gif Labai graži istorija su nuostabia pabaiga... Sveikinu Jus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elinga_27 @ 2009 06 02, 16:28)
cray.gif  Nu tokios gražios istorijos, sėdžiu ir verkiu  blush2.gif , aš irgi pirma perskaičiau apie sūnelį, poto apie svajonės, be galo gražios, išsipildymą..  Aukit visi sveiki ir būkit laimingi  4u.gif  4u.gif

O čia tik trumpai norėjau pasisakyti apie svajonių išsipildymus.. Šeimoje turim tokį pavyzdį, kai tėvelis norėjo turėti sūnų.. na kai gimė penktoji dukra, jis tepasakė šeštos nebenoriu  hihihi.gif  Taigi ne visų svajonės taip ir išsipildo  ax.gif



4u.gif

QUOTE(happymama @ 2009 06 02, 19:59)
grazuole mergyte, aukite sveikos ir laimingos 4u.gif


ačiū 4u.gif

QUOTE(vi78 @ 2009 06 02, 20:13)
sveikinu issipildzius svajonei 4u.gif


ačiū 4u.gif

QUOTE(ausriukas_ka @ 2009 06 02, 23:05)
Kažkaip net susigraudinau... blush2.gif  Labai graži istorija su nuostabia pabaiga... Sveikinu Jus  4u.gif


dėkui 4u.gif
Atsakyti
labai grazi istorija, sveikinu su svajones issipildymu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Labai grazi istorija. 4u.gif Dabar jauciuosi, lyg pati laabi ilgai laukusi dukters ir sulaukusi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(siuzi... @ 2009 06 03, 07:27)
labai grazi istorija, sveikinu su svajones issipildymu thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(Filotija @ 2009 06 03, 13:46)
4u.gif Labai grazi istorija.  4u.gif Dabar jauciuosi, lyg pati laabi ilgai laukusi dukters ir sulaukusi.  blush2.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labai gražu wub.gif Sveikinu su svajonės išsipildymu 4u.gif
Sėkmės , meilės ir laimės jūsų šeimaiuser posted image


Atsakyti
wub.gif nuostabi svajonės išsipildymo istorija, kuri isspaudė asara ax.gif .
Meiles jums 4u.gif
Atsakyti
kaip smagu, kad svajones pildosi ax.gif 4u.gif as kai laukiausi, nors pirmas leliukas ir lytis nesvarbi buvo, bet su vyru abu giliai giliai sirdi svajojom apie berniuka, bet gime dukra ir dabar esam beproto laimingi ir vyras vis sako zinai esu begalo laimingas kad gime dukra o ne sunus biggrin.gif vyras jau svajoja apie antra(na o pas mane antras planuose po kokiu 5m.) ax.gif ir abu vakaria susede pagalvojam ah kaip butu gerai, kad dievulis duotu antra berniuka, bet kaip bus taip..... biggrin.gif
aukit didutes ir sveikutes 4u.gif 4u.gif Dideli linkejimai nuo Emos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif labai grazi istorija wub.gif didziausios laimes jusu seimynai mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
grazi istorija ir besisypsanti panele! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2009 06 22, 17:13)
Labai gražu wub.gif Sveikinu su svajonės išsipildymu 4u.gif
Sėkmės , meilės ir laimės jūsų šeimaiuser posted image



QUOTE(rivera @ 2010 02 24, 11:52)
wub.gif  nuostabi svajonės išsipildymo istorija, kuri isspaudė asara ax.gif .
Meiles jums 4u.gif



QUOTE(wikky2010 @ 2010 02 24, 20:13)
thumbup.gif  labai grazi istorija wub.gif  didziausios laimes jusu seimynai  mirksiukas.gif  4u.gif



QUOTE(moteris-ne-indaplove @ 2010 02 24, 22:09)
grazi istorija ir besisypsanti panele! 4u.gif



ačiū didelis visoms už palinkėjimus ir už tai, kad vėl prikėlėt mano istorijas 4u.gif
paieškosiu foto, parodysiu kaip mano du mažiukai užaugę 4u.gif
Papildyta:
Na štai ir mano lėlytė, mūsų princesė...


user posted image

o čia du pagrindiniai mano gimdymo istorijų herojai...



user posted image
Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2008 06 19, 18:05)
Jau turėsiu tuoj gimdyt...apglėbiu rankomis savo pilvelį ir mažą spurdantį žmogiuką...kalbu su juo- žinau, kad greit susitiksim...bet istorija, vienų pasmerkta, kitų pateisinta,  jau papasakota čia

http://www.supermama...showtopic=91230

     Tačiau širdyje  nenusakomas jausmas, mano vidinis balsas nuolat kartoja- po šito stebuklo,  bus ir trečias... taip, jis įvyko- surizikavom dar kartelį ...tik šį kartą aš rami, mano harmonai nesiautėja, tiesiog apsišarvuoju kantrybe, ir  laukiu, laukiu...

      Nėštumas, palyginus su antruoju atrodo lengvas, o ir laiko nėra kada gulinėti, dūsauti ir verkšlenti- tik spėk suktis , kaip voverė rate- sūneliui dar tik 1,6 m..,  reikia skirti  nemažai dėmesio, , tai pusryčius, pietus paruošk, pamaitint,  tai į lauką su mažiuku išeit, grįžta vyriausiasis iš mokyklos, tai pamokas paaiškinti, paklausinėti,  kambarius tvarkyt, o čia jau ir vakarienė, ir guldyti šeimyną reik...

       Neužilgo ateina ir 32 nėštumo savaitė- ir vėl, kaip lygiai prieš dvejus metus išgirstu klausimą iš tos pačios gydytojos- „ Ar norit sužinot ko laukiatės?“ Ne, nenoriu...kažkokia mintis kirba...turbūt sūnelis, pagrandukas...o tas mano vidinis balsas vis purto galvą  doh.gif Klausiu- "Ar matot šimtu procentu?"  "Ne, 100 prcentu niekas negali pasakyti, kol negimė. Ką jūs turit – berniuką ir mergaitę?"- klausia gydytoja. „ Ne, turiu du berniukus“- atsakau.  „ Tada norit, nenorit, bet  pasakysiu- žinokit matau mergaitę“.

Netikiu, negaliu patikėti  ką ji sako, išeinu po ultragarso ir iškart sulaukiu vyro skambučio- „ ką sakė?“ Bandau meluoti- „viskas gerai, sveikas, bet nemato kas“, „nemeluok, iš balso jaučiu – ką - mergytė?“ . “Sulaukim, nedaug liko, tada ir pamatysim“- sakau, o ranka jau ant pilvo, ir vidinis balsas man kartoja būsimo vaikelio vardą...
Paslaptį išsaugojom nuo visų senelių – pas vienus du anūkai berniukai, pas kitus keturi  anūkai berniukai. Tik tas laukimas buvo be galoo ilgas...

      Atėjo laikas gimdymui- viskas taip paprasta, kai ateini trečią kart  biggrin.gif ...Prakerpa vandenis, užeina sąrėmiai, gydytoja perspėja, kad be skatinamųjų nepagimdysiu, skatina, guliu vonioj, skubu ant stalo ir girdžiu
„ sąrėmiai nestiprūs, dabar sukaupk visas  jėgas kiek gali  ir stumk“     STUUUUUUMIU...viskas baigta....

             Akušerė pasilenkus prie manęs, vaikutis dar tik tik palikęs mano kūną...Girdžiu kaip gydytoja sako - "pažiūrėkit ar mergaitė, aš pažadėjau jiems...“ . "Taip, taip, mergaitė“. Man viskas galvoj sukasi, trečią kart tapau mama, bet jausmas nerealus...negaliu žodžiais to nupasakoti, kiekviena mama tai patiria tik pagimdžius...

          Ji mažytė, trapi, net nugąstu pamačius tokius plonyčius pirštelius, ir verkia labai mažai...silpnutė...šiek tiek silpnesnė už savo broliukus...glaudžiu ją, negaliu suturėti ašarų- išsipildė tai, ko laukiau visą savo gyvenimą- mažų dviejų kasyčių...Ačiū, tau, vidinis balse, nepavedei manęs  thumbup.gif

Dabar mano dukrytei jau 8 mėn.- vis dar negaliu patikėti , kad ją turiu, kartais su vyru net sumaišom ir vietoj "ji"  pasakom "jis"  doh.gif  Be proto myliu visus savo vaikus, bet dukrytė tartum pripildė pilnatvės mano gyvenime , padėjo kertinį tašką , tarsi pratęsė mano moterišką liniją, įnešė daugiau moteriškumo mūsų vyriškoje šeimoje ir nutiesė kelią pirmyn...

Štai ji,  siunčia visiems skaitantiems savo šypsenėlę  biggrin.gif

user posted image

Is tavo pirmos gimdymo istorijos perejau prie antros wub.gif Verkiu,negaliu sulaikyti asaru,o sypsenele kokia grazi wub.gif tikriausiai irgi veikia mano nestumas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *zara*: 12 sausio 2011 - 08:55