Įkraunama...
Įkraunama...

gyd. M. Razumas

Tikrai nevaziuoja, pas mane gymdymas prasidejo anksciau, buvo sekmadienis, mes jam prisiskambinam, bet jis tesiai pasake kad nevaziuos, bet paskambino i gymdykla ir pasake pasirupintis manimi, viskas praejo labai gerai
Atsakyti
Zmones, negasdinkite kainom, kas planinis CP pas Razuma 2000 Lt kainuoja. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 05 31, 17:29)
Tikrai nevaziuoja, pas mane gymdymas prasidejo anksciau, buvo sekmadienis, mes jam prisiskambinam, bet jis tesiai pasake kad nevaziuos, bet paskambino i gymdykla ir pasake pasirupintis manimi, viskas praejo labai gerai


nea,man tokie dalykai nesuprantami schmoll.gif jei jau tariuosi su gydytoju ir ruosiuosi jam sumoketi apvalia sumele,tai noriu buti garantuota,kad gydytojas bet kuriuo metu atvaziuos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiukste25 @ 2010 05 31, 20:27)
nea,man tokie dalykai nesuprantami  schmoll.gif  jei jau tariuosi su gydytoju ir ruosiuosi jam sumoketi apvalia sumele,tai noriu buti garantuota,kad gydytojas bet kuriuo metu atvaziuos  rolleyes.gif


Gal tai priklauso nuo sumos apvalumo ? mirksiukas.gif
Manau, kad tai , ko negalima nusipirkti uz pinigus galima nusipirkti uz didelius pinigus, o ko negalima nusipirkti uz didelius pinigus - galima nusipirkti uz labai didelius pinigus mirksiukas.gif . Tiesiog reikia issiaiskinti per susitikima.
Is kitos puses, kam gydytojui vargti, nervintis, lakstyti naktimis po miesta, jeigu galima savo darbo metu padaryti pora cp, uz tikrai apvaliasne sumele, dar viena- kita gimdyma paskatinti per savo pamaina pagal susitarima ( nebutinai visi nori laukti tos gimdymo veiklos pradzios mirksiukas.gif , tuo labiau norint uztikrintai gimdyti pas pasirinkta gydytoja, bei isvengti nezinomybes ir kasos mokescio uz gyd. atvykima ne savo pamaina mirksiukas.gif ). Jis gi ir taip , kaip vedejas kiekviena diena buna darbe + budejimai buna ir savaitgaliais , suprantu, kodel nevaziuoja, kai buna iseigine pagaliau.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Leonsija @ 2010 05 31, 21:49)
Gal tai priklauso nuo sumos apvalumo ? mirksiukas.gif



nu paskaicius,kiek cia paneles moka daktareliui,o jeigu dar CP planinis.. blink.gif aisku teisingai sakai,kai jam tiek moka,ko jam vargintis savaitgaliais doh.gif

nu o as geriau paieskosiu pigesnio varianto blush2.gif man kazkaip principai neleidzia sitaip kazkam pataikauti rolleyes.gif
Atsakyti
Aš su juo tariausi su pirmais vaikais, abu pagimdžiau per jo pamainą. Tiesa, kad jis mėgsta paskatinti.
Tiesa, kad nevažiuoja ne darbo metu.
Tiesa, kad brangus.
Tiesa, kad profesionalas.
Bet šį kartą ieškosiu pigesnio varianto.
Atsakyti
QUOTE(ILUSKA @ 2010 05 31, 19:24)
Zmones, negasdinkite kainom, kas planinis CP pas Razuma 2000 Lt kainuoja.  unsure.gif


JAU ANKSČIAU RAŠIAU- KIEK JAM DUODA, TIEK JIS IMA, ne policinkas gi, kurie iš kyšio perdidelės sumos dar grąžą atiduoda...žinau atvejų, kas iš vis nei už planinį nei už ekstrinį CP šiam gyd. nemokėjo nei lito... Būna..pavieniai...
Papildyta:
QUOTE(Leonsija @ 2010 05 31, 17:24)
Razumas dirba tik savo darbo metu  cool.gif  ir megsta planuotus gimdymus  ax.gif . Man atrodo jis jau seniai nebevazineja savaitgaliais, bei svenciu dienomis ax.gif , ir sioje temoje daug apie tai parasyta  mirksiukas.gif .



drinks_cheers.gif jau tikrai senia seniai...
Atsakyti
2007 m. mano gimdymas prasidejo nakti. skambinom jam sestadieni apie penkta ryto. atvaziavo be jokiu atsikalbinejimu. del "padekos" dydzio is anksto nekalbejau (buvo drovu paklausti).

Tiesa, jis mane priziurejo viso nestumo metu, o ne paskutines kelias savaites. Manau, tai galejo tureti reiksme.
Atsakyti
QUOTE(Inesska @ 2010 05 31, 17:29)
Tikrai nevaziuoja, pas mane gymdymas prasidejo anksciau, buvo sekmadienis, mes jam prisiskambinam, bet jis tesiai pasake kad nevaziuos, bet paskambino i gymdykla ir pasake pasirupintis manimi, viskas praejo labai gerai

Tai jau tikrai ,kad neatvažios per išeiginės.Jam patinka skatinti gymdymą.Raidos centre medikai tvirtina ,kad gymdymo skatinimas gali neigiamai veikti vaiko raidą.Jei jums tinka toks variantas ,tai thumbup.gif thumbup.gif Jis profesionalas g.gif na taip-vaikai po gymdymo įvertinti 10 balų ir ligononėje ,jei jus Razumo pacientė - į jus žiūrės visai kitaip wub.gif wub.gif wub.gif Čia jau kiekvienas renkasi pagal savę smile.gif Pas Razumą gymdžiau dukrą, daugiau pas jį gymdyti nenorėčiau schmoll.gif schmoll.gif Man labiau patinka ,kaip dirba Tvaronavičienė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oaze 2: 05 birželio 2010 - 06:19
Sveikos mamytes.
Man gimdyti po 1 menesio, todel noreciau suzinoti kokie ikainiai dabar pas Razuma uz cp.Parasykite prasom i AZ. Aciu ax.gif
Atsakyti
man ir rupi cp "atsidekojimo" kaina, jei galima i a.z. labai aciu 4u.gif
Atsakyti

Gal kas neseniai gimde pas M.Razuma, noreciau suzinoti ar dabar jisai atvaziuoja naktimis ir kokia atsidekojimo kaina? Lauksiu atsakymu i a.z Aciu smile.gif
Atsakyti