Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai VI

Skelbiu oficialiai, kad baigiau skaitymo maratoną ir pradedu dėlioti scenatrijų. Pasirodymas 15/08. Matau, kad gausus būrys čia mūsų, tai smagu, kad bus su kuo "vargais ir džiaugsmais" pasidalinti.
1.Gal kas nors turit išlydėjimo žodžius, kur su angelais surišta?
2. Gal kas turit kažkokį palinkėjimą tėvams, kur būtų ir padėka ir ten dar jiems kažkas įteikiama? Duona, dar kažkas..... kažkaip tokio neužtikau g.gif bet jaunieji labai nori, kad kažkas tokio būtų įtraukta į scenarijų doh.gif
3. Vestuvės 1 dienos, tai gal iš patirties galit pasakyti, kada tą "gandro laišką' su centų stikllainiu teikti?
4. Kada jauniesiems atiduoti taures?
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2008 07 19, 13:59)
Sveikos mamytės, niu jau aš po visko.

Nu kaip gaila, tikrai verysad.gif nu jei pas mane taip bus doh.gif tai sprogsiu is pyklcio gun_bandana.gif bet itariu mano pirsliui tai patiktu, kad nieks neklausytu ir visiem dzin butu doh.gif o gal ir geriau taip g.gif mes tada prisigeriam su pirsliuku kaip visi kiti ir perleidziam vadzias muzikantam bigsmile.gif
QUOTE(redmoonde @ 2008 07 19, 14:00)
Sveikos,skubiai reikia jusu patarimo-ar liudininkams reikia geliu,ta prasme liudininkei puoksteles o liudininkui atlape geles?
Mano vestuvese bus tik liudininkai,tai dabar nezinau,patarkit.


As manau reikia butinai 4u.gif , neseniai buvau drauges vestuvese (ejau kaip svecias) tai kazkaip liudininkai nuskriausti atrode, be geliu ir gelytes atlape, juo labiau kad pulko buvo 5 ar 6 poros ir su gelem doh.gif
QUOTE(Naktibalda @ 2008 07 20, 22:24)
aš irgi 16 dieną  thumbup.gif , tik dar nieko neturiu, nes krikštynom ruošiuosi, bte po jų kaip griebsiu vestuvių planavimą į nagus  bigsmile.gif

Sveika ir tu cia 4u.gif Maciau jusu krikstynu rubelius, labai grazu wub.gif
Mes tai jau po krikstynu, smagu buvo jom ruostis,kai ka galvoju ir cia pritaikyt is krikstynu scenarijaus, uzsikreciau as tais planavimais, smagu biggrin.gif
O dar smagiau kad tos vestuves nemano cool.gif

Atsakyti
QUOTE(zizina @ 2008 07 21, 00:06)
Sveika ir tu cia  4u.gif Maciau jusu krikstynu rubelius, labai grazu  wub.gif
Mes tai jau po krikstynu, smagu buvo jom ruostis,kai ka galvoju ir cia pritaikyt is krikstynu scenarijaus, uzsikreciau as tais planavimais, smagu  biggrin.gif
O dar smagiau kad tos vestuves nemano cool.gif

lotuliukas.gif aha čia, greit persikraustysiu iki kol atšvęsim veselę mirksiukas.gif , dėl rūbelių dėkui blush2.gif , dabar reiks siūti visokius niekučius thumbup.gif , o dėl to kad vestuvės ne mūsų tai čia pati geriausia dalis thumbup.gif
Atsakyti
Nu kaip fainai tam savaitgaliui net penkios ruošiamies, aš vis kažkaip galvodavau kad viena, bet paskui tikrai prisiminiau kad ir naktibalda tam pačiam savaitaliui ruošiasi biggrin.gif nu žodžiu smagumėlis thumbup.gif

Dovute, aš pažiūrėjau tavo fotkes parašė kur įsidėjus, tai jūs man nematyti blush2.gif bet čia ne bėda galim susipažint lotuliukas.gif
Atsakyti
Turiu pora klausimeliu, gal kas galesit man atsakyt ax.gif
1. Noriu saldainius papuost jaunuju nuotraukom, bet va dabar galvoju - o jei ne poperiukus pervyniot (nes ir susirebaluot gali ir vargu daugiau), o tiesiog nuotraukas atspausdint ant poperiaus-libduko, ir tiesiog - iskirpti tas nuotraukytes ir uzklijot ant Nomedos etiketes ? Kaip manot - ar gerai bus ?

2. Man labai patiko mintis del jaunuju zaidimo su kopustu - bet va nelabai supratau - kaip ta kopusta paruost - kur sukist tuos lapelius ?

3. Grazus tas darbu pakirstymas tarp jaunuju - bet patarkit, mielosios, kaip geriau paruost - ar ramunele, ar dar kazkokiu budu ? Kaip cia geriau padarius ?

Aciu labai rolleyes.gif
Papildyta:
Skaiciau Vixukes pasakojima ir sirdi skaudejo, alia gi kokie zmones ... doh.gif Ateina i vestuves, balius gi didziulis, kaip ne kaip - bet tikrai iskilmingas ivykis blink.gif ir dabar visas vestuves prastovet tupai su papieroska lauke, galvoj man netelpa... Bet gal reikejo kazkaip pasakyt... Bet aisku - jei zmones patys nesupranta, tai jau cia nepriversi..
Bet svarbiausia, kad jauniem patiko programa ir kad sazine Tavo svari drinks_cheers.gif
Atsakyti
As taip dar nepergyenciau del pasiruosimo, bet va 10 ciai dienu isvaziuojam atostogu, tai kaip ir nuplaukia visi psiruosimai verysad.gif as vakar skaiciau skaiciau, kol akys isvarvejo:)
smagu, kad musu daug, kurioms laukia sis "malonumas" 08 16. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylimukas @ 2008 07 21, 00:02)
Gal kas turit kažkokį palinkėjimą tėvams, kur būtų ir padėka ir ten dar jiems kažkas įteikiama? Duona, dar kažkas..... kažkaip tokio neužtikau g.gif bet jaunieji labai nori, kad kažkas tokio būtų įtraukta į scenarijų doh.gif

Pagal senuosius papročius, jaunasis dovanas, tarsi išpirką, dovanoja nuotakos tėvams tik atvykęs į jų namus. Tradiciškai mamai ir tėvui vilnones kojines, kad "galvą laikytų šaltai, kojas šiltai". O jaunoji, kai jau parvyksta į vyro namus, tada dovanoja mamai puodynę su miltais, kad kartu keptų pyragus, o tėvui ąsotį su alum, kad prie stalo bendro priimtų.
Atsakyti
QUOTE(annushka @ 2008 07 21, 09:07)
Kaip manot - ar gerai bus ?

Spakainiai mirksiukas.gif
Atsakyti
Ciocia Pola, apie tuos kopustus pliz man pasufleruokit jei zinot - kaip ji paruost ax.gif
Nium ir apie tuos darbu paskirstimus - kaip graziau pateikti blush2.gif
Atsakyti
Į kopūstą nieko dėti nereikia, tame visam ir yra pats įdomumas lotuliukas.gif

Tik paduodant kopūstą sakai kad mes įdėjom į kopūstą popierėlį bla bla bla, irt jaunieji pradeda plėšyt jį, o jame taip nieko ir neranda, o tada jau sakai vaikai per anksti ženyjaties bla bla bla bla.

O apie darbų pasiskirstymus tai jau čia nuo pačios tavo fantazijos priklauso, kaip sugalvosi kuo įdomiau pateikt taip ir bus.
Aš tai pasiskolintom kortelėm pateiksiu.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti